Beklentiler az gibi...

• 17 Yanıt
  • 4901 Gösterim
*

Çevrimdışı yalovaboy

• *
  • 716
  • Her şeye izin vardır!!
    • MSN Messenger - N0SBaaS@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Beklentiler az gibi...
« Yanıtla #10 : 20 Eylül 2012, 14:23:10 »
arkadaşım a.c 2 şu tarihte çıkıcak dediniz 5-6 saat çıkardınız ve yama 4-5 aydamı ne çıktı.acb'yede tarih vermicez diye diye 5-6 ayda çıkardınız.herkes sıkılldı 2 yamayıda toplam 1 yıla yakn sûrede çıkardınız.acr'de diğerler gibi 3 ay geçti hala çıkmadı eh normal ilginin az olması.4-5 ayda daha bekletirseniz kimse bakmaz ;) .
E zaten 2 ay sonra a.c 3 tüm konsollara çıkıcak pc'de dahil herkes ona yüklencek.
iyi bir açıklama oldumu.telefondan yazıyorum karışık geldiyse ve anlamadıysa dahd açık anlatırım.

Türkçe yama yapmak kolaymı sanıyorsun ? AC:Bro da sadece 65.000 satırlık ansiklopedi çevirisi yapıldı 10.000 satırda diyalog çevrildi hepsi oyunun içinde tekrar tekrar test edildi metinler sıralı değil hepsi karışıktır o yüzden tüm çeviriler ikinciye düzenlenirler. 70.000 den fazla satırla bocalarken ordan bekleyip gecikti demek çok rahat değil mi ?
Assassin's Creed 3 projesiyle hiç bir Alakam yoktur. Teknik konuları OyunÇeviri'den "Celikins" halletmiştir.

*

Çevrimdışı FSM1453

• *
  • 826
  • Vaktiyle bir ATSIZ varmış.
    • MSN Messenger - kss1521@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Twitter'a da beklerim mübarek :D
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 20 Eylül 2012, 16:12:57 »
arkadaşım a.c 2 şu tarihte çıkıcak dediniz 5-6 saat çıkardınız ve yama 4-5 aydamı ne çıktı.acb'yede tarih vermicez diye diye 5-6 ayda çıkardınız.herkes sıkılldı 2 yamayıda toplam 1 yıla yakn sûrede çıkardınız.acr'de diğerler gibi 3 ay geçti hala çıkmadı eh normal ilginin az olması.4-5 ayda daha bekletirseniz kimse bakmaz ;) .
E zaten 2 ay sonra a.c 3 tüm konsollara çıkıcak pc'de dahil herkes ona yüklencek.
iyi bir açıklama oldumu.telefondan yazıyorum karışık geldiyse ve anlamadıysa dahd açık anlatırım.

Türkçe yama yapmak kolaymı sanıyorsun ? AC:Bro da sadece 65.000 satırlık ansiklopedi çevirisi yapıldı 10.000 satırda diyalog çevrildi hepsi oyunun içinde tekrar tekrar test edildi metinler sıralı değil hepsi karışıktır o yüzden tüm çeviriler ikinciye düzenlenirler. 70.000 den fazla satırla bocalarken ordan bekleyip gecikti demek çok rahat değil mi ?
yalova haklı çok zor iş...
Kadir Popcorn'un askerleriyik bijî biji

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 20 Eylül 2012, 16:19:34 »
Hele Arkham City'nin yamasını türkçeleştirmek çok zor.9 Gb'dan  650'ye düşmüş.O diyaloglar, dlc'ler'i çevirmek zor iş.Zaten sadece mahkumlar toplam 1 gün konuşuyor.Kısacası yalovaboy haklı.

*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
  • Now my Creed is Templar! Only way to light!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Eylül 2012, 16:37:51 »
ben bu şu kadar beklettiniz bu kadar beklettiniz diyenlere gıcık oluyorum ya arkadaşım adam hiç de yapmayabilirdi bi de öyle düşün! Kestirip atmak kolay tabi
Juno Wait for me! I will defeat you for all world and for my orders

Spoiler: Anka-yı Mağrib • Göster

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 21 Eylül 2012, 17:08:19 »
Beyler küstahlığın lüzumu yok o adamlar babalarının hayrına yapmıyorlar bu işi o adamlar eğitimlerinden sosyal hayatlarından vakit ayırıp yapıyor bu işi biraz saygı ya gerçek manada çeviri yapmadan bu kadar saçma yorumlar yapmanız kadar saçma bir şey görmedim ben hayatımda.  >:(

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 21 Eylül 2012, 22:44:57 »
şahkulu haklı adamlar bunu hobi olarak mı yapıyor sanıyorsaunuz ekmek parası için çalışıyor adamlar
ve çeviri ekibi de uğraşıyor işte
bu işler çok zordur
siz photoshop yaparken uzun uzun uğraşırsınız imzam güzel olsun diye.
adamlar 1-2 ay oyunun sadece altazıları için ayırıyorlar
adamlar dışarı bile çıkmıyor.
bu işler çok zordur.
işte zaten adamlar oyunu para kazanmak için yapmıyorlar
bize birşeyler vermek için yapıyorlar.
adamlar(çok fazla adamlar kelimesi kullanuyorum ama :D)istanbulu gezdi ve öyle yaptı heryeri
tabi kafalarında osmanlı dönemine ait olarak düşündüler :D
benden bukadar
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1599
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2012, 22:50:45 »

Adam haklı şimdi neden ukalalık yapmayıp beklemeye katlanamıyorsun ki ne kaybedersin adamlar babasının hayrına yapmıyor para vegüven kazanmak için yapıyor tabii siz bu işleri kolaya sarıp "Ohoo, kaç yıl oldu arkadaşım bir yama çıkaramadınız mı?" yada "bu ne be sanki altın çıkarıyorlar !" dediniz biliyorum sizin için kolay ama artık birazcıkta saygı duyup empati kurun bu işleri yapan adamlarla.

*

Çevrimdışı LaVolpe

• *
  • 44
  • "We require no creed."
    • MSN Messenger - braveheart_timur@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2012, 14:04:08 »
AC III çıkacak diye ilgi az olabilir.Şahsen ben şu ana kadar çıkan yamaların hepsini kullandım.
Spoiler: Tapınakçılar Yeniden Yapılanacak • Göster