Diğer Oyunlar (Soru-Cevap Başlığı)

• 366 Yanıt
  • 87638 Gösterim
*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Diğer Oyunlar (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #30 : 02 Aralık 2012, 15:05:21 »
Campaign > Settings'den

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
Pes 2013 frikik yardım ?
« Yanıtla #31 : 04 Aralık 2012, 11:07:56 »
Arkadaşlar Pes 2013'de  frikikten bi türlü gol atamıyorum bilen birileri varsa lütfen yardım etsin  :-\
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2012, 12:13:01 Gönderen: ezio the merciless »

"Şah karşısında tek asker piyon"

Far Cry 3'te Şeyy Ehhe........?
« Yanıtla #32 : 13 Aralık 2012, 09:38:16 »
Beyler Far Cry 3'ü Oynamak İstiyorumda Sey....... Oyunda ''Cinsel'' Acidan Bir Bolum Var Mi? Cunku Demoda Var Di Da Belki Sadece Demodadir Diye Sordum?

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: Far Cry 3'te Şeyy Ehhe........?
« Yanıtla #33 : 13 Aralık 2012, 09:59:54 »
Beyler Far Cry 3'ü Oynamak İstiyorumda Sey....... Oyunda ''Cinsel'' Acidan Bir Bolum Var Mi? Cunku Demoda Var Di Da Belki Sadece Demodadir Diye Sordum?

Yok, baya bir cinsellik var ;D Ben oynamadım ama her yerde "biraz abartıldı mı?" diye haberler var :D Adamın gözünden yapıyosun şeyi :D

Not: Ben oynamadım, oyun sitelerininden bildiğim kadarıyla :)

*

Çevrimdışı Bertingo

• *
  • 305
  • Ya öldürmek için yaşa Ya da yaşamak için öldür!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Far Cry 3'te Şeyy Ehhe........?
« Yanıtla #34 : 13 Aralık 2012, 10:45:48 »
İstemediğin derecede var, aşırıya kaçmışlar..Sahneyi 1.kişi kamerasıyla oynuyormuşsun. :-[ :-[

Spoiler: Öğrenciler Birliği • Göster

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 13 Aralık 2012, 12:13:14 »
İstemediğin derecede var, aşırıya kaçmışlar..Sahneyi 1.kişi kamerasıyla oynuyormuşsun. :-[ :-[
Sadece Oyunun Sonunda Yaptığın Seçime Bağlı Olarak Var Ve O Kadarda Değil Yani En Fazla Göğüs Görürsün Onun Dışında Bence Hayvan Öldürüceğinide Söylemeliyim Ben Öldürdüm Öldürdüm Şu An Niye Öldürdüm Diye Kendi Kendime Düşünüyorum Oyunda Hayvan Öldürmek Çok Büyük Bir Olaydır Hafife Almayın ;)

I'M BACK :P Kinda

« Yanıtla #36 : 13 Aralık 2012, 12:14:28 »

Farcry 3'ü oynayan biri olarak şunu söylemeliyim ki: Oyunda o kadar da cinsellik içermiyor. Sadece iki yerde var. Biri o demodaki yer diğeri de ona yakın bir yerde ama çok rahatsız edici değil ve en fazla bir iki dakika sürüyor. Oyunla ilgili genel kanımı söyleyeyim sana da oyun hakkında bir fikrin olsun. Oyun gerçekten delilik üzerine kurulmuş. İngilizcen biraz iyiyse hiçbir şeyi kaçırmadan okumanı öneririm. Özellikle "Alice Harikalar Diyarında" kitabından yapılan anektodlar harbiden çok güzel. Ama oyunda etik değerler çok fazla yıkılmış. Yani "Vay ben küfretmem. Uyuşturucu da neymiş. ÖĞĞĞ" diyenlerdensen oynamamanı öneririm. Çünkü başta da söylediğim gibi oyun tamamen delilik üzerine kurulu ve bazı şeylere toleransla bakamazsan bir süre sonra oyun rahatsız edici hale gelir. Görsel kalite ve oynanabilirlik harbiden çok güzel olmuş. Bir AC oyuncusu olarak gizlilik sistemini çok tuttum diyebilirim. En azından üstleri ele geçirme bölümlerinde gizli gizli hareket etmek insanı profesyonel bir suikastçı gibi hissettiriyor. En sevdiğim özelliklerden bir diğeri de silahların özelleştirilenbilmesi. Oyunu oynama stiline göre silahına susturucu, dürbün, ekstra mermi haznesi gibi özelliklerini ekleyebilirsin.
Umarım biraz marjinalsindir de bu gerçek ile mistiği harmanlayan bu oyundan zevk alabilirsin ;)

Can you be the last of us?

« Yanıtla #37 : 13 Aralık 2012, 20:02:56 »
peki sinematigi gecme varmi o bolumde ve o 2 sahne kacinci bolumde soyleyebilir misin?

Far Cry 3'te Şeyy Ehhe........?
« Yanıtla #38 : 14 Aralık 2012, 10:30:52 »
peki sinematigi gecme varmi o bolumde ve o 2 sahne kacinci bolumde soyleyebilir misin?

Far Cry 3 - Kasma ve Grafik Sorunları
« Yanıtla #39 : 15 Aralık 2012, 07:02:22 »
Beyler Far Cry 3 Oynuyorum. Grafikler Berbat . Bi Ayarlar Var Oradan Fullscreen Yapinca Grafikler Berbat Oluyo, Borderless Yapinca Da Düzeliyo Ama Ekran Küçülüyo. Ve De Oyun Acayip Kasiyor. İste İsletim sistemim,