Diğer Oyunlar (Soru-Cevap Başlığı)

• 366 Yanıt
  • 68090 Gösterim
*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Diğer Oyunlar (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #360 : 14 Ekim 2014, 16:52:31 »
arkadaşlar Antalya'da gta 5 ps3 versiyonunu hiçbir yerde bulamıyorum özdileğe ve kipa'ya gittim ama göremedim.kalmamış.antalyada olan bir yer varmı?
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
Destiny Vault Of Glass PS4 yardım
« Yanıtla #361 : 18 Ekim 2014, 18:49:53 »
arkadaşlar Destiny oynuyordum vault of glass görevine girdim ama dediki 6 kişi daha yanınıza almadan bu görevi yapamazsın falan dedi aranızda PS4 de Destiny oynayan varmı

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #362 : 26 Kasım 2014, 14:26:04 »
GTA V'te sol atta bulunun telefon işareti ne ve save sistemi nasıl? Mesela Franklin ve Trevor'ın araçları save olurken Michealla motor satın alıyorum kaza yapınca yok oluyor bide hiç Trophy açılmadı bende hep hile kullanıyorum diye ne yapmam gerek. Hile kullanmayı bıraksam bile etkisini gösteriyor mesela "Skyfall"da.

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #363 : 26 Kasım 2014, 21:50:41 »
Yarın far cry 4 almayı düşünüyorum ps3üme ama bir tereddütüm var ben 40 yılda 1 tane oyun alıyorum o da elimde patlamasın çabucak bitmesin arkadaşlar far cry 4 uzun süre dayanır mı ve almaya değer mi?
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #364 : 29 Kasım 2014, 19:47:17 »
İleti biraz eski ama olsun;
GTA V'te sol atta bulunun telefon işareti ne ve save sistemi nasıl? Mesela Franklin ve Trevor'ın araçları save olurken Michealla motor satın alıyorum kaza yapınca yok oluyor bide hiç Trophy açılmadı bende hep hile kullanıyorum diye ne yapmam gerek. Hile kullanmayı bıraksam bile etkisini gösteriyor mesela "Skyfall"da.
Satın aldığın araçları kullandıktan sonra garaja tekrar koymazsan kaybolur. Patlamadıysa polis merkezinden geri alabilirsin. Trophy kazanmak içinse oyunu baştan açıp hile kullanmamak gerekiyor bildiğim kadarıyla. Oyun bitmeden kullanmasaydın keşke hileleri. Ayrıca Trevor'la patlayan yumruk hilesi alırsan tek yumrukla araba patlatabilirsin ama ölümsüzlük de şart :D

Not: Oyunu sadece Xbox 360'da en son 1-2 ay önce oynadım :-X
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #365 : 01 Aralık 2014, 16:37:34 »
İleti biraz eski ama olsun;
Satın aldığın araçları kullandıktan sonra garaja tekrar koymazsan kaybolur. Patlamadıysa polis merkezinden geri alabilirsin. Trophy kazanmak içinse oyunu baştan açıp hile kullanmamak gerekiyor bildiğim kadarıyla. Oyun bitmeden kullanmasaydın keşke hileleri. Ayrıca Trevor'la patlayan yumruk hilesi alırsan tek yumrukla araba patlatabilirsin ama ölümsüzlük de şart :D

Not: Oyunu sadece Xbox 360'da en son 1-2 ay önce oynadım :-X
Allah razı olsun .s.s

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #366 : 11 Ocak 2015, 21:20:11 »
Arkadaşlar,sizce aşağıdaki sisteme Skyrim'in naçizane grafik modu RealVision ENB'yi yüklediğim takdirde herhangi bir tezahür oluşur mu?

İşlemci               : Intel® Core™ i7-4510U 2.0 Ghz Turbo Bust
RAM                   : 8 GB DDR3 1600 MHz
Ekran Kartı        : 4GB NVIDIA® GeForce® GT 840M
Bağlantı              : 8MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
İşletim Sistemi   : Windows 8.1