Hikaye Bölümü Kuralları

• 28 Yanıt
  • 9360 Gösterim
*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
Ynt: Hikaye Bölümü Kuralları
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2013, 11:47:37 »
bölüm modlarina ve genel yönetici arkadaslardan ricam.Bitmis hikayeler icin bir alt bölüm acilmasi ve onlarin orada toplanmasini saglanmasi.Böylece hikayelerimiz geri sayfada oldugu icin görünmemezlik gibi bir durum olmaz.

Tamam bu konuyu dikkate alıyorum.

*

Çevrimdışı Hashasim the MERCİLESS

• *
  • 337
  • Dolar dedim sürtük...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Mart 2013, 18:50:10 »
Biraz hortlatmış olabilirm kusura bakmayın ama son 3 kuralın amacı nedir ?
İZMİRSPOR!

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 12 Mart 2013, 19:00:54 »
Gereksiz hikaye kirliliğini önlemek herhalde. ;)

*

Çevrimdışı Hashasim the MERCİLESS

• *
  • 337
  • Dolar dedim sürtük...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Mart 2013, 19:05:00 »
İyide sonuçta biz böyle şeylere programlanmadık yani yazarlar için söylüyorum.

30 günmüş, 15 bölüm fazlaymış, azmış, bunlar daha çok bir kural olması için extra şeyler. Yani çok baskıcı kuralllar anlatabildim mi ?
İZMİRSPOR!

*

Çevrimdışı powerfulassassin

• *
  • 463
  • Altair Ib'n La-ahad*(Unique and Real Mentor)
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 12 Mart 2013, 19:21:41 »

30 günmüş, 15 bölüm fazlaymış, azmış, bunlar daha çok bir kural olması için extra şeyler. Yani çok baskıcı kuralllar anlatabildim mi ?
Katılıyorum, sert kurallar var. Üstelik bir önerim var.Bu iletilerde 50000 karakter sınırını kaldırsak, bu şekilde part sorunu ortadan kalkar, yani, ben artık yorumlara yazıyorum, yetmiyor 50000 karakter.
Ayrıca şu düzenleme süresi.Bence çok yanlış, kaldırılmalı, ya adam zaten eski bi konu açmış, kimse bakmıyo, neyine düzenlicek Allah Allah, saçma bence, gayyettt saçma...

"Hiç kimse geri dönüp yeni bir başlangıç yapamaz,ancak herkes bugüne başlayarak yeni sonlar yaratabilir."

Unique And Real Mentor, Altair Ibn La-ahad

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 12 Mart 2013, 19:23:44 »

Katılıyorum, sert kurallar var. Üstelik bir önerim var.Bu iletilerde 50000 karakter sınırını kaldırsak, bu şekilde part sorunu ortadan kalkar, yani, ben artık yorumlara yazıyorum, yetmiyor 50000 karakter.
Ayrıca şu düzenleme süresi.Bence çok yanlış, kaldırılmalı, ya adam zaten eski bi konu açmış, kimse bakmıyo, neyine düzenlicek Allah Allah, saçma bence, gayyettt saçma...

Kuralların katı olduğu fikri dışında katılıyorum ;)

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Nisan 2013, 14:55:27 »
Hikayeler bölümüne mod secimi sonuclandi modlardan biriside benim birkac hatirlatma yapma geregi duydum.Ayrica yapilacaklari size haberdar etmek düsüncesindeyim.Bunlari maddeler halinde siralayacak olursak.

1.Bitmis hikayeleri bir alt bölümde toplamayi düsünüyoruz bu konuda yönetimle irtibata gecicegiz.Gözümüzden kacmis olanlarin olabilecegini varsayarsak lütfen hikayelerini bitmis olan arkadas mod arkadaslardan birisine mesaj yazsinlar.

2.Bircok devam edilmeyen hikaye var birkac bölüm yazilmis sonra yeni bir hikayeye baslanmis.Bu hikayeleri forumdan kaldirmayi düsünüyorum acikcasi bu yüzden devam etmeyeceginiz hikayelere lütfen baslamayin baslayaginiz hikayeleride lütfen devam ettirin.

3.Amacimiz temiz bir hikaye bölümü.Bu yüzden konusu temasa gectigimiz arkadaslar bize cevap olarak dönmezlerse hikayeleri silindiginde kizmaya ve tepki göstermeye hicbir haklari olmadigini acikca yazdigim gibi bu hikayeleri tespit ettikten sonra yazilan mesajlara bir ay cevap gelmezse o hikayelerini kaldirilacagini buraya acikca yaziyorum.

4-Kafamizda bir hikaye yarisma fikri var.Bu konuda fikirleri olan arkadaslar bizimle temasa gecebilirler.Ancak AAR Divanina bu konu ile alakali bir baslik acip durum degerlendirmesi yapicagimizada ekledikten sonra en kisa sürede bir hikaye yarismasi yapmayi düsündügümüzü sizlere haber etmek istedim.

Herkese iyi forumlar diliyorum.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Fedai_Yahya

• *
  • 338
  • Bana öfkeliysen zırh giyme, kefen giymiş olursun.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Nisan 2013, 17:42:40 »
Şimdi bu kurallardan hangisine uymadım da konum kilitlendi öğrenebilir miyim?
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Assassin The Ahmet

• *
  • 1096
  • Devlet-i Ebed-i Müddet !!!
    • MSN Messenger - ahmetertas2109@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Beni YouTube da Takip Edin !
« Yanıtla #28 : 23 Nisan 2013, 19:18:02 »
Hikayeler bölümüne mod secimi sonuclandi modlardan biriside benim birkac hatirlatma yapma geregi duydum.Ayrica yapilacaklari size haberdar etmek düsüncesindeyim.Bunlari maddeler halinde siralayacak olursak.

1.Bitmis hikayeleri bir alt bölümde toplamayi düsünüyoruz bu konuda yönetimle irtibata gecicegiz.Gözümüzden kacmis olanlarin olabilecegini varsayarsak lütfen hikayelerini bitmis olan arkadas mod arkadaslardan birisine mesaj yazsinlar.

2.Bircok devam edilmeyen hikaye var birkac bölüm yazilmis sonra yeni bir hikayeye baslanmis.Bu hikayeleri forumdan kaldirmayi düsünüyorum acikcasi bu yüzden devam etmeyeceginiz hikayelere lütfen baslamayin baslayaginiz hikayeleride lütfen devam ettirin.

3.Amacimiz temiz bir hikaye bölümü.Bu yüzden konusu temasa gectigimiz arkadaslar bize cevap olarak dönmezlerse hikayeleri silindiginde kizmaya ve tepki göstermeye hicbir haklari olmadigini acikca yazdigim gibi bu hikayeleri tespit ettikten sonra yazilan mesajlara bir ay cevap gelmezse o hikayelerini kaldirilacagini buraya acikca yaziyorum.

4-Kafamizda bir hikaye yarisma fikri var.Bu konuda fikirleri olan arkadaslar bizimle temasa gecebilirler.Ancak AAR Divanina bu konu ile alakali bir baslik acip durum degerlendirmesi yapicagimizada ekledikten sonra en kisa sürede bir hikaye yarismasi yapmayi düsündügümüzü sizlere haber etmek istedim.

Herkese iyi forumlar diliyorum.
Zaten Affedilmeyen Bizim Fikirlerimizi de Kısaca Özetlemiş Oldu :) Ama Ayrıca Hatırlatmak Gerekirse İmla, Yazım Kurallarına Başlığa Ve Hikayenin İçeriğine Dikkat Edilmesi Gerekmekte Yani Hakaret, Küfür Ve +18 Tarzı Hikayeler Veya Cümleler Olmaması Gerekmekte... Hem Hikayelerin Burada Paylaşılması Gerektiğini Düşünüyorum. Farklı Forumlar Vs. de değil bence... :) Ve Tüm Kardeşlerimden Ricam Bu Kriterlere (Affedilmeyen, Şahkulu'nun kilerde dahil) Uymayan Olursa "Moderatöre Rapor Et" Butonuna Basmanızı Rica Ediyorum :) (Hatırlatma Olsun :) )

Hayırlı Forumlar...
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2013, 19:21:39 Gönderen: Assassin The Ahmet »
Artık Kendi Kanalımda Sizinle Birlikteyim Bana Ulaşmak İçin:

Follow Us !!!