Assassin's Creed Revelations Çeviri %99

• 14 Yanıt
  • 6165 Gösterim
*

Çevrimdışı Assassin The Ahmet

• *
  • 1096
  • Devlet-i Ebed-i Müddet !!!
    • MSN Messenger - ahmetertas2109@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Beni YouTube da Takip Edin !
Assassin's Creed Revelations Çeviri %99
« : 21 Kasım 2012, 08:56:02 »
Assassin's Creed Revelations Çevirisi %99 Olarak Güncellendi Ve Şu Anda Testte Olduğu Belirtiliyor Buyurun Link  ;)
İlerleme Durumu
Revelations Çeviri Sayfası
Artık Kendi Kanalımda Sizinle Birlikteyim Bana Ulaşmak İçin:

Follow Us !!!

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed Revelations Çeviri %99
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2012, 11:06:06 »
Sırf Türkçe çeviri için indireceğim oyunu çünkü önemli bilgiler var. Bu arada niye indiriyorsun diye kızmayın PS3 versiyonu var orjinal.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı akyurt

• *
  • 1457
  • Nice yitik biçek erse öz sapın yonumas
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2012, 16:26:15 »
AC fanı olsamda AC:R oynamaktan bıktım ana hikayeyi benim kadar bitiren yoktur heralde :D sonkez türkçe yamayla oynayıp öyle geçiyim AC3 e bakalım :)

*

Çevrimdışı starkiller

• *
  • 3
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2012, 13:30:22 »
Kaç günden beri hergün oyunceviriye giriyorum ne bitmez testmiş ya 1-2 ay geçti hala %99 nasıl iş yapıyorlar anlamadım valla.Bana verseler 100.000 kere bitirip test etmiştim bu kadar zor mu test etmek bence çıkarsınlar hemen hata varsa da sonra güncellemeyle düzeltsinler.Beklemekten sıkıldım.Assassin's Creed 4 çıkınca çıkarmayı planlıyorlar heralde.

*

Çevrimdışı AltairEzioBrotherhood

• *
  • 643
  • 'Let not the world deceive thee with its beauty.'
    • MSN Messenger - ilterhan98@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2012, 14:26:40 »
Kaç günden beri hergün oyunceviriye giriyorum ne bitmez testmiş ya 1-2 ay geçti hala %99 nasıl iş yapıyorlar anlamadım valla.Bana verseler 100.000 kere bitirip test etmiştim bu kadar zor mu test etmek bence çıkarsınlar hemen hata varsa da sonra güncellemeyle düzeltsinler.Beklemekten sıkıldım.Assassin's Creed 4 çıkınca çıkarmayı planlıyorlar heralde.

Kardeşim adamlar başka oyunlarla da uğraşıyorlar. Yaptıkları için teşekkür etmek yerine azarlıyorsunuz.

PSN ID : Ilterhean7

*

Çevrimdışı AvPLoV

• *
  • 101
  • Master of the Templars
    • MSN Messenger - irfan_1906_1996@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2012, 14:39:19 »

Sizin Gibiler Yüzünden Hiç Çıkarmasınlar

*

Çevrimdışı Assassin The Ahmet

• *
  • 1096
  • Devlet-i Ebed-i Müddet !!!
    • MSN Messenger - ahmetertas2109@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Beni YouTube da Takip Edin !
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2012, 17:20:09 »
Adamlar Kaç Çeviriyle Birlikte Uğraşıyorlar Zor İş Birde Azar Veriyorsun Adamlara Onlar Olmazsa Af Edersin Ama Bir Halt Anlayamazsın Oyundan. Kaç Kere Bitirirsen Bitir  >:( >:( >:( >:(
Artık Kendi Kanalımda Sizinle Birlikteyim Bana Ulaşmak İçin:

Follow Us !!!

*

Çevrimdışı altair_ezio

• *
  • 112
  • I'm An Assassin's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2012, 21:12:56 »

çok biliyosan kendin yap kendin test et  >:( >:( bende senin gibi 1-2 aydır bekliyorum ama demekki hala test aşamasında adamlar bir sürü oyunla ugraşıyor biraz rahat bırakın sizde  >:(

Sizin Gibiler Yüzünden Hiç Çıkarmasınlar

Aynen Kardeşim Katılıyorum Sana  >:(

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2012, 18:09:22 »
%99'unu çıkarsalar olmaz mı  :-\

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2012, 18:13:42 »
%99'unu çıkarsalar olmaz mı  :-\

Bir sürü sorun oluyor yamada. Hepsini düzeltmedikleri müddetçe olmaz. Yaptıkları işi tam yapmak istiyorlar.