Yeni Oyun Brezilya'da mı Geçecek?

• 36 Yanıt
  • 5196 Gösterim
*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
Ynt: Yeni Oyun Brezilya'da mı Geçecek?
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2012, 19:08:50 »
Ben günümüzdeki kısmı brezilya'da geçer diye düşünüyorum. Desmond'ın babası falan yatabilir animus'a ya da bilemiyorum başka biri. Oyunun tarihi kısmı brezilya'da geçmez herhalde diye düşünüyorum ama belli olmaz tabi. Gerçi konuşmak için baya erken gün geçtikçe detaylar ortaya çıkar nasıl olsa. Ayrıca ubisoft sürekli konuşuyor. Daha önce de birçok yere gitmiştik ubisoft ekibinden söylenenlere göre "altair ile ezio arası bir zaman" "ezio'nun oğlu ve kızı" "roma imparatorluğu" "japonya" vs. vs. belli olmaz bu ubiye.

Ayrıca kesin şu çıkan 5 oyunun içinde bir yerlere sonraki oyunlarla ilgili bilgiler koymuşlardır :D

« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2012, 19:20:16 »
Ben günümüzdeki kısmı brezilya'da geçer diye düşünüyorum. Desmond'ın babası falan yatabilir animus'a ya da bilemiyorum başka biri. Oyunun tarihi kısmı brezilya'da geçmez herhalde diye düşünüyorum ama belli olmaz tabi. Gerçi konuşmak için baya erken gün geçtikçe detaylar ortaya çıkar nasıl olsa. Ayrıca ubisoft sürekli konuşuyor. Daha önce de birçok yere gitmiştik ubisoft ekibinden söylenenlere göre "altair ile ezio arası bir zaman" "ezio'nun oğlu ve kızı" "roma imparatorluğu" "japonya" vs. vs. belli olmaz bu ubiye.

Ayrıca kesin şu çıkan 5 oyunun içinde bir yerlere sonraki oyunlarla ilgili bilgiler koymuşlardır :D
abi ben küçük seylere takıkırım ama o vs deil vb olucak. vb, ve benzeri demek. vs , versus demek ;D

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2012, 19:22:59 »
Spoiler: Göster
Zaten Desmond görevlerinden biri Brezilya' da geçiyor sinyal vermişler.

İyi olmuş Brezilya' da geçmesi.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı _Süpürge_

• *
  • 1214
  • Come with me and take this city!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2012, 19:23:40 »
Assassin's Creed bitti artık. Başka söze gerek yok.

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2012, 20:58:20 »

abi ben küçük seylere takıkırım ama o vs deil vb olucak. vb, ve benzeri demek. vs , versus demek ;D

(sair = diğer)

vs. = vesaire = ve diğerleri

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Aralık 2012, 21:28:44 »
Tarihte bir sürü hikaye varken günümüzde gecmez asla oyun ben öyle düsünüyorum.Mayalarla alakali bir seyler olabilir yeni oyuunda yada daha gecmise gideriz.
Bence ezionun ölümü hakkinda yaptiklari embers fliminde uzakdoguya gidicegiz hissi vardi.Yani bir Cin imparatorlugu dönemine gideriz sanki gibime geldi:)
Yada Fransiz İhtilali olabilir aslinda daha öncede demistim pek güzel olur Fransiz ihtilali cok gizemli bir olay baslamasi filan bekleyip görecegiz
Not:-Aciklama olmus ama ben bu aciklamaya kesin gözüyle bakmiyorum
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2012, 21:42:04 Gönderen: Affedilmeyen »
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Aralık 2012, 21:31:53 »
Ne diyon hacı adam açıklamış işte Brezilya diyo;)
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2012, 03:56:56 »
Brezilyada Ne Assassinlik Bekliyo Bu Adamlar Connor Ağaçlara Falan Tırmanmasa Ona Bile Assassin Demem Brezilyada Napıcaklar Uyuşturucu Kaçakcısımı Avlicaz :( İyice Batırıyolar !

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı _Süpürge_

• *
  • 1214
  • Come with me and take this city!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2012, 05:06:58 »
Brezilya'ya gidip Rio festivalinde kızlara sarkıntılık etme ihtimalimiz de var :D

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2012, 19:49:24 »
Brezilya ve tarihi belki inkalar -  mayalar - azteklerle ilgili olabilir lakin saçma duruyo biraz daha uygun yerler olabilirdi.