Oyuncu Klübü

• 4 Yanıt
  • 3503 Gösterim
*

Çevrimdışı DarkAssassin

• *
  • 453
  • Kartal Gözlü
    • Profili Görüntüle
Oyuncu Klübü
« : 10 Aralık 2012, 17:34:02 »
       Arkadaşlar uzun bir sürenin ardından herkese merhaba :) . Beni tanıyanınız, tanımayanınız vardır ismim Burak Oruç. Gelecekte mesleki açıdan iyi yerlerde olacak iki kavram var elimizde "Oyunculuk" ( "Gamer" ) , "Youtuber" bunları karıştırıp üzerine biraz düşünüp bir ekip oluşturmaya karar verdim tabi bu kararda en büyük rolü şüphesiz forumumuz üyelerinden "frostbite" oynuyor.

Ekip; tabi ki bir anda 8 10 kişilik organize alanında usta bir ekip beklemiyorum. Şimdilik tek ihtiyaç "istek". Ve birazda sunum ve konuşma kabiliyeti. Ve tabi bu iş için ayırmanız gereken zamanı da es geçmeyelim ama hepiniz bir "Oyun - Forum" üyesi olduğunuza göre bir çoğunuzun ayıracak zamanı vardır.
       Başvuru için tek yapmanız gereken ; Ad, Soyad ve yaşınız ile birlikte bana mesaj atmanız.

İş oldukça ciddi boyutta amatör bir iş düşünmüyorum bu işi yapan bir çok kişi var fakat çoğu yabancı Türkiye'de yapanlarda çok dağınık ve amatör BSC gibi oyun medyalarına baktığımızda yoğunlukları daha çok haberler üzerine. Ortaya ciddi bir çalışma koyarsak çok iyi yerlere gelebiliriz ve forumu da çok iyi yerlere taşıyabiliriz. Henüz kanalın ismi, logosu gibi spesifik durumlar üzerine kesin bir şey yok ciddi bir kaç arkadaş bize katıldığı durumda bu konular zerine gerekli toplantılar yapılacaktır.
I am the last of the Mohicans and I am an Assassin !

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Oyuncu Klübü
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2012, 18:21:48 »
       Arkadaşlar uzun bir sürenin ardından herkese merhaba :) . Beni tanıyanınız, tanımayanınız vardır ismim Burak Oruç. Gelecekte mesleki açıdan iyi yerlerde olacak iki kavram var elimizde "Oyunculuk" ( "Gamer" ) , "Youtuber" bunları karıştırıp üzerine biraz düşünüp bir ekip oluşturmaya karar verdim tabi bu kararda en büyük rolü şüphesiz forumumuz üyelerinden "frostbite" oynuyor.

Ekip; tabi ki bir anda 8 10 kişilik organize alanında usta bir ekip beklemiyorum. Şimdilik tek ihtiyaç "istek". Ve birazda sunum ve konuşma kabiliyeti. Ve tabi bu iş için ayırmanız gereken zamanı da es geçmeyelim ama hepiniz bir "Oyun - Forum" üyesi olduğunuza göre bir çoğunuzun ayıracak zamanı vardır.
       Başvuru için tek yapmanız gereken ; Ad, Soyad ve yaşınız ile birlikte bana mesaj atmanız.

İş oldukça ciddi boyutta amatör bir iş düşünmüyorum bu işi yapan bir çok kişi var fakat çoğu yabancı Türkiye'de yapanlarda çok dağınık ve amatör BSC gibi oyun medyalarına baktığımızda yoğunlukları daha çok haberler üzerine. Ortaya ciddi bir çalışma koyarsak çok iyi yerlere gelebiliriz ve forumu da çok iyi yerlere taşıyabiliriz. Henüz kanalın ismi, logosu gibi spesifik durumlar üzerine kesin bir şey yok ciddi bir kaç arkadaş bize katıldığı durumda bu konular zerine gerekli toplantılar yapılacaktır.

afedersin ama frosbite'ın yaşı daha çok küçük mars online'da bana sürekli ''panpi'' diyip duruyor çocuk :D
ve ayrıca da bu foruma onu ben getirdim.Ben de gelebilirim istersen :D
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2012, 18:23:33 »

afedersin ama frosbite'ın yaşı daha çok küçük mars online'da bana sürekli ''panpi'' diyip duruyor çocuk :D
ve ayrıca da bu foruma onu ben getirdim.Ben de gelebilirim istersen :D
aha anlayamadım ne ekibi bu :D
oyun ekibi ise ben varım
Murat Şamil Şamhal Yaş:16
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı Frostbite

• *
  • 150
  • Vittoria agli assassini
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2012, 18:34:20 »
Afedersin darkendless ama bi yanlış anlaşılma oldu sanırım.Ben mars online oynamıyorum ve sana hiç mesaj yazmadım.2-15 yaşındayım,3- beni foruma sen getirmedin seni tanımıyorum bile.Lütfen benim hakkımda böyle şeyler yazmadan önce bana haber ver veya bana sor  ;)
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı DarkAssassin

• *
  • 453
  • Kartal Gözlü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2012, 18:38:10 »
Yaşa bakıyorum tabi ki ama önemli olan ortaya konulan ürün. Bu arada özel mesaj atman gerekiyordu buradan ben sana iletişim bilgilerimi veremem benim en çok belirtmek istediğimde şu ki "Amatör" değiliz. Her işin bir ciddiyeti var ve bunu korumak zorundayız. Dediğim gibi özel mesaj at bana oradan biraz daha konuşalım. İstekli herkesi bekliyoruz arkadaşlar projemiz destek alıyor büyüyor.

Edit: küçük muhabbetlere girmeyelim bakın ben mesajımda konuya girmedim bile ben buradayken hiç bir sosyal sorun yaşamazsınız arkadaşlar.

Edit ( 2 ) : "EagleEye" gelen kutunda yer açmalısın.

Edit ( 3 ) : Gelen kutusu dolu olduğu halde bize teklif götüren bir arkadaşımız var "EagleEye" ; Kanal olarak yayına başladığımızda uygun görürsek ürünlerimizin yayın hakkını verebiliriz.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2012, 19:41:00 Gönderen: DarkAssassin »
I am the last of the Mohicans and I am an Assassin !