Assassin's Creed III: Genel Rehber Konusu

• 33 Yanıt
  • 25905 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed III: Genel Rehber Konusu
« Yanıtla #30 : 26 Haziran 2013, 18:52:57 »
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,12206.0.html
Allahını Seversen Bunun Neyi düzensiz bir hatam varsa düzelt.Resimleri Upload ettiğim sitenin şifresini bile vereyim resimler falan herşey kayıtlı.Benim Gibi 7 mb'Lik Dosyaları Upload edeğin siteyi nasıl bulucaksın.Şu anda konuyu editlemek istiyorum olmuyor ve photocket'de resimler kayıtlı silinmemeiş sadece burdaki link değimiş
Hali Hazırda konu var ken Benim konumun yan konu diye geçmesini anlamadım.Benim konudan anlamadığın bişe söyle bu forumda ne yapıp edip kendimi banlatcam çünkü o konuyu hazırlarken kendimden bişeyler katıp anlattım daha anlasınlar diye.Tam Senlik konu Hem Google'da bile gözüküyor

Konuma girince bende resimler gözükmüyor acaba resimler silindimi diye photobucket sitesine girdim hala duruyor resimler.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2013, 18:56:18 Gönderen: Aleyna Sevid »

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Haziran 2013, 09:52:23 »
Konuda çıkan tartışmayı yeni gördüm. Arkadaşlar bu şekilde rehberleri toplamanın amacı ana sayfadaki sabit konuların fazlalığı. Sizin konulara yer verildi rehberde. Üstüne üstlük altına teşekkür de yazdık. Konuları sabitlikten ben çıkartmıştım yine çıkarttım.

Ana konu yan konu diye ayrılmasının tek nedeni var. Düzensizlik. Ana konular çok daha düzenli olacak. Yöneticiler tarafından yapılacak.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Ha yinede ben konum ya sabit olsun yada buraya koymayın diyen varsa söylesin. Kimsenin emeğini yemeyelim.

Ayrıca bu konuda olmayan rehber varsa haberimiz yoktur. Gözümüzden kaçmıştır. En tepeye yazdık hata varsa söyleyin diye. Yazın eksik konu varsa koyalım.

Bi zahmet. Bide teşekkür etmeseydiniz. Ben bu tartışmayı benim konum sabite alınsın diye değil. Rehber açacağınızı idda edipte, bütün rehber konularını sabitten kaldırıp, genel rehber konusu açmanızdı. Akyurt'un av rehberi konusu yan konu bile değildi. Madem meşgulsünüz, böyle işleri aksatmak yerine, yetkisini herhangibir yöneticiye vermek neden aklınıza gelmedi? Nihayet foruma döndüğünüze göre, yapacaklarınızı bekliyoruz.

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 27 Haziran 2013, 10:17:01 »
Konuda çıkan tartışmayı yeni gördüm. Arkadaşlar bu şekilde rehberleri toplamanın amacı ana sayfadaki sabit konuların fazlalığı. Sizin konulara yer verildi rehberde. Üstüne üstlük altına teşekkür de yazdık. Konuları sabitlikten ben çıkartmıştım yine çıkarttım.

Ana konu yan konu diye ayrılmasının tek nedeni var. Düzensizlik. Ana konular çok daha düzenli olacak. Yöneticiler tarafından yapılacak.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Ha yinede ben konum ya sabit olsun yada buraya koymayın diyen varsa söylesin. Kimsenin emeğini yemeyelim.

Ayrıca bu konuda olmayan rehber varsa haberimiz yoktur. Gözümüzden kaçmıştır. En tepeye yazdık hata varsa söyleyin diye. Yazın eksik konu varsa koyalım.

Bi zahmet. Bide teşekkür etmeseydiniz. Ben bu tartışmayı benim konum sabite alınsın diye değil. Rehber açacağınızı idda edipte, bütün rehber konularını sabitten kaldırıp, genel rehber konusu açmanızdı. Akyurt'un av rehberi konusu yan konu bile değildi. Madem meşgulsünüz, böyle işleri aksatmak yerine, yetkisini herhangi bir yöneticiye vermek neden aklınıza gelmedi? Nihayet foruma döndüğünüze göre, yapacaklarınızı bekliyoruz.

Biz burada olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz ve rehber yapmak da hiç kolay iş değil. Bazı rehberlerin eksiği çok azken bazılarında ciddi manada eksik bulunuyordu. Emrehan ise burada genele bakıp toptan karar vermiş ve 8 aydır foruma girmeyen biri için gayet normal çünkü her 9 ayda bir forumun aktif üyelerinin %90'ı değişiyor.

Ayrıca Lise 3&4 ders olarak hem zorlayıcı hem de en stresli dönemlerdir. Okul döneminde rehber yapamayacağımız kesin. O yüzden ancak yaz tatillerimizde yapabiliyoruz. Yaptığınız rehberler için eyvallah teşekkürler ama bilgi bakımından eksiği olmasa bile konuların çoğunun düzen sıkıntısı var. Bu işi o yüzen yapıyoruz.

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 27 Haziran 2013, 10:23:47 »
Artık bu konuyu fazla uzatmanın gereği yok sadece bekleyin ve yapılacak rehberleri görün.