Anket

Altair mi yoksa Ezio mu?

Altair
Ezio

Altair mi yoksa Ezio mu?

• 251 Yanıt
  • 62561 Gösterim
Ynt: altair mi ezio mu?
« Yanıtla #140 : 05 Aralık 2011, 23:02:38 »
Oyunları kıyaslarsak tabiyikide ACB'deki Ezio daha iyi olacak AC1 eski bir oyun dolayısıyla oyun eski olduğundan dolayı yapabileceğimiz her şey kısıtlıydı yüzme bile yoktu oyunda. Böyle kıyaslama olmaz yani, ona bakılırsa Ezioda apple ele geçirdi yeni bir şeyler icat etseydi ya o zaman niye icat etmedi? Hep beleşe kondu senin düşüncene göre o zaman. Bence Altair'e küfür et rahatla. Hayır tamam sevmezsin de bu kadarda olmaz arkadaş konunun yarısı senin ve diğer Ezio nickli arkadaşın Altaire sallamalarıyla dolmuş taşmış, ayıp cidden. Ezio niye Altairi örnek alıyor bunuda bir düşün hadi hidden gun falan apple ile icat etti diyelim climbing tekniklerini de mi apple sayesinde icat etti? :D

Ben iki karakteri de severim ikisininde yeri ayrıdır ama gelipte Ezio vay efendim şöyledir böyledir diye sallamıyorum lütfen seviyeli yorum yapın biraz. Ha antipati kazanmak istiyorsanız eğer devam edin siz bilirsiniz.

"Strateji bakımından Altair'i geçmesi mümkün değil zaten. Benim Ezio'yu daha çok sevmemin nedeni kişiliği ve sonradan kazandığı karizması. Yoksa Altair de boşa atılacak bir adam değil. Masa başında oturma dediğin olayı yapmasaydı Ezio suikastçı değil Duccio gibi şımarık bir elemanın teki olacaktı."

Kusura bakma da bu yorumu yapan ben, nasıl oluyor da körü körüne "Ezio iyidir efendim.", "Altair adam değil." tarzı yorumlar atıyorum? Neyse tartışma çıksın istemiyorum fakat yaptığım yorumları da farklı yorumlamaya çalışmayın lütfen. Eğer antipati kazanmak gibi bir derdim olsaydı bunca aylık sitede mesaj sayım bu kadar kısıtlı olmaz, her konu altında saçma saçma yorumlarım olurdu.

*

Çevrimdışı adkorkmaz

• *
  • 63
  • Halk için;Halk tarafından...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #141 : 05 Aralık 2011, 23:06:37 »
Çarpık aşk yaşantısı ile Ezio diyorum. Bir de nedense daha karizma geliyo bana.. :)

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 05 Aralık 2011, 23:50:08 »
Oyunları kıyaslarsak tabiyikide ACB'deki Ezio daha iyi olacak AC1 eski bir oyun dolayısıyla oyun eski olduğundan dolayı yapabileceğimiz her şey kısıtlıydı yüzme bile yoktu oyunda. Böyle kıyaslama olmaz yani, ona bakılırsa Ezioda apple ele geçirdi yeni bir şeyler icat etseydi ya o zaman niye icat etmedi? Hep beleşe kondu senin düşüncene göre o zaman. Bence Altair'e küfür et rahatla. Hayır tamam sevmezsin de bu kadarda olmaz arkadaş konunun yarısı senin ve diğer Ezio nickli arkadaşın Altaire sallamalarıyla dolmuş taşmış, ayıp cidden. Ezio niye Altairi örnek alıyor bunuda bir düşün hadi hidden gun falan apple ile icat etti diyelim climbing tekniklerini de mi apple sayesinde icat etti? :D

Ben iki karakteri de severim ikisininde yeri ayrıdır ama gelipte Ezio vay efendim şöyledir böyledir diye sallamıyorum lütfen seviyeli yorum yapın biraz. Ha antipati kazanmak istiyorsanız eğer devam edin siz bilirsiniz.

1.Ezio Apple ile Altair kadar uzun zaman geçirmedi
1. Nasıl kullancağını tam biliyordu
3.Ezio nun geleceğe ışık tutmak gibi bir amacı yoktu Apple kullamak istemiyordu  kötülerden uzakta tumak istiyordu.
4.Ezio ya hep hazıra konmuş demişsin Ezio Codexleri tamamlamak için yıllarca uğraştı ve amacını tamamladı elinde Apple olmayan adamdan Altairin yaptıklarını yapmasını bekleme .

Altairin a.o.p kullanma yeteneği Ezio da yok diğer konularda berbat gibi gözüküyo tabi bildiğimiz kadarıyla böle.

*

Çevrimdışı vlkn

• *
  • 8
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 06 Aralık 2011, 21:49:18 »
"Strateji bakımından Altair'i geçmesi mümkün değil zaten. Benim Ezio'yu daha çok sevmemin nedeni kişiliği ve sonradan kazandığı karizması. Yoksa Altair de boşa atılacak bir adam değil. Masa başında oturma dediğin olayı yapmasaydı Ezio suikastçı değil Duccio gibi şımarık bir elemanın teki olacaktı."

Kusura bakma da bu yorumu yapan ben, nasıl oluyor da körü körüne "Ezio iyidir efendim.", "Altair adam değil." tarzı yorumlar atıyorum? Neyse tartışma çıksın istemiyorum fakat yaptığım yorumları da farklı yorumlamaya çalışmayın lütfen. Eğer antipati kazanmak gibi bir derdim olsaydı bunca aylık sitede mesaj sayım bu kadar kısıtlı olmaz, her konu altında saçma saçma yorumlarım olurdu.

Sana biraz ön yargıda bulunmuş olabilirim bunun için özür dilerim fakat birilerinin niyetinin ne olduğu çok açık daha hala "benimki seninkinden güçlü"yü oynuyor. ;D

« Yanıtla #144 : 06 Aralık 2011, 22:05:13 »
Bence Ezio çünkü altaır geçmişte yaşadığı için silahaları daha eski
ama ezioda 1 hiden blede 1de hook blede var sonra zehiri hiden blede bombalar ve hidenn silahı var o yüzden ezio bi de bu yönden bakın

Spoiler: psn • Göster

PSN ID:emre23231

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 07 Aralık 2011, 19:58:45 »
Ezio demek için tek neden Ezio elimizde büyüdü

*

Çevrimdışı d wade

• *
  • 10
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 08 Aralık 2011, 17:05:57 »
Altair ilk oyunda kotu olmasinin sebebi ubisoftmus acr de gorunce kesinlikle altair dedim adam kac yasinda olursa olsun inanca hizmet ediyor hem de gelecek nesilleri dusunuyor..

Altairin içinde Ezio var   yani Ezio altair in yaptıklarını yapıyo  ;)
ohoo öyle bakrsan hepsinin içinde desmond war desmond yapıo herşeyi o zmn

*

Çevrimdışı EzioEnes98

• *
  • 11
  • Ezio Auditore Da Firenze
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #147 : 08 Aralık 2011, 17:10:09 »
Ezio Tabiki

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 08 Aralık 2011, 18:18:14 »
Altair ilk oyunda kotu olmasinin sebebi ubisoftmus acr de gorunce kesinlikle altair dedim adam kac yasinda olursa olsun inanca hizmet ediyor hem de gelecek nesilleri dusunuyor..

Altairin içinde Ezio var   yani Ezio altair in yaptıklarını yapıyo  ;)
ohoo öyle bakrsan hepsinin içinde desmond war desmond yapıo herşeyi o zmn

ACR deki Altairin yaptıklarını Ezio yapıyo yani o Ezio  ama Animus da böle bişi yok

*

Çevrimdışı vlkn

• *
  • 8
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 08 Aralık 2011, 18:21:51 »
Neye göre böyle bir şeyi iddaa ediyorsun ki? Olaya bu açıdan bakacaksak d wade'in dediği gibi herşeyi Desmond yapıyor o zaman. Animustan kaynaklı olarak fiziksel görünüşü bile Desmond oluyordu Altair ve Ezionun. Daha fazla saçmalama istersen. Komik oluyor.