AC3'e İlk Girdiğinizde Hissettikleriniz

• 74 Yanıt
  • 20367 Gösterim
*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AC3'e İlk Girdiğinizde Hissettikleriniz
« Yanıtla #70 : 30 Ocak 2015, 12:50:31 »
Başlangıçta büyük bir haz almışsam da Connor'a geçtikten sonra Ezio'yu aradı gözlerim hep.Hala da arıyor.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #71 : 30 Ocak 2015, 20:11:01 »
Haytham'a çok ısınmıştım gerçekten.Connor ruhsuzun teki hayal kırıklıgı oldu

« Yanıtla #72 : 04 Temmuz 2015, 01:05:48 »
Ben de Connor'ın oynanışını Haytham'a göre daha zevkli buldum. Avlanma olsun, ağaçlara tırmanmak olsun. Ama Ezio'yu hala arıyorum. :(

« Yanıtla #73 : 04 Temmuz 2015, 01:43:16 »
İnsan biraz tedirgin oluyor . Çünkü Connor'un oyun'un kahramanı olduğunu biliyorsunuz fakat Haytham ile başlıyorsunuz .Bu da biraz sizi geriyor. Acaba yan görevler sadece bu adamamı özel ? Connorla da yapılır mı ? Yoksa Bug olup Connorla yapmak zorunda tekrar kalır mıyım şeklinde düşünülüyor ?

Fakat oyun'un sonunda söylediğim tek birşey var keşke Haytham olup Connor'ı biz öldürseydik . O kadar karizma bir ingiliz beyfendisiydi . Connor gibi ortalıkta Charles Lee !! diye ciyak ciyak bağırmıyordu en azından .  :D  :D  :D
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2015, 03:13:10 Gönderen: Gene Lane »

« Yanıtla #74 : 22 Mart 2017, 06:52:54 »
İlk girdiğimde hayal kırıklığı hissettim. Desmond'un ve Rebecca'nın yüzünü bozmuşlar. Hele Rebecca'nın yüzü güzeldi b.k etmişler diye düşündüm. Sonra suikastçı kıyafeti olmayan biriyle oynuyoruz falan. Resmen hayal kırıklığı yaşadım. Ama tabi sonrasında tabi Haytham'a bağlandım. Connor'u da sevdim. Hatta ben bayıldım. Kızilderili kendisi, ağaçlarda gezebiliyor (AC serisinde en istediğim şey :D ), düz taşlara tırmanabiliyor, savaş baltası var, ok atıyor, AVLANABİLİYOR. Oyunda en sevdiğim şey avlanabilmek. Hem bir farklılık olmuş hem de eğlenceli. Ben ilk avlanmayı öğrenirken çok heyecanlanmıştım. Tabi sonradan basitleşiyor ama olsun. Özetle AC-3 başta hayal kırıklığı yaşattı ama sonradan serinin en iyi oyunu mu acaba diye düşünmeye başladım. :) Çünkü seriye başladığımda heyecanla tekrar baştan dolu dolu oynamayı istediğim ilk oyunu idi(Ah bir de AC-Revelation var. Keşke hikayesi biraz uzun olsaydı çok zevk alırdım).