Adaya Düşerseniz...

• 71 Yanıt
  • 10698 Gösterim
*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2119
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Adaya Düşerseniz...
« Yanıtla #60 : 16 Mart 2013, 20:27:47 »
Zaten bildiğim kadarıyla 5 aydan önce hort olmuyo;)

1 ay horta giriyor .

ben sana ne diyeyim artık öyle 1 ay hort'a giriyor ise ben hort king'im söyleyeyim ! ;D ;D

Ben assassinking12

sen hortking12 ;D ;D Hadi Hayırlı Olsun Nickin... Ama Senden Daha İyi Hort Yapanlar Var ;)
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #61 : 27 Mayıs 2017, 23:27:49 »
Güzel bir kadın,telefon ve bir uçak yanıma alırdım.
Kardeş seni 4 yıl sonra uyarıyorum. Forumda cinsellik yasak. Kendine çeki düzen ver. Güzel bir kadın filan ne ayaksın sen? Yönetici olarak bu sana son uyarım. ;)
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #62 : 27 Mayıs 2017, 23:42:16 »
Kardeş seni 4 yıl sonra uyarıyorum. Forumda cinsellik yasak. Kendine çeki düzen ver. Güzel bir kadın filan ne ayaksın sen? Yönetici olarak bu sana son uyarım. ;)

Güzel bir kadın,telefon ve uçak. Benim aklımda bir senaryo canlandı ama anlatırsam Ban yerim.   ;)
İm not locked up with you, you locked up with me!

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #63 : 27 Mayıs 2017, 23:52:41 »

Güzel bir kadın,telefon ve uçak. Benim aklımda bir senaryo canlandı ama anlatırsam Ban yerim.   ;)
Haydaaa. kratos'u banlamak zorundayım. Küçük kullanıcılara furkanfg112 gibilere kötü örnek oluyor.

*

Çevrimdışı furkanfg112

• *
  • 230
  • Jackpot!
    • ICQ Messenger - 10000000
    • MSN Messenger - furkanfg112@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #64 : 27 Mayıs 2017, 23:58:22 »

Haydaaa. kratos'u banlamak zorundayım. Küçük kullanıcılara furkanfg112 gibilere kötü örnek oluyor.

Hayırdır neden bu kadar rahatsız oldunuz Vader bey. Kratos güzel bir kadın derken sizi mi kastetti yoksa?
İm not locked up with you, you locked up with me!

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #65 : 28 Mayıs 2017, 00:02:02 »

Hayırdır neden bu kadar rahatsız oldunuz Vader bey. Kratos güzel bir kadın derken sizi mi kastetti yoksa?
No,I am your Kratos.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 05:16:48 Gönderen: Darth Vader »

« Yanıtla #66 : 28 Mayıs 2017, 21:25:01 »
Bayanı ayrı yazıp dilek hakkınızı israf etmeyiniz. İhtiyacınız olan üç şey; Kürk Mantolu Madonna, kahve , interneti olan bir telefon. İki şeye daha ihtiyacınız var ama bunun için dileğe gerek yok. Adada bir tane kedi bulursunuz (vaşak vs. makbuldur). Yağmur da Allah'ın hikmeti zaten. Bunları şöyle birleştiriyorsunuz: Yağmur yağdığı bir sırada kitabı elinize alıyor, kediyi kucağınıza, kahveyi de yanınıza koyuyorsunuz. Sonra telefonla bunun fotoğrafını çekip sosyal medya platformlarında paylaşıyorsunuz. Bu taktik ile istemediğiniz kadar bayan adaya akın edecektir. İyi forumlar.  ;)

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #67 : 02 Haziran 2017, 00:15:33 »
Bayanı ayrı yazıp dilek hakkınızı israf etmeyiniz. İhtiyacınız olan üç şey; Kürk Mantolu Madonna, kahve , interneti olan bir telefon. İki şeye daha ihtiyacınız var ama bunun için dileğe gerek yok. Adada bir tane kedi bulursunuz (vaşak vs. makbuldur). Yağmur da Allah'ın hikmeti zaten. Bunları şöyle birleştiriyorsunuz: Yağmur yağdığı bir sırada kitabı elinize alıyor, kediyi kucağınıza, kahveyi de yanınıza koyuyorsunuz. Sonra telefonla bunun fotoğrafını çekip sosyal medya platformlarında paylaşıyorsunuz. Bu taktik ile istemediğiniz kadar bayan adaya akın edecektir. İyi forumlar.  ;)
Vayy bee o_o
Sende neler varmış neler :D

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #68 : 04 Haziran 2017, 04:27:42 »
Vayy bee o_o
Sende neler varmış neler :D
SivaslıPeygamber adayı ne zaman imana getirmeyi planlıyorsunuz? :D

*

Çevrimdışı Melikşahsagun

• *
  • 804
  • Work in the Dark to Serve to Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 04 Haziran 2017, 15:25:56 »
 Gençler konuyu hortlatmışsınız bende mezarımdan geldim bırakın uyuyayım biraz. Vader bey Kratos mu acep onu da bu söyleyin :D

Ve profil düzenlenmiyor help :P
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 16:23:23 Gönderen: Melikşahsagun »

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.