Assassin's Creed III: Genel Rehber Konusu

• 33 Yanıt
  • 23797 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed III: Genel Rehber Konusu
« Yanıtla #20 : 23 Nisan 2013, 09:09:10 »
ThelostMC sen apple of edenı umursama nasil olsa hem moderatòr hemde  konusu sabitte tabi yöneticiler destekleyecek.
Tekrar söylüyorun ThelostMC hiç canını sıkma arkadaşım biz A.C 4 içinde rehber hazırlarız ister sabite alsınlar ister almasınlar.Bizm bu durumu takmamıza gerek yok önemli olan yararlananlar.
Bizim.konular sabitten indirildi ama başta söylemiştim hatirlarsın thelostmc.Bizim lonulardan daha iyi rehber nasıl yapıcaklar diye ve yapamışlar

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 23 Nisan 2013, 09:11:21 »
ThelostMC sen apple of edenı umursama nasil olsa hem moderatòr hemde  konusu sabitte tabi yöneticiler destekleyecek.
Tekrar söylüyorun ThelostMC hiç canını sıkma arkadaşım biz A.C 4 içinde rehber hazırlarız ister sabite alsınlar ister almasınlar.Bizm bu durumu takmamıza gerek yok önemli olan yararlananlar.
Bizim.konular sabitten indirildi ama başta söylemiştim hatirlarsın thelostmc.Bizim lonulardan daha iyi rehber nasıl yapıcaklar diye ve yapamışlar

Konunuza sabitten indirildi mi?!? Burda bir sorun var rehber konularının hepsi sabitte olmak zorunda. Ben konuyla ilgilenicem.

Gerçekten sabittten indirildiklerini bilmiyordum.

Hepsini tekrar sabite aldım. Bir moderatör işini yanlış yapıyor olabilir.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2013, 09:17:28 Gönderen: Alponero »

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 23 Nisan 2013, 09:31:53 »
Bak Aleyna.Ben moderatör oldum diye konularım sabitlenmiyor.Yani arkamda ne yönetici ne başka birşey var ben sadece evimde oturan 16 yaşında bu foruma katkısı olmaya çalışan bir bireyim.Sen de öylesindir katkıda bulunuyorsundur sohbet ediyorsundur bunlar normal şeyler.Ama bir konu yüzünden böyle yapmana değmezdi açıkcası.Bir konu dediğim o saatlerce uğraştığın konuya saygısızlık olmasın.Tamam güzel katkıda bulunuyorsun ama bir konu sabit olmasa da olur ;) mesela ben.Kaç saat uğraştım o yetenekler,modlar konularına biliyor musun.Hayır nerden bileceksin bende senin ne kadar uğraştığını bilmiyorum.Ama bu foruma yapılan küçük büyük katkılar önemlidir.Yani sabit olmasa konun silinmeyecek merak atme yani.Bu kadar abartmanın anlamı ne yani ben sadece onu soruyorum neden bu kadar abartıyorsun tamam güzel rehber yapmışsın ve ne kadar uğraştığın belli.Ona bir laafım yok ama neden sabit konulara bu kadar takıntılısın?

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 23 Nisan 2013, 10:04:00 »
sen bize iki kere destek yorum yerine köstek yorum atınca yani bize destek olmayìnca bunu dedim üstüne alınma

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 23 Nisan 2013, 10:06:04 »
sen bize iki kere destek yorum yerine köstek yorum atınca yani bize destek olmayìnca bunu dedim üstüne alınma
Yok ben alınmam da sadece neden sabit olmamasını bu kadar abartıyorsunuz?

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Nisan 2013, 17:21:39 »

Konunuza sabitten indirildi mi?!? Burda bir sorun var rehber konularının hepsi sabitte olmak zorunda. Ben konuyla ilgilenicem.

Gerçekten sabittten indirildiklerini bilmiyordum.

Hepsini tekrar sabite aldım. Bir moderatör işini yanlış yapıyor olabilir.

İyi hoşta, hani akyurt ve diğerlerinin konusu? Kusura bakma alporeno ama hernakadar böyle bir amacın olmasada, bu, ben ve aleynayı suturmak anlamına geliyor. Ben o iletiyi Konum sabite alınsın diye değil. O ileti; Kocaman bir genel rehber konusu açılıp hepsinde michael schoelfield ve diğer üyelerin yaptığı konular nekadar iyi veya kaliteli olsada, gereksiz görülüp yan konu olarak ayrılması, onun yerine daha ayrıntılı olarak bir rehber hazırlayacaklarını İDDA EDİP, hiçbirzaman hazırlamayacak oldukları konuları ana konuya almaları ve rehbere alınmayan/rehberde yan konu olarak ayrılan konuların iletisizlikten öylece gerilere gitmesini önlemekti. Etiketlenmesi gereken konular etiketlenecekse hepsi etiketlenmeli, tabi konunun kalitesi foruma uygunsa. Ben Akyurt'un (hiçkimsenin görmediği) Av Rehberi adlı konusuna verdiği emeğin boşa gittiğini düşünüyorum. Gerçektende bu forumda en beğendiğim konular arasında ilk 2'den biri. Fazla övdüm ve şunun için, daha genel rehber konusunda bile bulunmuyor.

Sana gelince apple, beynimi çok yordum. oyüzden tek cümle söylüyorum; Yahu ben deminden beri etiketlettirmek içinmi konuşuyorum  >:( >:( >:( en sevmediğim şey bu yav. (lafımı tekrar ettirtmek ve söylediğimi adam gibi okumamak) benim sevmediğim bu iki şey, gerçek hayattada kötü davranışlardan biri. ama forumda bana yapılıncı çileden çıkıyorum. yine çileden çıkmiyim  >:(.

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Haziran 2013, 19:38:12 »
Konu düzenlenmiştir.

Bugünden itibaren Şahkulu ile rehber yazmaya başlıyoruz.
İstediğiniz rehberleri lütfen yazınız. Konuda hata varsa belirtiniz.

*

Çevrimdışı Emrehan141

• *
  • 4639
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Haziran 2013, 19:45:41 »
Konuda çıkan tartışmayı yeni gördüm. Arkadaşlar bu şekilde rehberleri toplamanın amacı ana sayfadaki sabit konuların fazlalığı. Sizin konulara yer verildi rehberde. Üstüne üstlük altına teşekkür de yazdık. Konuları sabitlikten ben çıkartmıştım yine çıkarttım.

Ana konu yan konu diye ayrılmasının tek nedeni var. Düzensizlik. Ana konular çok daha düzenli olacak. Yöneticiler tarafından yapılacak.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Ha yinede ben konum ya sabit olsun yada buraya koymayın diyen varsa söylesin. Kimsenin emeğini yemeyelim.

Ayrıca bu konuda olmayan rehber varsa haberimiz yoktur. Gözümüzden kaçmıştır. En tepeye yazdık hata varsa söyleyin diye. Yazın eksik konu varsa koyalım.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 19:47:24 Gönderen: Emrehan141 »

« Yanıtla #28 : 26 Haziran 2013, 17:06:23 »
An konu yan konunun daha düzenli halimi? Birde dövüş Rehberi olsa kötü olmaz ::) Çünki space+sol tıkdan başka space+Q var başkalarıda varmı ???
Elveda.Allah siden razı olsun

*

Çevrimdışı Emrehan141

• *
  • 4639
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Haziran 2013, 17:08:24 »
Eğer yan konu yazanlar yeterli ama düzensizse onu düzenleyip ana konu yapacağız.
Yan konu yetersizse ya eksiğini tamamlayıp düzenleyeceğiz, yada baştan yapacağız.

İstediğiniz rehberleri yazın. Değerlendirip ekleriz. Dediğin rehberi bende önermiştim. Büyük ihtimal yaparız. ;)