Assassin Yemini ve Altair Olmak İçin...

• 23 Yanıt
  • 14245 Gösterim
Ynt: Assassin Yemini ve Altair Olmak İçin...
« Yanıtla #10 : 25 Mart 2013, 14:11:43 »
I love in the little Assassin's Creed. İngilizceden 45 almamın sebebi bu olsa gerek ;D Dediğim gibi çağrışım güzelde Batman kıyafeti filan ne alaka Kratos. Ben olsam paramı ACIV e verirdim :)
Spoiler: İmza • Göster
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2013, 15:23:12 »
I love in the little Assassin's Creed. İngilizceden 45 almamın sebebi bu olsa gerek ;D Dediğim gibi çağrışım güzelde Batman kıyafeti filan ne alaka Kratos. Ben olsam paramı ACIV e verirdim :)
Altair'in kıyafeti nerden baksan 50.000 dolara patlar bende diyorum ki Altair'in kıyafetini alacağıma Batman kıyafeti alıp Suçluları döverim :D
Hem Batman'in yemini daha kolay tek demen gereken Kimseyi öldürmeyeceğime yemin ederim. :D
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

« Yanıtla #12 : 25 Mart 2013, 15:25:55 »
Altair'in kıyafeti nerden baksan 50.000 dolara patlar bende diyorum ki Altair'in kıyafetini alacağıma Batman kıyafeti alıp Suçluları döverim :D
Hem Batman'in yemini daha kolay tek demen gereken Kimseyi öldürmeyeceğime yemin ederim. :D
Kimseui öldürmeyeceğime yemin etmem çünkü ben sütü fazla kaçırınca Hulk gibi oluyorum. Ama bu onun beyz halı o kadar :D
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 25 Mart 2013, 15:29:11 »
Kimseui öldürmeyeceğime yemin etmem çünkü ben sütü fazla kaçırınca Hulk gibi oluyorum. Ama bu onun beyz halı o kadar :D
Öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin.Eğer etmezsen Kratos seni bir gün kaçırabilir.(Avrupalılar çocuklarını korkutmak için uslu bir çocuk olmazsan Türkler seni kaçırır ve öldürür demişler.Bunu neden anlattım bende bilmiyorum.) :D

« Yanıtla #14 : 25 Mart 2013, 16:13:23 »
Öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin.Eğer etmezsen Kratos seni bir gün kaçırabilir.(Avrupalılar çocuklarını korkutmak için uslu bir çocuk olmazsan Türkler seni kaçırır ve öldürür demişler.Bunu neden anlattım bende bilmiyorum.) :D
Uslu bir çocuk dedinde:
"Eğer uslu olabilirsiniz Şirinleri görebilirsiniz, hatta daha da uslu olursa hatta Şirine' yi bile öpebilirsiniz." :D
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı Assasin Emir

• *
  • 1
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 18 Mayıs 2013, 15:35:02 »
Ben önce acb assasins cred brotherhood ta gördüğüm yükseliş bölümünde söylediği şeyi yemin zannetim ama şimdi gerçek yemini ettim

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 19 Mayıs 2013, 18:06:59 »
Aşırı doz Assassin's Creed tespit edildi.
Şaka bir yana bir an savaşa gidesim geldi cidden. Bir de bu materyalleri alabileceğimiz bir yer söylesen iyi olur :D

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 19 Mayıs 2013, 18:11:13 »
Gençler Bir iki Hafta Bekleyin Size Tapınakçı Yemini ve Hahytam Olma Konusu açacağım. :D :D

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Mayıs 2013, 17:29:33 »
Gençler Bir iki Hafta Bekleyin Size Tapınakçı Yemini ve Hahytam Olma Konusu açacağım. :D :D
"May the father of understanding guide us."
Edit: Kahretsin ben Suikastçıydım ya ::)
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2013, 17:48:40 »
"May the father of understanding guide us."
Edit: Kahretsin ben Suikastçıydım ya ::)
Gel sen en iyisi Tapınakçı ol. Bak Akçeleride Ben karşılarım. :D