Assassins İle Neler Hayal Ettiniz ???

• 4 Yanıt
  • 1549 Gösterim
*

Çevrimdışı altair_ezio

• *
  • 112
  • I'm An Assassin's
    • Profili Görüntüle
Assassins İle Neler Hayal Ettiniz ???
« : 14 Ocak 2013, 21:48:55 »
Birazz Saçmaa Ama Ben Hep Assassins İle Hayal Kurarım Özelliklede Gece Yatarken Mesela Türklerin Gururu YUSUF TAZİMİ Araştırmak İstemişimdir Ayasofyada Veya Galata Kulesinde Filan Yada Bi Kartal Görüşümün Olmasını Yada Ne Biliyim Masyaf Kalesine Gidip Bi Assassin İşareti Filan Bulmak Basınca Altairin Kütüphanesine Gitmek Başkaaaaa Monteriggionide Bişeyler Keşfetmek Gibi  ::)

Ama Bunları Sadece Hayal olarak İstemişimdir Keşke Olsa Dedigim Hayallerden Biri :D Yanii Azıcıkta Olsa Kartal Görüşüm Olsaydı Bee ;D

Siz Neler Düşündünüz Yada Hayal Ettinizz  ???
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 21:51:14 Gönderen: altair_ezio »

*

Çevrimdışı Hiciste

• *
  • 163
  • Make Your Choice!
    • MSN Messenger - justhiciste@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassins İle Neler Hayal Ettiniz ???
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2013, 07:24:03 »
sen çok yanlış gelmişin

I have lived my life with the best of my ability, but I have not been able to escape fate, anger, or pain.
Bring me the answers and the road that leads to truth.

*

Çevrimdışı Rorschach

• *
  • 258
  • Non omnia possumus omnes, nosce te ipsum
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2013, 07:39:59 »
İsmaili tarikatının günümüzde halen var olduğunu biliyoruz hepimiz, ama biraz daha ezoterizme kaçan haşhaşilerin nasıl bir yapılanma olduğunu öğrenmek isterdim. Günümüzde halen varlar mı bilmiyorum, ama 1800'lü yıllarda olduklarına dair bir sürü anlatılar var, Lenin devrimi de 1900'lerdeki bir başka anlatım...
Benim en çok garibime giden Revelationsdaki camilerin tepesindeki Assassin İşaretiydi. Acaba gerçekte var mı diye çok merak etmiştim. İstanbul'da bir arkadaşımın çektiği fotoğrafta bunun gerçek olduğunu gördüm,
en büyük hayalim ise Masyafa ve Alamut'a gidip, keşif yapmak...
Bu arada assassin's creed oyunu kendi çapımızda bir örgüt kurmamıza da yardımcı oldu. Felsefenin dibine vurmuş 6 arkadaş bir aralar Mu kıtası hakkında kafa yormuştuk. Benzer konularda da araştırmalara giriştik. Arkadaş dediklerim de canımdan öte dostlarım... Ve böyle bir karar aldık. Hayatın değişkenliği karşısında devamlı birlikte hareket edeceğiz, ileride bu araştırmaları mali destek ile büyük çapta sürdüreceğiz, ve bunun gibi bir çok karar aldık. Başta çocuk oyunu gibiydi, yaşımıza pek yakışmamıştı, ama sonra işler ciddiye binince, sık sık toplanır, görüşmeler yapar olduk...

« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2013, 17:06:50 »
Bende herzaman Eagle Vission' umun olmasını istemişimdir ancak... Neyse daha çokta AC odası olsun istedim Ezio' nun HotToys tan oyuncağı AC figürleri sonra posterleri dergilerdeki kapakları kitapları klavuz ve bütün oyunları ile birde ek oyunları. Birde Ubisoft üyeliğim olmasını isterdim :P :)
Spoiler: İmza • Göster
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı altair_ezio

• *
  • 112
  • I'm An Assassin's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2013, 18:00:07 »
İsmaili tarikatının günümüzde halen var olduğunu biliyoruz hepimiz, ama biraz daha ezoterizme kaçan haşhaşilerin nasıl bir yapılanma olduğunu öğrenmek isterdim. Günümüzde halen varlar mı bilmiyorum, ama 1800'lü yıllarda olduklarına dair bir sürü anlatılar var, Lenin devrimi de 1900'lerdeki bir başka anlatım...
Benim en çok garibime giden Revelationsdaki camilerin tepesindeki Assassin İşaretiydi. Acaba gerçekte var mı diye çok merak etmiştim. İstanbul'da bir arkadaşımın çektiği fotoğrafta bunun gerçek olduğunu gördüm,
en büyük hayalim ise Masyafa ve Alamut'a gidip, keşif yapmak...
Bu arada assassin's creed oyunu kendi çapımızda bir örgüt kurmamıza da yardımcı oldu. Felsefenin dibine vurmuş 6 arkadaş bir aralar Mu kıtası hakkında kafa yormuştuk. Benzer konularda da araştırmalara giriştik. Arkadaş dediklerim de canımdan öte dostlarım... Ve böyle bir karar aldık. Hayatın değişkenliği karşısında devamlı birlikte hareket edeceğiz, ileride bu araştırmaları mali destek ile büyük çapta sürdüreceğiz, ve bunun gibi bir çok karar aldık. Başta çocuk oyunu gibiydi, yaşımıza pek yakışmamıştı, ama sonra işler ciddiye binince, sık sık toplanır, görüşmeler yapar olduk...
toplanın dürümcüyü bascazz hasan hidden bladeyi taktınmı filan  ;D

Bende herzaman Eagle Vission' umun olmasını istemişimdir ancak... Neyse daha çokta AC odası olsun istedim Ezio' nun HotToys tan oyuncağı AC figürleri sonra posterleri dergilerdeki kapakları kitapları klavuz ve bütün oyunları ile birde ek oyunları. Birde Ubisoft üyeliğim olmasını isterdim :P :)
onlar herkesin hayali zaten :D

sen çok yanlış gelmişin
anlamadımm ???