Multiplayerda ara sıra türkçe sesler

• 20 Yanıt
  • 6807 Gösterim
*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Multiplayerda ara sıra türkçe sesler
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2013, 19:20:36 »
Hayır oyunculardan gelme şansı imkansız yani çok ünlü birinin sesi gibi hani ACR de gemileri yaktığımız görev varya orda "şu işi yanlış yaptın ahmak baştan başla" cümlesini söyleyen adamın sesi vede mp de bütün adamları mute yapmışken ses gelmesi imkansız gibi birşey  ;)

« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2013, 19:22:28 »
Hayır oyunculardan gelme şansı imkansız yani çok ünlü birinin sesi gibi hani ACR de gemileri yaktığımız görev varya orda "şu işi yanlış yaptın ahmak baştan başla" cümlesini söyleyen adamın sesi vede mp de bütün adamları mute yapmışken ses gelmesi imkansız gibi birşey  ;)

kardeş  dün ben 2 kere duydum başkalarıda duymuş demekki sesli sohbet  ;)

*

Çevrimdışı Psycho38

• *
  • 445
  • Selamınaleyküm
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2013, 19:24:35 »
Ben hiç rastlamadım zaten sadece mantık yürütüyorum. Bu Revelations'ta olsa idi garip olmazdı ama Ac3'te. belki Animus bozulmuştur :P
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Melikşahsagun

• *
  • 804
  • Work in the Dark to Serve to Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2013, 19:25:08 »
Adamın ilk mesajı bir konu...Neyse bişey olmaz...

Herkes bunu söylüyor belki gerçekten vardır.Gerçi ben fazla mp oynamıyorum.Onun için duymamışımdır.

dostum ilk mesaj konu olunca oyuncunun söylediği asparagaz haber mi oluyor? nedir bu forum ağalığı taslamak anlamak elde değil.
Hayır kendini tanıtsada daha iyi olabilir.Hem birşey olmaz dedim.Asparagas falan demedim.Ben foruma ilk geldiğimde ileti yazmazdım(gerçi hala çok yazmıyorum)yani kötü birşey olarak söylemiyorum ;)

Böyle bir konu vardı ama bulamadım garip ???
2 konu vardı birleştirildi...
Çok iyi hatırlıyorum Aleyna açmisti.Adı:Ac3 multiden garip sesleri gibi birşeydi.Sonra başka bir konuyla birleştirildi.

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2013, 19:27:11 »

Bak kardeş bendede mikrofon var ben bütün adamların mikrofon sesini kısıyorum yani adamın sesini kısıyorum gibi birşey o yüzden olamaz anladın mı ;) başkaları derken ben arkadaşımla hrgün konuşuyorum herkesin sesini kapatıyoruz bir kaç kere harika işte bu gibi sözler duydum hele wolfpack te bugün arkadaşımla oynadık bu sözü 2 kere duydum  :) arkadaşım galiba forumda üye adı da sanırım armutyus ona burdan el sallıyorum ;D ;D
Edit:melikşahsagun sana katılıyorum bende çok iyi hatırlıyorum eren açmıştı ama şimdi bulamıyorum  ???

*

Çevrimdışı DanceInTheDark

• *
  • 10
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Ocak 2013, 19:28:11 »
hayır arkadaşlar yanılıyorsun oyuncudan falan değil çünkü ses çok orjinal çıkıyor normalde bir oyuncunun sesi cızırtılı çıkıyor hep.

« Yanıtla #16 : 28 Ocak 2013, 19:29:31 »

Bak kardeş bendede mikrofon var ben bütün adamların mikrofon sesini kısıyorum yani adamın sesini kısıyorum gibi birşey o yüzden olamaz anladın mı ;) başkaları derken ben arkadaşımla hrgün konuşuyorum herkesin sesini kapatıyoruz bir kaç kere harika işte bu gibi sözler duydum hele wolfpack te bugün arkadaşımla oynadık bu sözü 2 kere duydum  :) arkadaşım galiba forumda üye adı da sanırım armutyus ona burdan el sallıyorum ;D ;D
Edit:melikşahsagun sana katılıyorum bende çok iyi hatırlıyorum eren açmıştı ama şimdi bulamıyorum  ???

Tamam

hayır arkadaşlar yanılıyorsun oyuncudan falan değil çünkü ses çok orjinal çıkıyor normalde bir oyuncunun sesi cızırtılı çıkıyor hep.

sende haklısın

*

Çevrimdışı Psycho38

• *
  • 445
  • Selamınaleyküm
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 28 Ocak 2013, 19:40:55 »

Bende Dota 2 key dağıttığım konumu bulamıyorum. Burada insanlara yardım ediyoruz mod'ların yaptıgına bak.
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 28 Ocak 2013, 20:46:48 »
 Hayret ben ACR multisinde bile nadiren duyuyordum Türkçe konuşmalar, AC3'te olması ilginç :)

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı sansal9795

• *
  • 7
  • master eagle
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 16 Eylül 2013, 16:35:19 »
Arkadaşlar mp oynarken fark ettiniz mi bilemiyeceğim ama ben oynarken bana ciddi anlamda kulaklıktan türkçe sesler geliyor aynen şöyle : "aah olamaz " falan filan üstelik bu binde bir geliyor adam öldürdüğüm de ubisoft neden böyle yapmış acaba merak etmemek elde değil.
bence bunun sebebi ac reveletion multiden dolayı. nasıl brotherhood ac2nin geliştirilmesi ac3 mpde acr multini geliştirilmesi