Forum Üyelerinin Hikayesi (Ubisoft) Part 2 BİTTİ DOSTLAR...

• 372 Yanıt
  • 39859 Gösterim
*

Çevrimdışı powerfulassassin

• *
  • 463
  • Altair Ib'n La-ahad*(Unique and Real Mentor)
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar, geçen açılan ve daha sonra kilitlenen zindanlar konusunu hatırlıyorsunuz değil mi?Hikaye harika gidiyordu. :D
Şimdi ben şöyle birşey düşündüm.Forumdaki üyelerin içinde geçtiği bir hikaye yazacağım ve katılmak isteyen varsa buraya sadece şöyle bir ileti yollasın ve iletmek istediğiniz birşey varsa köşesine eklersiniz zaten :D
Örnek ileti:

KATILMAK İSTİYORUM.
KİŞİSEL ÖZELLİĞİM: (2 TANE OLACAK) EAGLE VİSİON, HANÇER FIRALATMA USTASI (GİBİ GİBİ :D)
KİŞİSEL ALETİM: MAYMUNCUK (OPHELİANNA YAZACAK BİLİYORUM :D)   (1 TANE OLACAK)
KİŞİSEL SİLAHIM:(EN İYİ KULLANDIĞINIZ SİLAH OLACAKTIR) ALTAİR'İN KILICI

(VARSA) : (İSTEĞİNİZİ YAZIN) :D
herkesin adı forumdaki kullanıcı adı gibi olacaktır ve hikayeyi 1. tekil şahıs(ben) ağzıyla anlatacağım :D yani yaşanmış gibi :D

HADİ KATILMAK İSTEYENLER KENDİLERİNİ HEMEN YAZSIN YOKSA EKLEYEMEM :D GECİKENLER BANA KİŞİSEL İLETİ YOLLASINLAR, ONLARI HİKAYENİN BİR YERİNDEN ÇIKARIRIM YİNE DE KOYARIM :D

Spoiler: Göster

ACİNİTİATES

Bugün yine herzamanki gibi uyanmıştım.Elimi yüzümü yıkayıp yemeği pc'nin önüne taşıdım.(hehe)Daha sonra ilk yaptığım şeyleri yaptım.İlk msn, sonra forum ve en son olarak da acinitiates'e girdim.Acinitiates'e girdiğimde karşıma çok tuhaf bir sayfa çıkmıştı.Tuhaftı çünkü soru yoktu!O kafa karıştırıcı sayılar, harfler yoktu.Sadece hesabıma girmemi istiyordu.Hesabıma giriş yaptığımda ise activation key istediğini fark ettim.Hemen request'e tıkladım ve key'in gelmesini beklerken forumda biraz takıldım.
Key sonunda gelmişti.Hemen girdim ve karşıma çıkan formu hızlıca doldurdum.Ne doldurduğumu unutmuştum 2 saniye sonra.Daha sonra karşıma çıkan haritayı kurcaladım.Birçok yer ve bilgi vardı.Videolar, tarih hakkında bilgiler resimler vs.Birsürü şey vardı.
Tabi zamanla sıkıldım.Heryere bakmıştım bile.Daha sonra çıktım ve forumda takılıp AC oynamaya devam ettim.
Derken, bir sonraki gün eve bir paket geldi.Paketin üzerinde çok tanıdık bir işaret vardı.Evet bu Ubisoft’un logosuydu.Daha sonra paketi açtım.İçinden çıkanları görünce ağzım bir karış açık kaldı.İçersinde bir sürü suikasçı malzemeleri vardı.Üstelik gerçek bıçak, yani oyuncak değildi bunlar.Tabii o anın heyecanıyla hemen onları denedim.Kendimi zaten bu konularda geliştirmiştim.Fırlatma bıçaklarıyla harikalar yaratıyordum.Ve tuhaf bir durum olsa da yani olağanüstü olsa  da eagle vision yeteneğine sahiptim.Nasıl olduğunu bende bilmiyordum ama ben doğuştan böyleydim.Neyse burayı geçelim de Altair’in kılıcına ne demeli?Sanki havayı bile kesip geçiyordum.Bütün silahları denedim, hepsini iyi kullanıyordum.Sadece merak ettiğim bir şey vardı. Bunu birinin üzerinde denersem ne olurdu?
Ben bu fikirlerle kafamı yorarken, arkadaşlarım da yavaş yavaş dağılmaya başladılar.Yeterince kıskanmışlardı sanırım( :D).Ben de eve girdim.
Gözlerimi açtığımda sabah olmuştu bile.Sanırım televizyon izlerken uyuyakalmışım.Daha sonra tekrar giydim suikastçı kıyafetimi.Tekrar dışarı çıktım.Ama bu sefer arkadaşlarıma göstermeyecektim bunları.
Daha sonra 1’er 2’şer katlı binaların bulunduğu bir sokağa gittim.Ve başladım tırmanmaya…AC’den haberi olmayanlar tuhaf tuhaf bakarken, haberi olanlar ise “Aa, bu Altair’in kılıcını taşıyor?” gibisinden tepkiler veriyordu.Ben yine devam ettim koşmaya, tırmanmaya.Derken karanlık bastı.Dar bir sokaktaydım.Şimdi ise buradan çıkıp eve gitmem gerekiyordu.Eee, ne de olsa hafta sonu tatili bitmişti.Yarın pazartesiydi.Okula gitmem gerekiyordu.Okul demeyelim şuna.Lise. (:D, arkadaşlar ben şuanki zamandan 3-4 yıl sonraya ayarladım hikaye yazma saatimi :D)
Aniden sokağın orasından burasından siyah kıyafetli adamlar fırlamaya başladılar.Amaçları neydi bilmiyordum.Ama hepsinin belinde birer kılıç olduğunu fark edince “ Sadece sizde yok ulan” ded,m ve kılıcımı çıkardım…
Oldukça kısa sürdü beni yakalamaları.Ama merakımı giderebilmiştim.Birini yaralamıştım.Ahhahah! Çok zevkliydi bu.Birilerini doğruyorsun. :D

UBİSOFT’A GELİŞ
Uyandığımda, çevremde birkaç kişinin daha olduğunu fark ettim.Ama birkaç değil.Epeydiler.Hepsini kapşonumun altından göz ucuyla süzdüm.Saydığımda toplam 11 kişi olduğumuzu fark ettim.Daha sonra bizi kilitleyen lazer gibi şeylerin arkasındaki duvarda buluna logoya baktım.Bu Ubisoft’un logosuydu.Ancak arkasında da tapınakçıların logosu vardı.
İşte size o logo:

Neyse, ben bu logoyu incelerken, ayrıca neden biz 11 kişinin buraya getirildiğini de düşünüyordum. Ben bunu düşünürken, buradakilerin hiçbirini tanımadığımı da fark ettim.Ama bir ortak noktamız olmalıydı…Olmak zorundaydı.Yoksa, neden biz?
Diğerlerine baktım.Hepsinin üzerinde diyemezdim, ama birkaçının üzerinde de suikastçı kıyafetlerinin bulunduğunu fark ettim.Tek ortak yanımız 11’imizinde kapşonlu bir şeyler giymesiydi.Daha sonra aklıma nereden esti bilmiyorum, ama kendimi “Ben powerfulassassin.” diye tanıttım.Bunu duyduklarında herkes bana doğru baktı.Sanki “Olamaz” diyorlardı gözleriyle.Bir diğeri kendini tanıttı “Ben Ophelianna”.Ve daha sonra herkes kendini forumdaki adlarıyla tanıttı.Herkesin ortak yani buydu.Bu forumdaki aktif üyelerdik biz.Ama bu aktifliğe bakmıyordu bence.Daha da ortak yanlarımız olmalıydı.Daha sonra kendini GrandAssassin diye tanıtan biri konuştu:
GrandAssassin-En son ne yaptık da bizi burada topladılar?
Espanol Auditore –Ben yemek yedikten sonra dışarı çıktım ve gözümü burada açtım.
GrandAssassin-Öyle bir şey değil, yani AC’ye dayalı bir şey.
Ophelianna-Hmm…Bir form doldurmuştum.Sanırım ev adresim gibi bilgilerde vardı.
Rorschach-Bizi buraya topladılar.Çünkü ACİNİTİATES ile ilgilenenler bizleriz.
Dagger-Neden burada AC için çıldıran o yabancı çocuklar yok?Onlar da gayet ilgiliydi.
Rorschach-Belki de ülkemizden dolayıdır. Biz Türk’üz.
Black Assassins –Peki şimdi ne olacak?
The Doctor –Bekleyip göreceğiz.
Ophelianna –Asla! Ben burada sonumu bekleyecek biri değilim.Siz ne yapıyorsanız yapın.
Dedi Ophelianna.Daha sonra lazerlere dokunmaya çalıştı.Daha doğrusu yumruklamaya çalıştı.Ama lazerler onu geriye itti.Daha sonra yere oturdu ve bizi dinlemeye devam etti.
Melikşahsagun-Hmm… İyi bir plana ihtiyacımız olacak dostlar.
ATA(Assassin The Ahmet’in isteği üzerine hikayede ona ATA diyeceğiz)-Buralarda bir kamera olmalı değil mi? Yoksa bizi izleyemezler.Ben olsam buraya bir kamera takardım.
Rorschach-Zaten var.Böyle yerlerle ilgili biraz bilgim var.Ama kamera derken, o kadar büyük ve göze batan bir şeyden bahsetmiyoruz dostlar.En fazla işaret parmağınız kadar büyüktür.Ve o da duvara montedir.Yani duvarın içinden küçük bir delikle bizi gözetliyorlar.
Ben-Hmm… Bulmak o kadar da zor değil.Eagle Vision’u kullanabilirim.Ama önemli olan bulduktan sonra ne yapacağımız.Böyle bekleyecek değiliz.Değil mi?
The Doctor-Birimiz görevlilerin geçiş süresini hesaplayabilir mi?
Black Assassins-Sadece bu da değil.Görevliler yemeğe gidiyorlar. Bu bize yaklaşık 2 saat kazandırır.İyi kullanmamız gerekecek.
Dagger-2 saat yeterli olabilir mi?
Sessiz Haşhaş söze katıldı:
Haşhaşi Muhammed- 2 saat yeter. Ancak burayı tanımıyoruz.Bölgeyi araştırmalıyız.Ama nasıl?
Espanol Auditore –Buranın bir broşürü felan var mıdır?Şurdaki görevliyi çağıralım isterseniz.
Rorschach-Şaka yapmanın hiç sırası değil Espanol.Bura-
Rorschach devam ederken bir görevli geldi ve sözünü kesti:
-Hey!You, yes you big man.Be quiet!
Birkaç kişi içinden, birkaçı da dışından adama Türkçe küfürler yağdırdık.Adam öküzün trene baktığı gibi baktı ve gitti.
Ben-Neyse, bir şey fark ettim. Görevli beni buraya getiren ubisoft ajanlarına hiç benzemiyor.Daha da deneyimsiz gibi.Üstelik çok hantal. Onu geçmek kolay olur.Ama gerisinde ne olacağını bilemem.

Biz yaklaşık 1-2 saat bu konuyu tartıştık.Derken bir görevli geldi.Bağırıyordu ve dedi ki:
-Dinner time bad mouses!
Hepimiz bunun yemek zamanı olduğunu anlamıştık.Doğrusu saatin kaç olduğunu dahi bilmiyorduk. Hepimizi tek tek çıkardılar.Çıkarırlarken kolumuzdaki bilekliklerin o mavi ışığının aynısının muhafız’ın elindeki bir alette olduğunu fark ettik.Hepimiz muhafızların yemeklerini yedikleri yemekhaneye getirildik.Burada uzun bir masaya oturduk. Konuşmaya devam ettik:
ATA-Muhafızın elindekini fark ettiniz mi?
Rorschach-Şok cihazı.Saçma bir şey denersek bizi kızartırlar.
Ophelianna-Kaçmak gibi saçma bir şeyden bahsediyorsan artık hiç şansımız yok.
Rorschach-Bu önemli değil, onları bozabilirim, ama bana ucu sivri bir şey gerekir.
Daha sonra elini saçına götürdü Ophelianna.Tel tokası o kadar da sivri uçlu değildi.Ama ben hiç telaşlı değildim. Elimi saçıma götürdüm bende.Başımdaki bir tel tokayı çıkardım.Herkes bana bakıyordu.
GrandAssassin-Bunun da ucu sivri değil powerful.
Daha sonra gülümseyerek tokanın üzerindeki gizli kapağı açtım.İçinde iğneden çok daha sivri uçlu bir şey çıktı.
Ben-Bu yeterince sivri mi?
Rorschach-Güzel, ancak onu sakla, öyle herkesin içinde gösterme, zira muhafızlar yakında.
ATA-Sizce temel planımız ne olacak?Yani buradan kaçmak için tek yolumuz onları oyalamak.
Black Assassins-ATA haklı.Ne yapacağız?
Haşhaşi Muhammed-Peki planları uygularken ayrılacak mıyız?
The Doctor-Hayır.Ya diğerleri yakalanırsa?Yada biz yakalanırsak, bir düşün.Kesinlikle birlikte kalmalıyız.
Rorschach-Doctor haklı.Kafanızı çalıştırın, böyle bir yeri nasıl sabote edersiniz?
Melikşahsagun-Elektriğini keseriz. :D
Espanol Auditore-Ne?Ne dedin?
Melikşahsagun-Elektriği keseriz dedim.
Rorschach-İşte bu!Burası elektrik olmadan cansız bir beden gibi kalır.Karanlıkta sessizce hareket ederiz.
Dagger-Tamam o zaman güç kaynağını sabote edeceğiz.Ve kaçacağız.
Ophelianna-Dostlar bir düşünün böyle bir yerin hiç jeneratörü olmaz mı? Tek bir şansımız olacak.Ve bir hatada biteriz.Bunu unutmayın.
GrandAsssassin-Ophelianna haklı.O zaman plan yavaş yavaş şekil alıyor ha?
Ben-Peki plana nerde ve ne zaman başlayacağız?Yani, o hücreden çıkmak zor olmaz mı?
Rorschach-O hücreye dönmeden önce herkes etrafını güzelce tarasın.O lazerleri kaldıran bir kontrol kolu olmalı.
Black Assassins-Pekala, kamera odası nerede acaba…
ATA-Ben çıkarken fark ettim.Bizi götürürken sağa döndük  ve hemen karşımızdaydı.
Rorschach-Bu kötü oldu.Biz planı uygulamaya başladığımız an bizi yakalarlar.
Espanol Auditore-Peki, ne yapacağız?
Ophelianna-Hadi ama, tüm görevliler aynı anda yemeğe gitmiyor ya.Onlar daha geç gidiyor olmalılar.Zaten hücrenin önünde dolaşan görevliyi alt etmek çok kolay olur.Yani kamera odasındaki görevliler yemeğe gidince plana başlarız.
Melikşahsagun-Onlar ne zaman gidiyor?
Dedi Melikşah. O tamda devam edecekken, kamera odasındaki görevliler yemekhaneye girdi.
Black Assassin-Bazen sadece sorman yeterlidir. :D
Biz bunları konuşurken görevli artık geri dönmemiz gerektiğini söyledi.Hiç sorun çıkarmadan geri dönmek için kalktık.Yolda giderken görevliye saati sorduk.Saatin gece 12 olduğunu söyledi.Evet, bize uyumadan önce yemek yedirdiler, sanırım şişmanlamamızı istiyorlardı :D :D
İşin şakasını geçelim.Saati de öğrenmiştik.Şimdi de hücrede yapacaklarımızı konuşmaya başladık.Herşey karışmıştı. Ama Rorschach sonunda olayı topladı:
Rorschach-Tamam yapacağımız şu, yarını bekleyeceğiz.Yarın yine aynı şekilde sorunsuzca yemeğe gideceğiz.Geri döndüğümüzde kameradan sorumlu görevliler yerlerinde olmayacaklar.Daha sonra powerfuldaki tokayı kullanarak elimizdeki bileklikleri çıkaracağız.Daha sonrada hemen duvarın arkasında bulunan kontrol kolunu bozacağım.Bu işler yaklaşık 15 dakikamızı alacak.Daha sonra muhafızın işini bitireceğiz ve kamera odasına gideceğiz.Oradan buranın bir krokisini bulmamız gerek. Daha sonra da biz elektirkleri kesene kadar kameralara bağlanmasınlar ve yerimizi bulamasınlar diye bilgisayarları çökerteceğiz.Anlayanınız vardır değil mi?
ATA-Bu işi bana bırakın…
Rorschach-Güzel, daha sonra ilk önce jeneratörlerden başlayarak burayı sabote edeceğiz.En sonunda da güç kaynağını.
Ben-Peki bunları yaparken hangi yolları kullanacağız? Her yerde muhafızlar var.
Rorschach-A… bende bilmiyorum.
Ophelianna-Benim bir fikrim var.Powerful ve ben yeterince zayıfız.Daha önce gördüğüm havalandırma kanallarından geçebiliriz. Ama nasıl bozacağımızı bilmemiz gerek.Bunun için de bir kamera buluruz.Küçük olanlarından.Ve kulaklıklarla haberleşiriz.Rorschach sen bize nasıl sabote edeceğimizi söylersin. Olmaz mı? Bunların hepsini kamera odasında bulabiliriz.
The Doctor-Ayrılmayacağımızı söylemiştik.
Rorschach-Söylemiştik, ancak bundan daha iyi bir planımız yok şuan. Ve en garanti plan bu.
Dagger-Herkes planı biliyor.Şimdi, yarına hazır olmalıyız.Siz isterseniz uyumazsınız ve tartışırsınız. Ama ben uyumayı tercih ediyorum.
Ben-Dagger çok haklı. Dinlenmeliyiz.

Gizle'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = 'Spoiler: 2. PARTI OKUMUCAN MI? AYIP ETME BAK. :DGöster'; }" />Spoiler: 2. PARTI OKUMUCAN MI? AYIP ETME BAK. :DGöster

SABOTAJ
Gözlerimi açtığımda yine aynı hücredeydik.Sanırım en uzun süre uyuyan bendim.Uykucuydum işte :D :D  Neyse, daha sonra etrafa bakındım.Bizimkileri gördüm.Onlar çoktan uyanmıştı.Planın son aşamalarını konuşuyorlardı.
Ophelianna-Sizce Ubisoft bütün binanın planını bilgisayarda korumasız mı bırakmıştır?
ATA-Elbette kilitli dosyalar vardır.Ama o kilidi kırmak o kadar zor değil.Size bana bırakın demiştim.
Melikşahsagun-Tamam, harita konusu ATA’nın.Peki, havalandırmalardan gidecek olanlar da Ophelianna ve powerful. Kapıları da Rorschach açacak, muhafızları bayıltma işlerini de biz hallederiz artık.
Haşhaşi Muhammed-Sabotaj… Sanırım fazla film izliyoruz .. :D
GrandAssassin-Evet işler filme döndü.Ama merak ettiğim bir şey var.ACİNİTİATES’in sorularını sadece biz çözmüyorduk değil mi?Aleyna ve diğerleri de vardı.Acaba nerdeler…
GrandAssassin tam da bunu söylerken görevliler geldi.Yanlarında birkaç kişi daha vardı.Saydığımızda 4 kişi olduklarını fark ettik.Sanki onları da tanıyorduk.İçeri girdiklerinde:
Black Assassins-Uzatmayalım, ben Black Assassins.Tahmin edeyim beni de diğerlerini de tanıyorsunuz.
Daha sonra Black, herkesi tanıttı.Diğerleri de kendilerini tanıttı.Bunlar Aleyna, FearKnight, Altair Ibn La Emir ve Black Phantom’du.Onları da tanıyorduk. Daha sonra planı onlara da güzelce anlattık açıkladık.Aleyna da ben ve Ophelianna’yla birlikte havalandırmalardan gelmeyi istedi.Ancak fazla kalabalık olmamalıydık.Zira sorun çıkabilirdi.Yeni gelen üyelerde bodoslama dalma klübüne üye oldular.Yani onlarda muhafızların işini bitirecekti diğerleri gibi.
Biz bunları konuşurken yemek zamanı geldi.Yemek yedik.Geri döndük.Ve bu sefer de akşam yemeği zamanı geldi…Artık planı uygulayacaktık…
Yemekten hemen sonra hücrelere döndük.Herkes yemeğini çabuk bitirmişti.İçeri girdiğimizde hemen tokayı çıkardım ve Rorschach’a verdim.O da herkesin elindeki şok bilekliklerini çıkardı.Daha sonra duvarın hemen arkasındaki kontrol kolunu bozmak için duvarı yontmaya başladı.
5 dakika sonra kontrol kolunun içini görebiliyorduk.Rorschach hemen orada bulunan kablolardan birkaç tanesini kesti.Ve önümüzdeki bizi buraya kapatan lazerlerin kayboluşunu izledik.
Hemen dışarı çıkmadık.Görevli kapının açık olduğunu görünce hemen hücremize yöneldi ve içeri girdi.Bu onun yaptığı son hata olmuştu.Melikşah yerden bir tekme attı.Adam doğruca yere kapaklanmıştı.Üzerindeki kılıcı Espanol aldı.Fırlatma bıçaklarını da Doctor almıştı.
Hemen hücreden çıktık.Kamera odasına doğru yöneldik.İçeri girdiğimizde oda bomboştu.Hemen açık bilgisayarlardan birini oturdu ATA. Ve bilgisayardan birkaç belge buldu.Bunlar buranın krokisiydi.Ama kilitliydi dosyalar.Kilidini kırmak o kadar da zor olmamıştı.Ama 2 dakikamız buna gitmişti.Bu arada ben ve diğerleri de etrafta Opheliannanın bahsettiği kamera ve kulaklıkları arıyorduk.Aradığımızı bulmuştuk, bu büyük bir şanstı.Biz bunları bulduğumuz sırada ATA krokiyi çözmüş ve yazıcıdan bir çıktısını almıştı.
İlk önce kapıyı aralayarak dışarıyı kolaçan ettik.Kamera görevlilerinin geri geldiğini gördük.Hiç kimse telaşlanmadı, hatta herkes ellerini yumruk yapık seviniyordu.Görevliler kapıyı açtılar, açmaz olaydılar… Dagger birinin boynuna atıldı, Grand’da diğerinin… Daha sonra Black Phantom’da olaya karıştı…Herkes görevlilere çullandı.Yani altta kalanın canı çıksın oynuyorlardı.Ve görevliler kaybetti sonunda.Görevlilerin silahı olmadığı için soyamadık adamları :D
Daha sonra dışarı çıktık.Ubisoft’un koridorlarında dolaşmaya başladık.ATA haritaya baktı.(Haritadan fazla bilgi vermeyeceğim ama şöyle bir haritamız var dostlar)

HARİTA
Spoiler: Göster

ATA haritaya baktı(2. Yazdım len).İlk önce bize en yakın jeneratöre gidecektik.Daha önce yemekhaneye bu yoldan gidiyorduk.Yaklaşık 10 görevli vardı yolda, ve jeneratör odasına girmek zor olabilirdi.
İLK JENERATÖR
Biz ortalıkta sessizce dolaşıyorduk.Derken tamda diğer koridora dönecekken karşımıza bir görevli çıktı.Tam önümüzde duruyordu! En önde yürüyen ATA haritayı bir elinde tutuyordu, boş eliyle görevliye tokadı çaktı. :D Görevli şaşkınlıkla bize bakıyordu.Hemen FearKnight,önünde duran Espanol’un belindeki kılıcı çekti ve görevlinin karnına sapladı.Daha sonra görevliyi kenara çektik.Üzerindeki silahları aldık(kimler aldı demicem herkesten çıkabilür :D :D ). Derken diğer görevli de bizi gördü.Hemen onun üzerine atıldı Altair Ibn La Emir.Az önceki görevliden aldığı hançerle adamı deşmişti bile! :D Daha sonra da diğer görevlilere yaptığımızın aynını yapıp üzerindeki silahları aldık.(artık silah alma kısmını yazmıcam, anlarsınız siz :D)
Görevlileri hallederek gelmiştik ilk jeneratöre. Daha sonra jeneratör odasına giden bir havalandırma aradık.Hemen yan koridorda tepede varmış.Ophelianna ve ben şimdi devreye giriyorduk.Rorschach birinden aldığı bir fırlatma bıçağının ucunu kullanarak havalanırmayı kapatan kapağın vidalarını söktü.Daha sonra da tekrardan tembihledi:
-Eğer bir şey olursa söyleyin.İçeri geliriz.Ama içeride kaç kişi var bilmiyoruz.Yani dikkatli olun.
Biz de ‘okey’ işareti yaptık elimizle.Hemen havalandırmaya girdik.Jeneratörü havalandırma kapaklarından birini açtıktan sonra gördük. Ophelianna etrafı kolaçan etti.Yaklaşık 20 görevli içerideydi.Jeneratör ise bir köşede duruyordu.Jeneratöre daha yakın bir kapak aradık ve bulduk.Onu açtık, görevlilerin bize bakmadığı bir sırada aşağı atladık.Biraz sert bir düşüş olmuştu ama bir şeyimiz yoktu.Görevliler tekrar bakmadan önce jeneratörün arkasına saklandık.Sonra kamerayı çıkardık. Jeneratör’ün kapağını açtık, ve Rorschach’ a ne yapacağımızı sorduk.O da diğer kameradan bizi görüyordu:
Rorschach-Orada sarı bir kablo var görüyor musun?
Ophelianna-Evet.
Rorschach-Sakın ona dokunma.
Ophelianna sarı kabloya giden elini geri çekti.
Rorschach-Yeşil kabloyu görüyor musun?
Ophelianna-Evet.
Rorschach-Ona da dokunma.
Bende artık sabırsızlanıyordum.Her an görevliler gelebilirdi:
Ben-Rorschach!Sadece  ne yapacağımızı söyle!
Rorschach-Biraz daha bağırırsan duyarlar. Tamam, orada kırmızı ve mavi iki kablo var.Onların yerlerini değiştirin.Yani kırmızı maviye, mavi kırmızıya olsun.
Hemen Rorschach’ın dediğini yaptık.Görevliler gelebilirdi her an.İşimizi bitirdik ve kapağı kapattık.Daha sonra da hemen yanda bulunan havalandırma kapağını açtık ve dışarı çıktık.
Çıktığımıza diğerlerinin yaklaşık 10 görevlinin yanında durduğunu fark ettik.Yani 10 görevlinin cesedinin :D. Diğer jeneratöre gitmek için yola koyulduk.
2. JENERATÖR
Yolda diğerleriyle konuşuyorduk:
Ophelianna-Ben powerful’la diğer jeneratöre gideyim.Siz bizi Güç Kaynağının orada bekleyin.  Biz orayı sabote ettikten sonra havalandırmalardan güç kaynağına ulaşırız.Sonra orayı da sabote ederiz.Güçler kesilince kapı açılmayacak, yani biz çatıdan kaçmak zorunda kalacağız.
Melikşah-O zamanda üst kata çıkacağız.
Grand-Cephanelikten silahları alacağız.
Dagger-Plan tamam o zaman, tek sorun şu, geri dönebilecek misiniz?
Ben-Dönemezsek bizsiz gidersiniz.Ciddiyim.
Black Phantom-Kimse arkada kalmayacak.Onlar dönecekler.
Espanol-Zaman kaybediyoruz. Hadi, gidelim.
Biz kısa yoldan diğer jeneratöre gittik.Diğerleri de yollarına çıkanı hallederek, güç kaynağına ulaştılar ve güç odasının yanındaki bir odaya girdiler.Oradaki görevlileri halledip orada saklandılar.
Ophelianna-Havalandırmalardan nefret ettiğimi söylemişmiydim?
Ben-Hayır. Diğer jeneratöre ne kadar kaldı sence?
Ophelianna-Hmm… İlerlemeye devam edelim.İlla-
Tam da Ophelianna konuşurken sustu ve “Sanırım jeneratörü gördüm” dedi.Evet, tam önümüzdeki havalandırma kapağının arasında görünüyordu jeneratör. Jeneratöre daha yakın bir kapağa gittik ve açtık. Sonra da diğer jeneratöre yaptığımızın aynını yaptık ve çıktık.
Oradan çıktıktan sonra diğerlerine yolu sorduk.Onlar yakınımızda bir havalandırma girişi olduğunu söyledi.Hemen havalandırma girişine gittik.Aynı şekilde ilerleyerek Güç Kaynağına ulaştık.Burası çok büyük bir oda olmakla birlikte içerisinde büyük bir konsola bağlanmış bir sürü kablo vardı.Yanı sıra bir sürü görevli de bulunuyordu.
İçeri girmenin bir yolunu bulduk ve girdik.Bu jeneratöre hiç benzemediğinden hemen Rorschach’tan yardım istedik.Ayrıca güç kaynağının odanın ortasında olması da çok riskliydi.
Rorschach-Konsolun üzerindeki kapatma düğmesi işimizi görmez.Bozmamız gerekecek sanırım. Konsolun altında bir kapak olmalı, var mı?
Ophelianna-Evet var.
Rorschach-Kapağı aç.İçinde hangi kablo varsa, ne varsa kes.Ancak böyle bozarız.
Ophelianna dikkati bırakıp direk kabloları kesti.Hatta parçaladı! :D  Çok zevkliydi sanırım.O bunu yaptığı anda ışıklar kapandı.Her yer karanlık oldu.Bundan faydalanarak en yakın çıkıştan tüydük ve bizimkilerin yanına gittik.
Hep birlikte üst kata çıkmıştık.Artık gizlilik kalmamıştı.Çünkü bizi göremiyorlardı.Üst kattaki cephaneliğe ulaştık.İçeride bekleyen bir görevliyi hemen hallettik. Sonra da cephanelikten silahlarımızı seçtik.Ama tüfek felan yoktu.M4a1 yada başka bir şey de. Sadece kılıçlar ve bıçaklar vardı.Hatta Connor’un yayı ve Tomahawk’ını da gördüm.
Biz silahlarımızı kuşanıp çatıya çıktık, şimdi de diğer binaların üzerinden giderek kurtulacaktık.Bu bizim planımızdı.Ancak planı bozan bir şeyler vardı…Helikopterleri tamamen unutmuştuk.Daha sonra tepemizde 4 tane helikopter belirdi ve…

Dostlar bu da 2. Part :D
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2013, 13:58:06 Gönderen: powerfulassassin »

"Hiç kimse geri dönüp yeni bir başlangıç yapamaz,ancak herkes bugüne başlayarak yeni sonlar yaratabilir."

Unique And Real Mentor, Altair Ibn La-ahad

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: FORUM ÜYELERİNİN HİKAYESİ (UBİSOFT)
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2013, 13:02:40 »
Konusu?

*

• *
  • 463
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2013, 13:05:52 »
Konusu?
Bak konusu biraz tuhaf olacak :D :D Ama hikayesi güzel.
Şimdi sen belki biliyorsundur.Bu İNİTİATES sorularının hepsini cevaplayacak hikayeye katılan şahıslar.Hikaye de öyle başlaycak zaten.Daha sonra hepimiz bi gözümüzü açacağız, bir bakmışız aynı yerdeyiz.Ne oluyor diye etrafımıza felan bakcağız sonra ben kendimi powerfulassassin diye tanıtacağım ve hikaye başlayacak dostlar :D. Ama konusu güzel olacak inanın bana, gayet yaratıcı biri olduğumu düşünüyorum.(hikayede)

"Hiç kimse geri dönüp yeni bir başlangıç yapamaz,ancak herkes bugüne başlayarak yeni sonlar yaratabilir."

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2013, 13:08:22 »
Konusu?
Bak konusu biraz tuhaf olacak :D :D Ama hikayesi güzel.
Şimdi sen belki biliyorsundur.Bu İNİTİATES sorularının hepsini cevaplayacak hikayeye katılan şahıslar.Hikaye de öyle başlaycak zaten.Daha sonra hepimiz bi gözümüzü açacağız, bir bakmışız aynı yerdeyiz.Ne oluyor diye etrafımıza felan bakcağız sonra ben kendimi powerfulassassin diye tanıtacağım ve hikaye başlayacak dostlar :D. Ama konusu güzel olacak inanın bana, gayet yaratıcı biri olduğumu düşünüyorum.(hikayede)

Benim pek ilgimi çekmedi, katılanlara başarılar :D

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2013, 13:33:48 »
Powerfull Assassin's böyle bir RP vardı. Kaynak belirt.

*

• *
  • 463
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2013, 13:36:31 »
Powerfull Assassin's böyle bir RP vardı. Kaynak belirt.
Vallaha hatırlamıyorum da evet böyle birşey değil de daha farklı birşey yapcaktı TheLostMc.Ve birşey çıkmadı bu tamamen benim fikrim.

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2013, 16:38:32 »
Tamam işte The Lost MC yapmıştı.

*

• *
  • 463
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2013, 16:45:32 »
Tamam işte The Lost MC yapmıştı.
Hala yapmadı, bu arada o farklı birşey yapacaktı.Konuyu bulursam linki yollarım.

*

Çevrimdışı Ophelianna

• *
  • 933
  • Yarın, her şey bir önceki günden daha iyi olacak.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2013, 18:17:01 »
Kimse katılmıyor, ben katılayım bari. ;D

Kişisel Özelliğim: Kılıç ustasıyım, aman nazar değmesin. :D Fırlatma bıçaklarını kullanabilrim.
Kişisel Aletim: Maymuncuk (;D)
Kişisel Silahım: Kılıcım.. Adı Anaklusmos.

Spoiler: Michael Scofield'a • Göster
Sevgili dostum. Arkadaşlığımızın süresi boyunca elinden geldiğince bana yardımcı olduğun, beni dinleyip tavsiyeler verdiğin, destek çıktığın için teşekkür ederim. Belki seni fazla sıktım, belki yanlış bir davranışta bulundum ve seni incittim, bilmiyorum. Ancak eğer öyleyse, özür dilerim. Asla seni üzmek, kırmak, incitmek gibi bir niyetim olmadı, olacağını da sanmıyorum. Fark etmeden pot kırdıysam, bana sinirlendiysen, affet. Sağlıcakla kal, gelecek hakkındaki arzu ve dileklerini gerçekleştirmen dileğiyle.. Gerçekten istersen eğer her şeyi başarabilirsin.

Mutlu kal, daima her şey gönlünce olsun arkadaşım.

Spoiler: Kendini gayet iyi bilen o iki kişiye. • Göster
Kin tutan, intikam alan bir insan değilim. Allah ıslah etsin.

Bana kattığınız bütün o hatırlanmaya değer anılarınız için, hepinize sonsuz teşekkürler.
Hoşçakalın.

*

• *
  • 463
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2013, 18:18:58 »
Kimse katılmıyor, ben katılayım bari. ;D

Kişisel Özelliğim: Kılıç ustasıyım, aman nazar değmesin. :D Fırlatma bıçaklarını kullanabilrim.
Kişisel Aletim: Maymuncuk (;D)
Kişisel Silahım: Kılıcım.. Adı Anaklusmos.

Güzel seçimler ama ben o kılıcının adını yazana kadar 10 kez ölücem galiba hikayede :D