Anket

Hangi Oyunun MP'ý daha güzel ?

AC 3
21 (63.6%)
AC R
10 (30.3%)
AC B
2 (6.1%)

Toplam Oy Verenler: 33

AC3 MP'sinin diğer AC'lerle +sı ve -si ?

• 54 Yanıt
  • 10173 Gösterim
*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
Ynt: AC3 MP'sinin diğer AC'lerle +sı ve -si ?
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2013, 07:52:28 »
Lütfen spoiler kullanıma dikkat ediniz. Spoiler Patlaması bölümünde değiliz.

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2013, 07:53:02 »
arkadasim siz gaza gelmeyi seviyorsaniz o sizin sorununuz.a.c 3'te o kadar.çok önemli kişi öldü desmondda dahil bırakta multide laylaylom yerine üzüntülü bir ortam olsun,sıkıcı ortam olsun.sıcak yerine soğuk ortam olsun.ben ac r de adam bulmak zor minicik haritada olsa bile abartmiyorum 1 maç yaptim kapadim daha açmadin sonraya Düşündüm niye enayilik yapip 42 lira verip acr orjinal aldim onun makyaj malzemelere alır ve ya yemek yiyip  gezer tozardim ben korsanla çok rahattim.birde acr ottoman.editions falan düşünüyordum iyikine almamisim.TEKRAR SÖYLÜYORUM BECERİKSİZSEN AC R MULTİYİ GENE OYNARSIN AMA BENİM GİBİ A.C 3 GİBİ ZOR BİR MULTİDE PRESTİGE LEVEL 2'SEN YETENEKLİSİB DEMEKTİR.
KİMSE ÜSTÜNE ALİNMASİN
Tamam pekala ilk önce spoiler'a al vede dediğim gibi ps3'te çok rahat ACR oynamak AC3'te kolay ama modlar gitmiş güzel özellikler gitmiş grafikler küçülmüş vede çoğu oyuncu küçük harita seviyor bir Ubisoft forumunda yazıyordu google translate çevirmişti :D neyse dediğim gibi büyükvharitada ne değişecek ki tarihi bir yer olmadığı için ACR'de en azından Galata'da bir yerde oynayabiliyoduk ama AC3'te bir tane gemi buzlara çarpmış gibi oraya koymuşlar yani herkese değişebilir o senin görüşün bu da benim görüşüm benceACR daha güzel diyeceğim o :)

« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2013, 08:02:15 »
Şu anda oylar eşit kafam allak bullak . AC R'ın SP'sindeki ortam süperdi . MP'side öyleyse güzeldir . AC 3 'ün ortamları bence gayet güzel . Bazen güneşli bazen gece buzullarda . Banada o buzul bölümü soğuk geliyor ama o bölüme hava katıyor diyebiliriz . O bölümdeki parkurlar falan bence çok hoş . Kayaların üstüne çıkıp air assasination yapmak müthiş oluyor . Karakterler bence güzel . Zaten o dönemi anlatan oyuna zırhlı özel muhafız konulamaz ki .
Şu anda AC R MP'sinin videolarını izliyorum . Eğer bir güzellik bulursam gidip alabilirim hatta ucuzlarsa yine bitirmiş olurum hem . AC oyunlarının arasında en duygusalıdır ( AC 3'te Sec 6 dayım daha bitirmedim ) .

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2013, 14:11:50 »
a.c 3.becerebileme a.c 3 daha iyi.ac r multisi çok kolay sadece server secme adam secme falan.zor o.yuzden ilgi cekiyor.a.c 3 ise oynanmasi cok zor ve kontroller farkli .bu da ilgimi cekti

Kişiden kişiye değişir ama bence asıl ACR daha zor. Çünkü AC3 stun atma ve atak tek tuşta toplanmış ama ACR'de stun Shift ile atılıyor ve farenin sol tuşuyla atak yapılıyor. Ayrıca ACR'nin ses ve müzikleri de daha güzel geliyor bana, AC3'teki sesler ACR'ye göre daha duygusuz ve itici. Ama dediğim gibi bu kişiden kişiye değişir :)
Bilgisayarda oynuyorsan önceki oyunlarda haliyle stun yapmek zor gelir :D
Spoiler: Göster

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2013, 14:21:40 »
Yoo gayet kolay nasıl öldürürsen stun yaparsın . Benim tek alışamadığım singledaki koşmayla Multideki koşma ara sıra hedef alıyorum ve bu kritik zamanlarda ( pruserim benim üstüme yürüdüğünde ) olması ama artık alıştım . CoD sağ olsun :D

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Şubat 2013, 14:46:41 »
AC3' te level kasmak aşırı basit. Sadece Simple Deathmatch oynayarak 30 Level kastım. ACR' de bir yerlerimizi yırtıyorduk level atlamak için.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2013, 14:57:32 »
AC3' te level kasmak aşırı basit. Sadece Simple Deathmatch oynayarak 30 Level kastım. ACR' de bir yerlerimizi yırtıyorduk level atlamak için.
Ne güzel işte :D

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2013, 15:19:54 »
Ben zor level kasmayı tercih ederim . Ama bu oyunlarda level değil tecrübe konuşur .

« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2013, 17:02:13 »
Ne güzel işte :D

haklısın be

« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2013, 13:21:24 »
Eşit hala eşit 4 e 4 .