Assassin's Creed 4 Multiplayerda Nasıl Ve Neler Olmalı Sizce

• 38 Yanıt
  • 7593 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
evet arkadaşlar konuşalım sizce a.c 4 mp nasıl olmalıdır
bence a.c 3 gibi olsun sadece gemi savaşları gelsin
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2013, 15:03:05 Gönderen: Aleyna Sevid »

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed 4 Multiplayerda Neler Olmalı Sizce
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2013, 10:03:36 »
Bence MP olmasın 3 yıldır aynı MP' yi taklit edip duruyorlar. MP koymasınlar adam akıllı düzgün senaryo yapıp bugları gidersinler.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2013, 10:05:01 »
Bence MP olmasın 3 yıldır aynı MP' yi taklit edip duruyorlar. MP koymasınlar adam akıllı düzgün senaryo yapıp bugları gidersinler.
mp olmazsa orjinal alan olmazki :( sanada hak veriyorum ama illaki koyucaklar mp

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2013, 10:06:47 »
Off abi eskilere mi özeniyorsunuz ne yapıyorsunuz her yeni oyunda böyle konu mu açacaksınız mübarek ;D neyse önceki konuda da dediğim gibi arkadaşlarımızla sohbet edebilelim ama Ps3'e nasıl yapacaklar anlamıyorum Ps3'te yazışmak çok uğraş veriyo neyse en önemlisi bugsız bir oyun olması şimdi arkadaşlar Ubi'den bugsız oyun mu :o diyecek ama nden olmasın :D herneyse benim istediğim mp değil hikaye güzel olsun yeter aslında olsa da fena olmaz ama böyle 2 prestij olup sonra da başka oyuna geçmek insana koyuyor biraz ;D

*

Çevrimdışı Melikşahsagun

• *
  • 804
  • Work in the Dark to Serve to Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2013, 10:07:38 »
Bencede önce doğru düzgün senaryo yapsınlar sonra bugları azaltsınlar zaman kalırsa mp'ya çalışsınlar.

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2013, 10:13:51 »
Gemi savaşı koysalardı MP' ye bu yıl çok iyi tutardı. 3 Yıldır Deathmatch, Wanted ve Artifact Assault oynuyor herkes. MP' yi bence başka ekibe veya firmaya yaptırsınlar. En iyisi şu anlık SP geçmişte iken MP günümüzde olsun tabancalı tüfekli olsun (bence). Günümüzde geçen MP hem yeni olur hemde daha çok tutar. MP illa Suikastçiler ile Tapınakçılar ile ilgili olmak zorunda değil ki, en kötüsü artık şu MP karakterlerini Tapınakçı yapmaktan vazgeçsinler.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2013, 10:16:12 Gönderen: Eren001 »
Let The Good Times ROCK!

« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2013, 10:42:49 »
Gemi savaşı koysalardı MP' ye bu yıl çok iyi tutardı. 3 Yıldır Deathmatch, Wanted ve Artifact Assault oynuyor herkes. MP' yi bence başka ekibe veya firmaya yaptırsınlar. En iyisi şu anlık SP geçmişte iken MP günümüzde olsun tabancalı tüfekli olsun (bence). Günümüzde geçen MP hem yeni olur hemde daha çok tutar. MP illa Suikastçiler ile Tapınakçılar ile ilgili olmak zorunda değil ki, en kötüsü artık şu MP karakterlerini Tapınakçı yapmaktan vazgeçsinler.

mp olmazsa eğer orjinal almam için tek sebep eğer oyun 20-30  Gb filan olursa

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2013, 10:50:45 »
Bir oyunu sırf MP' si var diye orjinal almak saçma bence. MP' si olmayan ama MP' ye gerek vermeyecek kadar güzel oyunlar var örneğin Mafia II. Çok zevkli. Tabii AC MP gerektirmeyecek kadar güzel mi orası tartışılır. AC2 gerektirmeyecek kadar güzeldi ama artık kalite düştü, AC2 oynarken kim "of ya keşke MP olsaydı da oynasaydım" dedi ki. :-\
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1599
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2013, 11:33:13 »
Bir oyunu sırf MP' si var diye orjinal almak saçma bence. MP' si olmayan ama MP' ye gerek vermeyecek kadar güzel oyunlar var örneğin Mafia II. Çok zevkli. Tabii AC MP gerektirmeyecek kadar güzel mi orası tartışılır. AC2 gerektirmeyecek kadar güzeldi ama artık kalite düştü, AC2 oynarken kim "of ya keşke MP olsaydı da oynasaydım" dedi ki. :-\
Spoiler: Göster
AC 2 tam bir dönüm noktasıydı, 4 senelik yapım diyince ubi. bu ACIII'ünde ACII gibi başyapıt olacağını sandım fakat yanılmışım ama şu şekilde olma ihtimalide var, ACIII o 4 senenin bir deneme sürümü olabilir çünkü ubisoft'un açıklamalarında Co-op olacağı ve tamamen sorunsuz bir oyun olacağı yazıyordu tam tersi oldu hikayeye sözüm yok fakat buglar çok fazla idi şimdi konuya dönelim ubisoft eğer ACIII'teki hatalarını ACIV'te giderir ise AC2 gibi "keşke multiplayer olsa da oynasak " demezler hatta akıllarına bile gelmez benim düşüncem Assassin's Creed IV veya Assassin's Creed Black Flags'ın AC2 gibi bir oyun olacağı.

MP hakkında istediklerimi geçen sefer de demiştim gene aynılarını yazacağım.
I.Arkadaşlar ile sohbet
II.Gemi savaşları
III.yeni ve değişik modlar.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2013, 11:35:57 Gönderen: EspanolAuditore »

« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2013, 11:38:25 »
gemi savaşları çok zor bayağı zor