Assassin's Creed 4 Multiplayerda Nasıl Ve Neler Olmalı Sizce

• 38 Yanıt
  • 8432 Gösterim
*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 418
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed 4 Multiplayerda Nasıl Ve Neler Olmalı Sizce
« Yanıtla #20 : 28 Şubat 2013, 10:37:31 »

Multiplayeri Herşey Daha Çok Serbest Olmalı Örnek Verirsek - Karekterlerimizin Tarzı Daha Fazla Olsun Oyunlarda Süreyi Ayarlayalım Belirli Oyuncu Sayısı Ayarlayalım Ve En Önemlisi Haritalar Çok Az Olmasın Mesela AC III Multipalerine Bakarsak Haritalar Sanırım 7 Den Az En Fazla 15 Harita Olmalı Ubisoft Haritaları Hep DLC Olarak Falan Çıkartıyor Bundada Biraz Fazla Olmalı Haritalar

Ve En Önemlisi Size Mantıklı Gelirmi Bilmiyorum Ama Multiplayerin'de Ferreoram Modu Olmalı.

Haha Ferre roam :D

*

Çevrimdışı AvPLoV

• *
  • 101
  • Master of the Templars
    • MSN Messenger - irfan_1906_1996@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Şubat 2013, 10:49:01 »

Multiplayeri Herşey Daha Çok Serbest Olmalı Örnek Verirsek - Karekterlerimizin Tarzı Daha Fazla Olsun Oyunlarda Süreyi Ayarlayalım Belirli Oyuncu Sayısı Ayarlayalım Ve En Önemlisi Haritalar Çok Az Olmasın Mesela AC III Multipalerine Bakarsak Haritalar Sanırım 7 Den Az En Fazla 15 Harita Olmalı Ubisoft Haritaları Hep DLC Olarak Falan Çıkartıyor Bundada Biraz Fazla Olmalı Haritalar

Ve En Önemlisi Size Mantıklı Gelirmi Bilmiyorum Ama Multiplayerin'de Ferreoram Modu Olmalı.

Freeroam diyecektin her halde.neyse güzel olmuş a.c 3 mp ama modlar ve haritalar kısıtlıi.birde multide silah seçmek istiyorum

Yanlış Demişim Üzgünüm :-\ Evet Sizin Fikrinizide Hoş Buldum..

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 28 Şubat 2013, 11:16:18 »
Multiplayer serbest olmalı. İstediğimiz zaman sokaklarda dolaşıp istediğıigmiz zaman görev yapmalıyız. Görevler başka oyuncularla beaber olur. Görev yapınca LEVEL atlarız. Single Player'ın, Multi hali gibi.
Spoiler: Göster

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı EdwarKw08

• *
  • 1
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
bence gemi savaşları olsun öyle çok eğlenceli olur

Çarpışma olsun . 2 takım kılıçlarla birbirine girsin . Tabi singleplayerda ki gibi olursa çok kolay olacağı için bir sistem getirilmeli .

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1080
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
Ben de free roam istiyorum. Ve single'ın kontrolleri ile oynanırsa çok daha iyi olur. Bunun dışında elbette gemi savaşları olmalı diye düşünüyorum. Herkes kendi yönettiği gemiyi ve çektiği savaşı internete koysa, tüm video paylaşım siteleri yıkılır. Ve artık multi için uğraştıkları karakterler kadar single için de uğraşmalılar. Ac 3'ün single karakterleri pek iyi değildi. Gerçek bir mohikan yoktu oyunda. Tümü kellerden oluşan bir topluluk vardı. Gerçek mohikanları sonradan çıkan dlc de yaptılar. Öncesinde araştırıp tasarlasalardı çok daha iyi yansıtmış olacaklardı dönemi.

Bir oyundaki mohikanlara bak, bir de dlc dekilere bak

*

Çevrimdışı Kraddy

• *
  • 73
  • İsyan İnsanın En Kutsal Hakkıdır !!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2013, 16:06:47 »
Bence GTA Gibi Sokaklarda Gezebilir Güncellemeler Gelip Sokaklarda Market Tüccar Gibi Yerler Olup Ordan Silah Ve Kıyafet Alabiliriz Görevlere Gidebiliriz Arkadaş Edinip Arkadaşlarımızla Görev Yapabilir Para Toplayıp Arazi Alıp Köy Kurabiliriz Ve Köy Arazi Savaşları Yapılabilir Bence Çok Güzel Olur Böyle Yapılırsa

İmzanızın boyutu büyük olduğu için spoilera alınız.

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 418
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Temmuz 2013, 15:47:49 »
Bence Parkour'a yönelinmeli.

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed 4 Multiplayerda Neler Olmalı Sizce
« Yanıtla #28 : 17 Temmuz 2013, 16:14:12 »
Bir oyunu sırf MP' si var diye orjinal almak saçma bence. MP' si olmayan ama MP' ye gerek vermeyecek kadar güzel oyunlar var örneğin Mafia II. Çok zevkli. Tabii AC MP gerektirmeyecek kadar güzel mi orası tartışılır. AC2 gerektirmeyecek kadar güzeldi ama artık kalite düştü, AC2 oynarken kim "of ya keşke MP olsaydı da oynasaydım" dedi ki. :-\
Aynen Mafia 2 nin yeri başka ama ona sonradan eklenen multiplayer modları var hiç oynamadım ama

AC de multi olmalıdır çünkü Suikastçı vs Tapınakçı savaşında tarafım Tapınakçılar 8)

*

Çevrimdışı Mertksk

• *
  • 101
  • Ich Will
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 29 Temmuz 2013, 11:36:30 »
100 Tl (Ve daha üzeri) yapacaklarına 20 tl yapsınlar herkes alsın.Eminim daha fazla para kazanacaklardır.
HAK EDEN CEZASINI ÇEKER...