Assassin's Creed III'te connor'ın silahlarını nasıl çıkarıcaz?

• 17 Yanıt
  • 13012 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Video hani ?

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
youtubr'a AC III how to drop weapons yazın çıkar. ayrıca adama kılıç silah vb  felan fırlatılmıyo

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hevy weapons yani ağır silah alman lazım dükkandaki büyük balta gibi

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
Bütün silahlar evimde var. evimdeki baltayı alıyorum, adamana fırlatmak için ateş etme tuşuna basınca hiçbirşey olmuyor.

Bütün silahlar evimde var. evimdeki baltayı alıyorum, adamana fırlatmak için ateş etme tuşuna basınca hiçbirşey olmuyor.
bildiğim kadarı ile acr de heavy weaponu sol klinke basılı tutuyosun onu ac3'dede denersen belki olur
Elveda beyler çok göremiyeceğiniz yorumlarım ile elveda

*

Çevrimdışı BurakSarıçam

• *
  • 80
  • Biz Kardeşiz -Azerbaycan-Türkiye-
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepiniz sanırım PC den oynuyorsunuz :)) Ben PS3 te oynuyorum Ac oyunlarını eğer PS3 te oynayan varsa yazayım ..

R2 ye basılı tutun Sonra çıkan şeyi adamın üstüne getirin .. Heavy Weapon olacak ama elinizde sonra ÜÇGEN e basın baltayı fırlatacaktır bu sayede elinizde Kılıç kalmayacak..

PS3 te Rope Dart kullanmka zor açıkcası Rope Dart kullanmayı çok iyi varsa özellikle şu adamları ağaca asma konusunda .. (Ben yapabiliyorum asma olayını fakat seri olamıyorum adamlar bazen ben adamı asana kadar bana tüfekle ateş ediyorlar rope dart konusunda usta olanlar bana iyice anlatırlarsa işin sırrını sevinirim)
Türkistan

*

Çevrimdışı TheLostMC

• *
  • 429
  • GRAND THEFT AUTO FIVE
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepiniz sanırım PC den oynuyorsunuz :)) Ben PS3 te oynuyorum Ac oyunlarını eğer PS3 te oynayan varsa yazayım ..

R2 ye basılı tutun Sonra çıkan şeyi adamın üstüne getirin .. Heavy Weapon olacak ama elinizde sonra ÜÇGEN e basın baltayı fırlatacaktır bu sayede elinizde Kılıç kalmayacak..

PS3 te Rope Dart kullanmka zor açıkcası Rope Dart kullanmayı çok iyi varsa özellikle şu adamları ağaca asma konusunda .. (Ben yapabiliyorum asma olayını fakat seri olamıyorum adamlar bazen ben adamı asana kadar bana tüfekle ateş ediyorlar rope dart konusunda usta olanlar bana iyice anlatırlarsa işin sırrını sevinirim)

Ben ve bu forumda birçok kişi PS3'te oynuyor merak etme.
Konuyuda hortlattın bu arada, kaç ayın konusuydu bu. Nasıl yapılıcağını elbetki biliyorum.

Rope Dart konusuna gelirsek, Bak neyap biliyormusun, üçkenle rope dartı adama at, sonra Left Stick(Soldaki yuvarlak şey)'i aşşa kaydır, Connor aşşa atlayacak ve adamda yukarı çıkacak. Böylece adam asma işi seri bir şekilde gerçekleşecek.

*

Çevrimdışı tarantula35

• *
  • 90
  • Birşey İstemek Onu Senin Hakkın Yapmaz...
    • Profili Görüntüle

Acaba Aynı Taktik Xbox'tada Olur Mu  ??? :)

Ben ve bu forumda birçok kişi PS3'te oynuyor merak etme.
Konuyuda hortlattın bu arada, kaç ayın konusuydu bu. Nasıl yapılıcağını elbetki biliyorum.

Rope Dart konusuna gelirsek, Bak neyap biliyormusun, üçkenle rope dartı adama at, sonra Left Stick(Soldaki yuvarlak şey)'i aşşa kaydır, Connor aşşa atlayacak ve adamda yukarı çıkacak. Böylece adam asma işi seri bir şekilde gerçekleşecek.