Dijital Kale

• 3 Yanıt
  • 918 Gösterim
Dijital Kale
« : 10 Şubat 2013, 16:03:37 »

Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletlerinin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.
Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır

SAyfa Sayısı:448
Fiyat:10 TL

YAZAR:Dan BROWN
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2013, 16:06:55 Gönderen: OnurYargı »

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
Ynt: Dijital Kale
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2013, 16:10:11 »
 Hikayesi güzele benziyor :)

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2013, 16:12:39 »
Kitap kesinle harika tavsiye ederim Dan BROWN un bence Davinci Şifresinden sonra yazdığı en iyi kitap

*

Çevrimdışı Ophelianna

• *
  • 933
  • Yarın, her şey bir önceki günden daha iyi olacak.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2013, 16:23:33 »
Dan Brown en sevdiğim yazarlardandır. Da Vinci Şifresi'ni de adeta kitaba yapışarak okumuştum. :)

Spoiler: Michael Scofield'a • Göster
Sevgili dostum. Arkadaşlığımızın süresi boyunca elinden geldiğince bana yardımcı olduğun, beni dinleyip tavsiyeler verdiğin, destek çıktığın için teşekkür ederim. Belki seni fazla sıktım, belki yanlış bir davranışta bulundum ve seni incittim, bilmiyorum. Ancak eğer öyleyse, özür dilerim. Asla seni üzmek, kırmak, incitmek gibi bir niyetim olmadı, olacağını da sanmıyorum. Fark etmeden pot kırdıysam, bana sinirlendiysen, affet. Sağlıcakla kal, gelecek hakkındaki arzu ve dileklerini gerçekleştirmen dileğiyle.. Gerçekten istersen eğer her şeyi başarabilirsin.

Mutlu kal, daima her şey gönlünce olsun arkadaşım.

Spoiler: Kendini gayet iyi bilen o iki kişiye. • Göster
Kin tutan, intikam alan bir insan değilim. Allah ıslah etsin.

Bana kattığınız bütün o hatırlanmaya değer anılarınız için, hepinize sonsuz teşekkürler.
Hoşçakalın.