Ezio'nun Hayatının Sonu !

• 29 Yanıt
  • 13568 Gösterim
Ynt: Ezio'nun Hayatının Sonu !
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2013, 14:27:55 »
Ben Ne diyorum siz ne diyorsunuz :( kutuda birşey yoktu Sanırım Ezio'nun O kıza yazdığı mektup vardı !
Ayrıca Adam onu fln zehirlemedi bu kesin ! Ezio oraya giderken zaten öleceğini biliyordu ! Adam zehirlemedi artık anlayııın ! ! !

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 13 Şubat 2013, 14:34:10 »
Ne konuştular o adamla o zaman ?  ???

« Yanıtla #12 : 13 Şubat 2013, 14:37:25 »
Daha Fazla Cevap yazmaya beni teşvik etme diye uzun yazıcam ! çünkü artık post kasıyormuşuz gibi oluyor ona göre dikkatlice oku !

Filmin Sonlarına Doğru Ezio mektup yazarken öksürüyor filan ondan sonra çarşıya gidiyor ölüyor ! sonra Ezio sözlerini söylerken evdeki mektupta Sofia yazıyor dikkatli bakarsan.
Yani Ezio Ölmek için oraya gidiyor o adam geliyor deli deli konuşup gidiyor. Belki aralarında bir bağ olabilir fakat zehirlenme diye birşey yok ! Kendisi ölüyor aramızda inanmayanlar var
inanmayanlarla olmazki bu iş !

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2013, 14:42:53 »
Aynı konudan mevcut

*

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2013, 14:45:54 »
Adam tapınakçı ona ne diycen. Elinde o işaret var.

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2013, 14:53:59 »
Tapinakçılar her yerde diyecen  8)

*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
  • Now my Creed is Templar! Only way to light!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2013, 16:14:00 »
arkadaşlar o adam azraili temsil ediyor. Ezionun canını alıyor, Shao Juna verdiği şey ise hatırlar mısınız Masyaftaki Vaultta Apple'ın yanında bir de kutu vardı. Herkes onu es geçti ama o kutuyu verdi ve içinde bişeyler olmalı o kutunun
Juno Wait for me! I will defeat you for all world and for my orders

Spoiler: Anka-yı Mağrib • Göster

« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2013, 12:41:40 »

Güldürme Beni :D Ne kadar Tapınakçı varsa onları katledecek bir suikastçi elbet vardır !

Ayrıca Şimdi Düşündüm Altair'in Kütüphanesinde kutu vardı doğru dostum hatırladım yeah kamon onu verdi inş onunda sırrı 4. oyunda çözülür

*

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 14 Şubat 2013, 13:42:14 »

Güldürme Beni :D Ne kadar Tapınakçı varsa onları katledecek bir suikastçi elbet vardır !

Ayrıca Şimdi Düşündüm Altair'in Kütüphanesinde kutu vardı doğru dostum hatırladım ''yeah kamon'' onu verdi inş onunda sırrı 4. oyunda çözülür
Tam şarkı dinlerken  yeah comeon dedi şansa bak oyundan çok videoda sır var o adam kim diyom isim filan yok temsilen de değil bilemem bulucam ama.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2013, 13:45:49 Gönderen: blade_kilic121 »

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 14 Şubat 2013, 13:49:07 »
arkadaşlar o adam azraili temsil ediyor. Ezionun canını alıyor, Shao Juna verdiği şey ise hatırlar mısınız Masyaftaki Vaultta Apple'ın yanında bir de kutu vardı. Herkes onu es geçti ama o kutuyu verdi ve içinde bişeyler olmalı o kutunun
Ona hayat veriyordur belki 'The Ankh' haç şekilde bir cennetten gelen bir elmaz yani başka bir pieces of eden var.bunun özelliği hayat veriyor ve ölen birini canlandırıyor.onu vermiş olabilir çünkü romanda sandığin içindeydi.94 yaşına kadar yaşamış olan altair başka nasıl yaşıcak onu kullanarak tahminimce ama daha yaşama istemedi  ve ezio'da onu kullan ama 'enought with the one life'' yani ''bir hayat için yeter'' sözüyle suikastçiliği bırakmıştı sonra ölürken mektubunda hayatımını tam yaşayamadım demişti o yüzden bunu kullanarak daha uzun yaşamak istemiiştir ama dayanamıştır.