Assassin's Creed 4'ten İlk Detaylar

• 40 Yanıt
  • 10955 Gösterim
*

Çevrimdışı Calypso

• *
  • 60
  • Blackbeard
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed 4'ten İlk Detaylar
« Yanıtla #20 : 27 Şubat 2013, 14:02:53 »
Denizde free roam yapabilecek miyiz acaba o.o

Way Hay and up she rises !

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3379
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 27 Şubat 2013, 14:03:25 »
Denizde free roam yapabilecek miyiz acaba o.o
Sanmam.

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1962
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Şubat 2013, 17:59:56 »
Harika olurdu bence;)
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 897
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 27 Şubat 2013, 19:11:07 »
Zaten belli haythamın babası edward zilesine saldırı olmUş korumaya çalışırken òlmüş.babasì her ne kDar suikastçi ise amcası tapınakçıydì amcası babadı òlünce haythamı yanına aldı.professionel suikastçi olacak şekilde eğitti amcası eee zaten oyunda usta suikastçi olduğu belli haythamın ama  tapınakçılığı aşıladì amcası tapınakçı fikir ve gòrüşleriyle doldrdu.

amcası değil, babasının arkadaşı olan "reginald birch" yetiştiriyor haythamı. ki kendisi grand templardır fakat az bir pisliktir çünkü haythamı kandırmış ve hayatını çalmış birisidir. babasının ölümünü ve üvey kız kardeşini kaçırma olayında kendisi de işin içindedir.

velhasılı oyuna dönecek olursak; edward ile karayiplerde ne işimiz var? adamın hayatı bildiğimiz kadarıyla tamamen ingiltere'de geçmiş ki orada ölüyor zaten? ve assassin's creed ile karayipler ne alaka? yani demek istediğim amacımız ne olabilir? bilemiyorum ne yapmaya çalışıyor ubisoft. ac'den gittikçe soğuyorum amerikada bile ne işimiz vardı acaba, öylesine gittik yani oraya sırf ticari amaçla. kimse de sevmedi zaten konsepti ve atmosferi.

inşallah doğru değildir bunlar. yoksa bilemiyorum belki alırım yine ama çok üstüne düşeceğimi sanmıyorum. açıkçası watch dogs ve splinter cell daha fazla heyecanlandırıyor. ac3e kadar böyle miydi oysa ki?

*

Çevrimdışı AvPLoV

• *
  • 101
  • Master of the Templars
    • MSN Messenger - irfan_1906_1996@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Şubat 2013, 06:37:12 »
Umarım Güzel Bir Oyun Olur..

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 28 Şubat 2013, 10:40:18 »
Yalnız oyunda ilrei gitmemiz yerine tarihte geriledik :D
Spoiler: Göster

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 785
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 28 Şubat 2013, 10:47:46 »
Belki buda bir dlcdir ne derseniz:) oyun oldugunu düsündüren konu nedir bir harita ve bir resim.Belkide bir dlc daha hazirliyorlar yada Assasins Creed 2 de oldugu gibi Connorun babasinin gecmisine giden bir oyun olabilir diye düsünüyorum..
Yeni oyun eger bu dönemde gecerse .Fransiz İhtilaline deyinecektir diye düsünmeden edemiyorum.Bircok Aydinin İlluminati ve Mason localari ile baglantili olan bu ihtilal oyun icin iyi malzemeler vericek diye düsünüyorum.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 28 Şubat 2013, 10:51:41 »
Belki buda bir dlcdir ne derseniz:) oyun oldugunu düsündüren konu nedir bir harita ve bir resim.Belkide bir dlc daha hazirliyorlar yada Assasins Creed 2 de oldugu gibi Connorun babasinin gecmisine giden bir oyun olabilir diye düsünüyorum..
Yeni oyun eger bu dönemde gecerse .Fransiz İhtilaline deyinecektir diye düsünmeden edemiyorum.Bircok Aydinin İlluminati ve Mason localari ile baglantili olan bu ihtilal oyun icin iyi malzemeler vericek diye düsünüyorum.
Assassin's creed 2'de geçmişe giden bir DLC yokki ???

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 28 Şubat 2013, 12:04:24 »
Assassin's Creed 2'de Desmond Çok Fazla Animusta Kaldığı İçin Dövüş Eğitiminden Sonra Uyumaya Gİderken Bleeding Efect Geçirip Bayılıyor Ve Sanki Animustaymış Gibi Altairin Geçmişine Gidiyor

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 28 Şubat 2013, 12:17:26 »
Assassin's Creed 2'de Desmond Çok Fazla Animusta Kaldığı İçin Dövüş Eğitiminden Sonra Uyumaya Gİderken Bleeding Efect Geçirip Bayılıyor Ve Sanki Animustaymış Gibi Altairin Geçmişine Gidiyor
Evet onu hatırlıyorum.

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği: