Assassin's Creed IV: Black Flag - Çıkış Tarihi Açıklandı!

• 42 Yanıt
  • 10392 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• Katip Adayı
  • *
  • 1843
  • i'm waiting for prison break.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado

Assassin's Creed IV: Black Flag oyununun çıkış tarihi açıklandı!

Verilen bilgilere göre, oyun 29 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürülecek.

PC için bir ertelenme de henüz söz konusu değil, ama ben inanmıyorum artık, muhtemelen yine ertelerler, isterim ki ertelenmesin. Ama Assassin's Creed revelations ve 3. oyunda ertelendi. Brotherhood oyununda da galiba ertelenmiş. Ondan dolayı pek inanasım gelmiyor, fakat PC'ye geç çıkarılsa bile fazla uzun olacağını sanmıyorum.

Neyse fazla da konuşmanın bir alemi yok, zaten 4 Martta oyunla ilgili bir video da ortaya çıkacak. Merakla bekliyoruz.

Ekleme: Oyunla ilgili bir resim daha var, onu da ekliyorum.

Spoiler: Göster

« Son Düzenleme: 01 Mart 2013, 20:28:23 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı TheAssassinO

• *
  • 40
  • Requiestcat in Pacé
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Assassin's Creed IV: Black Flag oyununun çıkış tarihi açıklandı!

Verilen bilgilere göre, oyun 29 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürülecek.

PC için bir ertelenme de henüz söz konusu değil, ama ben inanmıyorum artık, muhtemelen yine ertelerler, isterim ki ertelenmesin. Ama Assassin's Creed revelations ve 3. oyunda ertelendi. Brotherhood oyununda da galiba ertelenmiş. Ondan dolayı pek inanasım gelmiyor, fakat PC'ye geç çıkarılsa bile fazla uzun olacağını sanmıyorum.

Neyse fazla da konuşmanın bir alemi yok, zaten 5 Martta oyunla ilgili bir video da ortaya çıkacak. Merakla bekliyoruz.

arkadaş tüm oyunlar ekimde ama bnm doğum günümden sonra . ac3 30 ekim ac4 29 ekim benim doğum günüm 23 ekim :(

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Bu Adam Revelations'da Ezio ile İlk Görevde Masyafta Avladığımız Tapınakçı Lideri değilmi ? çok benziyor (adıda leanandros mu leandros mu laendrosmu adı her neyse ;D )

*

Çevrimdışı UndererK

• *
  • 144
  • Ya Olduğun Gibi Görün, Ya da Göründüğün Gibi Ol.''
    • MSN Messenger - Under_erK_96@hotmail.com
    • Profili Görüntüle

Bu Adam Revelations'da Ezio ile İlk Görevde Masyafta Avladığımız Tapınakçı Lideri değilmi ? çok benziyor (adıda leanandros mu leandros mu laendrosmu adı her neyse ;D )
Ben Pek Benzetemedim Ama Yüz Kırışıklıları Anımsatıyor Biraz.

Bu Arada 29 Ekim Dediler de Bakalım PC İçin Gene Ertelerler Bakalım Ne Zaman Çıkacak. :)

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
29 Ekim PC Ertelemesiyle Kasım 25 Gibi Oynarız O Zamanada Doğum Günüm Olur :D :D

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı aliriza

• *
  • 113
  • Assassino!
    • Profili Görüntüle
29 Ekim anısına bir de Türkçe çıkartıyorlarmış oyunu, oh.. :D
"If you are a templar, don't stop and go away."

Spoiler: Göster
Yok bir şeyy.

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
Çifte bayram olacak bu yıl. 29 Ekim eğer adamlar Türkiye tarihini araştırdılarsa sırf Türkçe için 29 ekimde çıkarıyor olabilirler. Bence Türkçe olur 2 oyundur çok kötü baskı var. Ayrıca o resimdeki adam ne öyle hiç sevmedim. Umarım oyun öyle olmaz. Bana gerçek resimmiş gibi geliyor, zaten öyle grafiklere sahip olması imkansız.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı akyurt

• *
  • 1457
  • Nice yitik biçek erse öz sapın yonumas
    • Profili Görüntüle
Çifte bayram olacak bu yıl. 29 Ekim eğer adamlar Türkiye tarihini araştırdılarsa sırf Türkçe için 29 ekimde çıkarıyor olabilirler. Bence Türkçe olur 2 oyundur çok kötü baskı var. Ayrıca o resimdeki adam ne öyle hiç sevmedim. Umarım oyun öyle olmaz. Bana gerçek resimmiş gibi geliyor, zaten öyle grafiklere sahip olması imkansız.
hatırlatırım AC3 ün  ilk çıkan kapak fotoğrafına bak ondada bunun gibi resim ama oyun ortada

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

la olum o adam keldi ;D neyse ekim ne alaka ya niye ekimde çıkarıyorlar aslında hızlı gözüküyo 364 günde bir oyun :D

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• Katip Adayı
  • *
  • 1843
  • i'm waiting for prison break.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
Arkadaşlar resimdeki sanat çalışmasında görünen kişi, galiba Karasakaldı yani (Blackbeard). :) Haberde öyle gördüğümü hatılrıyorum.