Assassin's Creed IV: Black Flag - Çıkış Tarihi Açıklandı!

• 42 Yanıt
  • 10389 Gösterim
*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 785
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed IV: Black Flag - Çıkış Tarihi Açıklandı!
« Yanıtla #10 : 01 Mart 2013, 12:54:20 »
 Connorun ölümünü görmeden yeni bir suikastci görmek ilginc  oluyor.Denizlerde Korsan suikastci.İngilizlere karsimi savasacak acaba :) Gerci Assasins Creed 3 teki gemi bölümlerinden cok zevk almistim.O zevki daha detayli yasamak güzel olabilir.
Gerci malzeme bol tarihte ve her türlü suikastci görme sansimiz var bu sekilde.Ben inaniyorum ki uzakdoguyada el aticaklar.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 01 Mart 2013, 13:14:43 »
Connorun ölümünü görmeden yeni bir suikastci görmek ilginc  oluyor.Denizlerde Korsan suikastci.İngilizlere karsimi savasacak acaba :) Gerci Assasins Creed 3 teki gemi bölümlerinden cok zevk almistim.O zevki daha detayli yasamak güzel olabilir.
Gerci malzeme bol tarihte ve her türlü suikastci görme sansimiz var bu sekilde.Ben inaniyorum ki uzakdoguyada el aticaklar.
tahminince washington dlc'sinde ölcek

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2013, 13:33:29 »
Ölmez ya daha ısınamadık adama. :D

*

Çevrimiçi Mentor of Assassins

• *
  • 1959
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2013, 13:36:35 »
Demedim mi yıl sonu gelecek diye;)
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2013, 13:40:57 »
Ölmez ya daha ısınamadık adama. :D
Adama o kadar hararetli savaş yaptık babasını öldürdü ustası kaybetti Ailesini Kaybettiler Neler neler oldu dediğin gibi ısınamadık biz bu adama sorun bizde galiba ;D

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 915
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Mart 2013, 08:56:51 »

İlk cümlene aynen katılıyorum. Umarım Connor'un ölümünü gösteren kısa bir animasyon film yaparlar gene. Bu arada denizlerde berberi korsanları, çin korsanları, ingilizler,ispanyollar ve fransızlar ile savaşacağız. Şimdiye kadar ki çoğu korsan oyununda (Sid Meier's Pirates, Pirates of the Caribbean ve Pirates of the Burning Sea) aynı devletlerin askerleri ve korsanları var idi. Karayiplerde geçtiğini düşündüğümüzde aynısının olacağını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2013, 08:58:59 Gönderen: kaskal »

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2013, 15:09:39 »

İlk cümlene aynen katılıyorum. Umarım Connor'un ölümünü gösteren kısa bir animasyon film yaparlar gene. Bu arada denizlerde berberi korsanları, çin korsanları, ingilizler,ispanyollar ve fransızlar ile savaşacağız. Şimdiye kadar ki çoğu korsan oyununda (Sid Meier's Pirates, Pirates of the Caribbean ve Pirates of the Burning Sea) aynı devletlerin askerleri ve korsanları var idi. Karayiplerde geçtiğini düşündüğümüzde aynısının olacağını düşünüyorum.
Bence de Aleyna'nın dediği gibi Washington DLC'sinde ölecek. ;)

*

Çevrimdışı Pieces Of Eden 1092

• *
  • 19
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2013, 15:22:48 »
İyide 29 Kasım'da değil miydi ???

*

Çevrimdışı AltairEzioBrotherhood

• *
  • 643
  • 'Let not the world deceive thee with its beauty.'
    • MSN Messenger - ilterhan98@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 08 Mart 2013, 15:32:33 »
Bari çok duygusal yapsınlar yahu, Ezio' nun ölümü çok duygusaldı, umarım güzel bir şey yaparlar.

Spoiler: Edward Kenway Spoiler • Göster
Edward' ın ölümü zaten belli, Forsaken' da yazıyormuş. Yanlış da olabilir tam bilmiyorum ben de.

PSN ID : Ilterhean7

*

Çevrimdışı bubu44

• *
  • 137
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • www.bilginforum.net
« Yanıtla #19 : 08 Mart 2013, 15:33:19 »
29 Ekim PC Ertelemesiyle Kasım 25 Gibi Oynarız O Zamanada Doğum Günüm Olur :D :D
Yok yok 24 kasım olsun oda benim doğum günüm oda olmadı 24 kasım 12:00 da çıksın ikimizinde gönlü olsun :D