Assassin's Creed IV Multiplayer (Soru-Cevap Başlığı)

• 23 Yanıt
  • 6713 Gösterim
*

Çevrimdışı mto.akin

• *
  • 21
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed IV Multiplayer (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2013, 22:38:05 »
ac4 multiplayer hakkında bazı bılgıler bu vıdeoda mevcut clan kurabiliyoruz mesela ayrıntılar video da :)
 http://www.youtube.com/watch?v=nMigr8tnzdc
AC3'te de kurabiliyoruz ;).AC Ubinetwork'ten ;)
ac3 ü orginal almadım. acrmp devam :) bilmiyordum  .
Ps3'teyse beraber oynarız :)
üzgünüm , pc de :D

*

Çevrimdışı Ahkarian

• *
  • 15
  • Assassins
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2013, 00:28:47 »
Kılıç veya hidden blade kullanamıyorum genellikle manhunt oynuyorum ama her 2 taraftada sadece yumrukla öldürüp stunluyorum neden ?

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

« Yanıtla #12 : 28 Kasım 2013, 17:07:23 »
Oyun bulamıyor anlamış değilim? 1-2 kişi gözüküyor benimle oyundan sonra sezondan çıkartıyor bir daha arıyorum hep böyle oyuna giremiyorum. :(

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Kasım 2013, 22:58:12 »
Oyun bulamıyor anlamış değilim? 1-2 kişi gözüküyor benimle oyundan sonra sezondan çıkartıyor bir daha arıyorum hep böyle oyuna giremiyorum. :(
İnternet ayarlarını kontrol et. NAT tipin iyi olmalı.
Let The Good Times ROCK!

« Yanıtla #14 : 30 Kasım 2013, 14:40:23 »
Hiç birinde sorun yok. Sorun Ubisoft galiba.

« Yanıtla #15 : 04 Aralık 2013, 17:54:48 »
Arkadaşlar oyunu playstoredan aldım  inene kadar akşam oldu kurdum ilk önce mp ye girdim ilk kez orjinal ac alıyorum çünkü merak ettim girdim ayarları  falan yaparken 5 dk.ka sonra oyun dondu ctrl+alt+delete yaptım ac4 çalışmayı durdurdu hatası verdi bunun çözümü nedir ciddi ciddi sinirlerim tepemde para ver rezil ol millet crackle paşa paşa oynasın tekrar girdim tekrar aynısı deli olcam ya

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2013, 17:58:38 »
Beyler PS3'te UPLay kodunu girmeden MP oynanamıyor mu? Oyunu kuzenim verdi de, kodu kullanmış MP oynuyordu. :P
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı caylaktornaci

• *
  • 85
  • UplayID: caylaktornaci
    • MSN Messenger - caylaktornaci@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2013, 21:13:04 »
Arkadaşlar oyunu playstoredan aldım  inene kadar akşam oldu kurdum ilk önce mp ye girdim ilk kez orjinal ac alıyorum çünkü merak ettim girdim ayarları  falan yaparken 5 dk.ka sonra oyun dondu ctrl+alt+delete yaptım ac4 çalışmayı durdurdu hatası verdi bunun çözümü nedir ciddi ciddi sinirlerim tepemde para ver rezil ol millet crackle paşa paşa oynasın tekrar girdim tekrar aynısı deli olcam ya
bende aynı sorundan muzdaribim arkadaslar ama söyle bir olay oldu yukarda arkadasımızın anlattıgına ekstra olarak virüs programından bir arkadasım oyunla ilgili bir dosyayı istisnaya aldı ve dün girebildim fakat bugün bendede aynı sorun oluştu bende yardım istiyorum lütfen

edit: bu arada sorunun çözümü şu: 1: virüs programını deaktif et 2: varsa takılı joystik onu cıkar bende böyle cözüldü mp yi joystik ile oynayamıyorum neden anlamadım
edit: bu kadar ek oldugu için kusura bakmayın. son sorum bu nat ayarlarını düzeltmek için neler yapılıyor bana anlatabilecek varsa memnun olurum ve joystik ile neden oynananıyor as4 bf mp modu eyvallah şimdiden
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 18:18:31 Gönderen: caylaktornaci »
nothing is true. everything is permetted.

*

Çevrimdışı sioux

• *
  • 16
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Prejtij leveli
« Yanıtla #18 : 22 Aralık 2013, 23:00:16 »
Beyler oyunu yıllardır oynarım fakat multiplayer'a Black Flag ile girmek nasip oldu.Merak ettiğim birşey var normal levelin yanı sıra bazı itemler özellikler için Prestij leveli gerekiyor (sarı level) bunu nasıl kazanabiliriz ?

*

Çevrimdışı sheithan

• *
  • 51
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 11 Ocak 2014, 13:36:23 »
arkadaşlar mp oynamaya çalıştığımda oda bulamıyorum Quıck  match seçiyorum oda arıyo bi kaç kişi gözüküyo sonra odadan atıyo çözümü nedir