Minecraft TARDIM Map [Tanıtım ve Bir Soru]

• 23 Yanıt
  • 7177 Gösterim
*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
Minecraft TARDIM Map [Tanıtım ve Bir Soru]
« : 07 Mart 2013, 16:28:59 »
 Herkese selamlar, eğer bir Minecraft oyuncusu ve Doctor Who hayranıysanız bu konuyu sonuna kadar okuyun :D

Videoyu vermeden önce kısa bir tanıtım yapıyım; bu map sayesinde bir TARDIS'iniz oluyor (içi dışından daha büyük tabi :D) ve bu TARDIS'le zamanda ve mekanda istediğiniz yere gidebiliyorsunuz (dersem yalan olur, bu TARDIS sadece 4 farklı yere gidebiliyor ve zamanda yolculuk yaptığı falan da yok :D). Neyse, sizi yazıyla fazla yormadan videoya geçmek istiyorum;
Spoiler: Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wOTEgBoc0R4[/youtube]

Videodan çoktan anlamışsınızdır ama ben yine de açıklıyım; aslında bu TARDIS'in içi dışından daha büyük falan değil. Kulübenin içine girince komut bloğuna bağlı bir basınç plakasına basıyorsunuz ve bu sayede komut bloğu etkinleşerek sizi TARDIS'İn asıl olduğu yere ışınlıyor. Galiba yer altında bir yer, çünkü baktım dışarı adam etrafını obsidiyenle kapatmış. TARDIS'in ışınlanmasına gelince de, aslında TARDIS ışınlanmıyor; SİZ ışınlanıyorsunuz. TARDIS'in içinde gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kapıyı açınca yine komut blokları etkinleşiyor ve sizi BAŞKA BİR TARDIS'İN ÖNÜNE ışınlıyor. Yani TARDIS'ler yine yerinde duruyor ama siz onların önüne ışınlanıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki bir dünyada toplam 4 TARDIS var, ve hepsi sizin :D Buradan anlaşılacağı gibi bu map hiçbir mod gerektirmeden Minecraft'ta size bir TARDIS sahibi olma imkanı veriyor :D

Eğer şimdi benim soracağım soruya gelecek olursak; ben bu mapi indirdim ve kullanıyorum şu an bence baya güzel :D Ancak kafama takılan bir yer var, Bu mapi yapan ve yukarıdaki videoyu çeken adamın kanalında bir video daha gördüm;
Spoiler: II. Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wKBSWY2jnGw[/youtube]

Videoda gördüğünüz gibi TARDIS'in kapısını açınca içi görünüyor, yani diğer videodaki gibi ışınlama olayı falan yok. Ayrıca adam bildiğin zaman yolculuğu yapmış (Videoda 2:50 ve 5:24 arasını izleyin dediğimi anlayacaksınız.) Bunların yanında TARDIS'in ortasındaki hareket eden yeşil şey (çok güzel bir tanım :D) ve adam düğmelere basınca çıkan TARDIS sesi de cabası. Allah aşkına biri bana nasıl 2. videodaki gibi olabileceğimi anlatsın :D

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Canon

• *
  • 294
  • OttomanJester
    • Profili Görüntüle
Ynt: Minecraft TARDIM Map [Tanıtım ve Bir Soru]
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2013, 16:33:00 »
Bu mod mu ?
Spoiler: Sagopa Kajmer • Göster
Spoiler:  -The Walking Dead- • Göster

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2013, 16:36:19 »
 Yazdığımı okumadın mı :D İlk videodaki mod değil sadece kızıltaş düzenekleriyle yapılmış bir map ama ikinci videodan emin değilim. Zaten konuyu açmamın amacı tanıtımdan çok yazının sonundaki soruyu sormaktı :D

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2013, 04:55:30 »
 Arkadaşlar soruma cevap yok mu :D

Eğer şimdi benim soracağım soruya gelecek olursak; ben bu mapi indirdim ve kullanıyorum şu an bence baya güzel :D Ancak kafama takılan bir yer var, Bu mapi yapan ve yukarıdaki videoyu çeken adamın kanalında bir video daha gördüm;
Spoiler: II. Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wKBSWY2jnGw[/youtube][/spoiler]

Videoda gördüğünüz gibi TARDIS'in kapısını açınca içi görünüyor, yani diğer videodaki gibi ışınlama olayı falan yok. Ayrıca adam bildiğin zaman yolculuğu yapmış (Videoda 2:50 ve 5:24 arasını izleyin dediğimi anlayacaksınız.) Bunların yanında TARDIS'in ortasındaki hareket eden yeşil şey (çok güzel bir tanım :D) ve adam düğmelere basınca çıkan TARDIS sesi de cabası. Allah aşkına biri bana nasıl 2. videodaki gibi olabileceğimi anlatsın :D

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2013, 12:00:43 »
TARDIS' in sesi çıkmıyor düğmelere basınca. Adam montajlamış orayı. Mod harika.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2013, 14:00:15 »
 Yahu tamam orası öyle diyelim ama adam bildiğin zaman yolculuğu yapıp geçmişteki kendisine elmas kazma veriyor ve TARDIS'in kapısı açılınca içi görünüyor yani benim kullandığım mapteki gibi ışınlama olayı yok. Ben de istiyorum o modu yahu :D

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2013, 16:30:08 »
İlk olarak zaman yolculugu yapmıyor o adam tamamen farklı bir adam multiplayer server.Tardis sesi ve really bigger on the inside olayı ise montaj. Hayal kırıklıgına ugrattıgım için özür dilerim.Sorry :(
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2013, 20:21:21 »
 Tamam ses ve o görüntü montaj ama o dediğin server olayı bence öyle değil. Sonuçta bir serverda ayni nicki taşıyan iki kişi bulunamaz, değil mi? Ve ayni skinli?

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Canon

• *
  • 294
  • OttomanJester
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2013, 20:48:06 »
Yazdığımı okumadın mı :D İlk videodaki mod değil sadece kızıltaş düzenekleriyle yapılmış bir map ama ikinci videodan emin değilim. Zaten konuyu açmamın amacı tanıtımdan çok yazının sonundaki soruyu sormaktı :D

Ben de onu diyorum 2. videodaki mod mu  ;D
Spoiler: Sagopa Kajmer • Göster
Spoiler:  -The Walking Dead- • Göster

*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2013, 21:28:04 »
Yanlız aynı adam zamanda yolculuk yapıp geldiginde gözüken isim sahte.Dikkatli bak adam hayvan gibi eklemiş direk :D
« Son Düzenleme: 08 Mart 2013, 21:32:08 Gönderen: GrandAssasin »