Assassin's Creed IV: Black Flag - TÜM Detayları Burada!

• 46 Yanıt
  • 14985 Gösterim
Ynt: Assassin's Creed IV: Black Flag - TÜM Detayları Burada!
« Yanıtla #40 : 11 Eylül 2013, 14:44:10 »
Connor Yok Mu Devam Etseydi Keşke Connor

« Yanıtla #41 : 14 Eylül 2014, 06:02:55 »
Spoiler: Göster
arkadaşlar ben sunu fark ettim ac3 te connor kenway canlandıriyoz ac4 te dedesi edward kenway i ama benim anlamadiğim kısım ac3 ün sonun da desmond ölüyor
diyorlar ama ac4 te fps olarak oynadığımız karakter kim yani anlıcağınız üzere dezmond la bir kan bağı var, ya desmond ın kendisi ya da bir akrabası ben burdan bunu çıkardım arkadaşlar

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2014, 09:48:51 Gönderen: Ezio the Merciless »

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1957
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 14 Eylül 2014, 07:49:54 »
@nickiolmayanadam
Çok güzel farketmişsin mübarek, sen de olmasan oyundan birşey anlayamayacağız :D Şaka bir yana AC4'ün günümüz bölümündeki karakter biziz. Bildiğin biz yani. Saçma olmuş biraz ama gerçek bu :D
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : 14 Eylül 2014, 12:45:21 »
@nickiolmayanadam
Çok güzel farketmişsin mübarek, sen de olmasan oyundan birşey anlayamayacağız :D Şaka bir yana AC4'ün günümüz bölümündeki karakter biziz. Bildiğin biz yani. Saçma olmuş biraz ama gerçek bu :D
Ben ac3te connorı canlandırdığımızı bile bilmiyodum Arno sanıyodum onu.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 14 Eylül 2014, 13:50:45 »
 Black Flag'de günümüz karakteri biziz. Aslında Black Flag Abstergo tarafından yapılmış bir oyun. Yani sende gitsen Edward'ı görebilirsin :P

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1012
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #45 : 14 Eylül 2014, 19:09:26 »
arkadaş abstergoda ne teknoloji var öle communicatiorlar falan bizde stajyerde belediyede hala yazıcının calışması için cihaza vurmaya devam edelim :P

*

Çevrimdışı Kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1541
  • No one stays good in this world.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : 14 Eylül 2014, 20:18:19 »
 Black Flag'de günümüz karakteri biziz. Aslında Black Flag Abstergo tarafından yapılmış bir oyun. Yani sende gitsen Edward'ı görebilirsin :P

Orada biz derken bizim gibi sıradan bir insan olduğunu kastediyorlar. Günlüğünde filan bu işe başladığım için çok mutluyum gibi şeyler yazıyordu.
Black Flag,Abstergo tarafından yapılmadı. Oyunun yapım sürecinden öncesini anlatıyor. Biz Edward'ın anılarını araştırmak ve Rasathane denilen şeye öncelik veren bir emir kuluyuz. Hatta günümüz olayların da oyunun trailer'ında neler olsun diye konuşuyorlardı. Kızın trailer hakkında olabilir dediği şeyler tamamen ACBF'nin ilk trailerında vardı. Günümüz'de biraz takılın Oliver Bowden'ın AC kitaplarını ve Assassin's Creed III'ün oyunun kapağını bile görebilirsiniz. Adamlar oyun içinde oyun yapıyor anlayacağınız.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2014, 20:20:12 Gönderen: kratos »

Next time they shine your light in the sky, don't go to it. The Bat is dead. Bury it. Consider this mercy.