Kitapları Seviyoruz

• 379 Yanıt
  • 62851 Gösterim
*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kitap Severler
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2013, 12:35:45 »
Don kişot,Robin hood ve Hobbit daha bir sürü kitap var ama hatırlamıyorum.
Çocukluğumuzdakileri hatırlamak zor olacaktır elbet ama biraz zorlayın :D

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1601
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2013, 12:42:24 »
Konudaki gereksiz iletiler en yakın zamanda silinecektir :)

Yeni Sohbet Konusu: Çocukluğunuzda okuduğunuz kitaplar

Çizmeli kedi'yi zar zor hatırlayabiliyorum birde pamuk prenses vardı sanırsam 6 yaşımda harbiden psikolojik sorunlarım varmış

@kratos
Spoiler: Göster
Bende okumadım açıklamaları direkmen ileti attım ! ve sen o arkadaşa yaptığın hakareti aynı zamanda bana yapmış oluyorsun bunda bir ayıp yok ki o kadar uzunlu kısalı açıklamaları okumayanla rolabilir böyle bir grubun açılmasını çok fazla bekliyip açıldığında heyecana gelen birileri olabilir. Bknz ; ben bu yüzden her okumayıpta ileti atana yok "ben olsam seni almam" da "okumayan da" gibi hakaretler etmeyin nede olsa edebiyat bölümü ve arkadaşca kurulan bir külüp.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 12:49:07 Gönderen: EspanolAuditore »

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Mart 2013, 12:44:53 »

Çizmeli kedi'yi zar zor hatırlayabiliyorum birde pamuk prinses vardı sanırsam 6 yşaımda harbiden psikolojik sorunlarım varmış

@kratos
Bende okumadım açıklamaları direkmen ileti attım ! ve sen o arkadaşa yaptığın hakareti aynı zamanda bana yapmış oluyorsun bunda bir ayıp yok ki o kadar uzunlu kısalı açıklamaları okumayanla rolabilir böyle bir grubun açılmasını çok fazla bekliyip açıldığında heyecana gelen birileri olabilir. Bknz ; ben bu yüzden her okumayıpta ileti atana yok "ben olsam seni almam" da "okumayan da" gibi hakaretler etmeyin nede olsa edebiyat bölümü ve arkadaşca kurulan bir külüp.

Yok bizde öye kabul etmeme olmaz ya. Zaten destek istiyoruz. Adamların konuya bakmaları yeter :)

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 24 Mart 2013, 12:45:34 »

Çizmeli kedi'yi zar zor hatırlayabiliyorum birde pamuk prinses vardı sanırsam 6 yşaımda harbiden psikolojik sorunlarım varmış

@kratos

Yav ben orada şaka ediyordum herşeyi ciddiye almayın.Gülen yüz ifadelerini boşuna kullanmıyorum. :)
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Mart 2013, 12:47:06 »

@kratos

Yav ben orada şaka ediyordum herşeyi ciddiye almayın.Gülen yüz ifadelerini boşuna kullanmıyorum. :)

Konu dağılmasın, dikkat :D

« Yanıtla #25 : 24 Mart 2013, 14:27:08 »
Ablam bana eskiden (4 yaşında filan) askerleri çok sevdiğim için, Kurşun Asker adlı kitabi okurdu. Her gece onunla uyurdum. Sonra 1. sınıfta okuyacağımız kitaplar arasına girdi... Onada çok sevindim tabi ancak 1. sınıfta iken Bülbül adında bir kitap okudum. O beni adeta büyüledi. Bunun üzerine yaz tatilinde kitabım (Bülbül) okulda kaldığı için okuyamadım ve can sıkıntısından çok üzüldüm. Sonra 2. sınıfa geçince onu geri alamadım. Ve o kitap adına birde şiir yazdım:
Spoiler: Bülbül kitabına hitaben • Göster

Dalın altında Bülbül öter,
Herkes onu dinler.
Yakınlarda bir krallık Bülbül' ü ister...
                       &&&
Bülbüller gelir, Bülbül gelmez.
İnsanlar üzülür, Bülbül ölür.
Ama o yinede; kuşların Cenneti' nde öter...

Bu benim ilk şiirim olduğu için beğenen fazla olmaz ancak o kitabı gerçektende çok severedim...
Spoiler: İmza • Göster
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı Ophelianna

• *
  • 933
  • Yarın, her şey bir önceki günden daha iyi olacak.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 24 Mart 2013, 16:40:49 »
Dostum, ben hala çocuk sayılırım. ;D Ama bir düşünelim. Pamuk Prenses, Sarman Midilli, Arkadaşım Bir Griskok, Alacakaranlık, Kül Kedisi, Devekuşunun Kanatları, Üç Küçük Domuzcuk, Üç Ayı, neredeyse bütün Ayşegül kitapları. Daha iki ton vardır ama hatırlayamıyorum. :D

Spoiler: Michael Scofield'a • Göster
Sevgili dostum. Arkadaşlığımızın süresi boyunca elinden geldiğince bana yardımcı olduğun, beni dinleyip tavsiyeler verdiğin, destek çıktığın için teşekkür ederim. Belki seni fazla sıktım, belki yanlış bir davranışta bulundum ve seni incittim, bilmiyorum. Ancak eğer öyleyse, özür dilerim. Asla seni üzmek, kırmak, incitmek gibi bir niyetim olmadı, olacağını da sanmıyorum. Fark etmeden pot kırdıysam, bana sinirlendiysen, affet. Sağlıcakla kal, gelecek hakkındaki arzu ve dileklerini gerçekleştirmen dileğiyle.. Gerçekten istersen eğer her şeyi başarabilirsin.

Mutlu kal, daima her şey gönlünce olsun arkadaşım.

Spoiler: Kendini gayet iyi bilen o iki kişiye. • Göster
Kin tutan, intikam alan bir insan değilim. Allah ıslah etsin.

Bana kattığınız bütün o hatırlanmaya değer anılarınız için, hepinize sonsuz teşekkürler.
Hoşçakalın.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Mart 2013, 16:45:32 »
@emir

Şiiri sevdim, bayağı güzel olmuş :)

@ılgın

Kitap okumak çok güzel bir şey, tutkuyla okursan zaten ne iki tonu, yüz ton okursun :D

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 24 Mart 2013, 17:45:17 »
Ben de varım.
*Nickiniz: blade_kilic121
En son Okuduğunuz Kitap Nedir?: Her Şeyin Başı Sağlık (Kendim yazdım)
Günde Ortalama Kaç Saat Kitap Okuyorsunuz?: 1 falan.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Mart 2013, 17:52:44 »
Ben de varım.
*Nickiniz: blade_kilic121
En son Okuduğunuz Kitap Nedir?: Her Şeyin Başı Sağlık (Kendim yazdım)
Günde Ortalama Kaç Saat Kitap Okuyorsunuz?: 1 falan.

Başvurular Ö.M. yoluyla lütfen ;)

Kabul edildin!