Said Sürücü ve Oyunceviri yollarını ayırmış.

• 22 Yanıt
  • 8565 Gösterim
*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
Ynt: Said Sürücü ve Oyunceviri yollarını ayırmış.
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2013, 14:29:09 »
Parayla olması lazım işte.Nankörlük bu.Bir yama 15 TL.Hey Aleyna,AC3'ün Türkçe yamasını yapar mısın bana?Yapınca P.M at tamam mı?

*

Çevrimdışı Riza Baba

• *
  • 22
  • Korsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2013, 15:47:32 »
Grubun zaten başının eti yeniyor. Sanki bizlere çeviri yapmaya mecburlarmış gibi sürekli çalışıyorlar ve bundan para almıyorlar. Peki bazı kişiler ne yapıyor? Yok efendim şu yama nerede kaldı, yok efendim bunun çevirisi ne zaman gelecek.. Üzüldüm gerçekten :(
Şu acındırmalara ve acınmaya son verin yapıyorlar tamam  napalım ? Teşekkür ediyoruz ellerinize sağlık diyoruz başka yapabiliceğimiz bişe var mı ? Paramı verelim iyi parayla satsınlar bizde alalım.Napalım ne istiyorsunuz ölelim mi ?
Son Zamanlarda hiç tartışma ve kavga çıkarmadım böylede devam etcem ama şu acındırmaya son verin kızıp bağırasım geliyor.
Şu bir gerçek bundan önceki a.c 3 yama konusundada belirtmiştim.Yamaları son zaman çok geç çıkartıyorlar demiştim herkes bana tepki göstermişti herkes dışlamıştı nerdeyse o konuda.Şimdi benim dışlamam lazım herkesi çünkü bu'da kanıtı.Çok geç çıkarıyorlar

Ubisoftun veya öbür firmaların yapamdığını yapıp oyunları türkçe çıkarıyolar az sayıda gönüllü elemanlarıyla bu işi başarıyolar . içlerinde okuyanı var işi gücü olan var işssiz güçsüz adamlar değillerki oturup 24 saat yama ile ilgilensinler bizim için oyunları anlayalım diye oturup zaman harcıyolar ama anlamıyorum hala geç çıkarıyolar diyosunuz . Anlamıyorum bu yamayı çıkaran insanlar size bi sözmü verdi şu gün çıkarıcaz diye . insanlar uğraşıp bişeyler yapmaya çalışıyolar sizde az sabredin . Sabreden Derviş Muradına Ermiş .

@rahman17 Çok haklısın kardeşim cidden öyle olması lazım. İnsanlar iyilikten anlamıyolar.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 15:50:56 Gönderen: Riza Baba »
http://steamcommunity.com/id/RizaBaba

Eğer kabul etmeye zorlandığımız dünya yanlış ve hiç birşey doğru değilse, o zaman her şeye izin vardır.

*

Çevrimdışı Kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1541
  • No one stays good in this world.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2013, 16:26:17 »
Parayla olması lazım işte.Nankörlük bu.Bir yama 15 TL.Hey Aleyna,AC3'ün Türkçe yamasını yapar mısın bana?Yapınca P.M at tamam mı?
Aleyna sadece yamanın geç çıkma konusunda haklı.Yav bir ay test aşaması mı olurmuş.

Next time they shine your light in the sky, don't go to it. The Bat is dead. Bury it. Consider this mercy.

*

Çevrimdışı P!TD

• *
  • 438
  • Hey,whasa matta you Altaïr?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2013, 16:40:33 »
Şu acındırmalara ve acınmaya son verin yapıyorlar tamam  napalım ? Teşekkür ediyoruz ellerinize sağlık diyoruz başka yapabiliceğimiz bişe var mı ? Paramı verelim iyi parayla satsınlar bizde alalım.Napalım ne istiyorsunuz ölelim mi ?
Son Zamanlarda hiç tartışma ve kavga çıkarmadım böylede devam etcem ama şu acındırmaya son verin kızıp bağırasım geliyor.
Şu bir gerçek bundan önceki a.c 3 yama konusundada belirtmiştim.Yamaları son zaman çok geç çıkartıyorlar demiştim herkes bana tepki göstermişti herkes dışlamıştı nerdeyse o konuda.Şimdi benim dışlamam lazım herkesi çünkü bu'da kanıtı.Çok geç çıkarıyorlar

Öyle bir anlatmışsın ki adamlar sanki bir firmaya bağlı ve o firmadan para alarak çeviri yapmakta zorunluymuş gibi...

İsteseler 1 yıl sonrada yaparlar,2 yıl sonrada.Sonuçta şu gün çıkacak diye vaatler vermiyorlar,vermek zorundada değiller.Bu adamlarında özel hayatı yok mudur? Sınavdı,okuldu vs. Biraz bunları düşünün.İşi zaten karşılıksız ve olabildiğince hatasız yapmaya çalışıyorlar.Yoksa gün boyu oturup çeviri yapmak zorunda değiller,işi sallarlar olur biter.Oyunlar ingilizcede oynanabilir değil mi?
"Roads ... where we're going, we don't need roads.''

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2013, 16:44:46 »
Aleyna sadece yamanın geç çıkma konusunda haklı.Yav bir ay test aşaması mı olurmuş.

Bi kere adamlar 7/24 oyun oynamıyor işleri güçleri var tabi ki uzun sürer, işin içine yan görevler de girince baya uzuyor süre. Bence yine baya hızlı ve kaliteli iş yapıyorlar. Belki dışarıdan kolay görünüyor "birkaç metin çevir sonra çalışıyor mu diye oyna oyunu koy yamayı internete" şeklinde. Ama iş bundan ibaret değil işte o kadar kolaysa siz de girin oyunçeviri ekibine görün bakalım ne kadar kolay. Adamlar iki saat geç çıkarınca yamayı hemen başlıyor millet yok ben sırf bu yama için orijinal oyun aldım yok madem tarih tarih verdiniz niye o tarihte çıkarmıyorsunuz diye. Ama tüm bunlara rağmen yine de bizim oyunları daha iyi anlayabilmemiz için sürekli çalışıyorlar, hem de tek kuruş karşılık beklemeden. Ama karşılığında bir teşekkür bile alamıyorlar, bir hoşnutsuzluktur gidiyor. İnsanlar nedense hep başkalarında kusur arıyor. Lütfen biraz daha sabırlı olun çok mu zor, işiniz gücünüz oyun mu başka şeylerle meşgul edin kendinizi sanki tüm hayatınız bu yamaya bağlıymış gibi dakika saymayın.

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 24 Mart 2013, 17:13:09 »
Yani  o iş google tranlate'den bakıp oyunun diyaloglarını değiştirmek değil.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 785
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Mart 2013, 20:12:15 »
Gec olsun güc olmasin demisler.Sonucta gönüllülük esasina göre bu isi yapiyorlar kazanclari yok degilmi o halde aman ne kadar bekledik diye sikayet etmekte anlamsiz.
Böyle yaparak bu islerle ugrasan insanlari küstürmemek gerekli.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Mart 2013, 16:01:07 »
@Aleyna Adamlar parayla ilemi yapıyorlar para veriyorlarsan onlara yamayı yapmaları için öyle geç çıkıyor diye konuşursun.Adam gönüllü olmuş yapıyor canı ne zaman isterse çıkarır bedavaya yapıyor bunu.Yamalar paralı olsa bende derim ama adamlar gönüllü özel hayata saygı duy.
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Mart 2013, 16:25:22 »
Grubun zaten başının eti yeniyor. Sanki bizlere çeviri yapmaya mecburlarmış gibi sürekli çalışıyorlar ve bundan para almıyorlar. Peki bazı kişiler ne yapıyor? Yok efendim şu yama nerede kaldı, yok efendim bunun çevirisi ne zaman gelecek.. Üzüldüm gerçekten :(
Sen bu devirde bedava ne buluyorsun? adamlar senin için bedavaya gönüllü bir şekilde yapıp yayınlıyorlar. Sabrın sonu selamettir diye bir söz vardır. Assassin's Creed II yamasında birkaç saygısız yüzünden OyunÇeviri kapandı yüzlerce kişinin isteği ile yeniden açtılar. Bence sen OyunÇevirinin hala açık olduğuna sevin emeklerine saygısızlık edeceğine. Eğer OyunÇeviri açılmasaydı böyle bir ileti bile atamazdın ve "Off niye kapandı ya? :(" derdin.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 25 Mart 2013, 18:47:47 »
Sen bu devirde bedava ne buluyorsun? adamlar senin için bedavaya gönüllü bir şekilde yapıp yayınlıyorlar. Sabrın sonu selamettir diye bir söz vardır. Assassin's Creed II yamasında birkaç saygısız yüzünden OyunÇeviri kapandı yüzlerce kişinin isteği ile yeniden açtılar. Bence sen OyunÇevirinin hala açık olduğuna sevin emeklerine saygısızlık edeceğine. Eğer OyunÇeviri açılmasaydı böyle bir ileti bile atamazdın ve "Off niye kapandı ya? :( " derdin.
İlk cümlesi çok doğru.Yazmayı unutmuşum.Bence de.