Assassin's Creed 3 Türkçe Yama Yeni Resimler

• 10 Yanıt
  • 6067 Gösterim
*

Çevrimdışı yasin20032003

• *
  • 69
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed 3 Türkçe Yama Yeni Resimler
« : 25 Mart 2013, 10:33:48 »
1-

2-

Konuyu Fazla Uzatmadım Bu Arada Resimleri Facebook'ta Assassin's Creed Türkiye Sayfasından Buldum.

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed 3 Türkçe Yama Yeni Resimler
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2013, 12:59:54 »
resim çekeceklerine yayınlasınlar

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1599
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2013, 13:03:54 »
Güzel resimler eğer bunlarda yayımlanmasaydı acaba millet ne düşünürdü ::) genede iyi resimler hala umut var !

*

Çevrimdışı yasin20032003

• *
  • 69
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2013, 13:44:20 »
Arkadaşlar Test Aşamasındaymış Bazı Aksaklıklar Olmuş

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2013, 14:13:09 »
Küçük bir umudumuz var. Çok küçük... Ama olsun, umut umuttur. İnşAllah geliştirirler ve başka resimler gelir :)
Spoiler: İmza • Göster
[center]
[/spoiler][/center]

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2013, 15:08:27 »
Küçük bir umudumuz var. Çok küçük... Ama olsun, umut umuttur. İnşAllah geliştirirler ve başka resimler gelir :)
aynen bende bunu söylemek istiyordum küçük bir umudumuz var.
Çünkü kaç günde önce test aşamasına girdi rahat 3 hafta oldu günde 2 saat oynasa çok rahat 2.5 haftada biter çünkü oyunun toplam oynanış saati 30 saat hatta daha az ama buna rağmen 3 hafta oldu hiç birşey yok ve birde yeniden başlıyorlar sonra feda (beşiktaşlı ve facebook kullananlar feda esprisini anlar bir ara popülerdi ;D Hani bir ara nihat doğan demiş başka takımın bayraklarını para alıyorsunuz ama yeni stadium yaptıracağınız zaman herşeyimiz feda ediyoruz sıkıntılı durumdayız falan diyorsunuz demişti ya beşiktaşlılara )

*

Çevrimdışı Riza Baba

• *
  • 22
  • Korsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2013, 15:42:52 »
aynen bende bunu söylemek istiyordum küçük bir umudumuz var.
Çünkü kaç günde önce test aşamasına girdi rahat 3 hafta oldu günde 2 saat oynasa çok rahat 2.5 haftada biter çünkü oyunun toplam oynanış saati 30 saat hatta daha az ama buna rağmen 3 hafta oldu hiç birşey yok ve birde yeniden başlıyorlar sonra feda (beşiktaşlı ve facebook kullananlar feda esprisini anlar bir ara popülerdi ;D Hani bir ara nihat doğan demiş başka takımın bayraklarını para alıyorsunuz ama yeni stadium yaptıracağınız zaman herşeyimiz feda ediyoruz sıkıntılı durumdayız falan diyorsunuz demişti ya beşiktaşlılara )

Bir insan aklından geçenleri bu kadar dandik bi cümle ilemi anlatır arkadas tamam feda espirisini bende biliyorum ama sen öyle bi anlatmışsın ki ben bile bildiğim halde kafam karıştı. Neyse espiriyi geçtim test aşamasının uzun sürmesi Said Sürücü ' nün Oyunçeviride ki görevini bırakmasından kaynaklıdır. Bu arada oyun çevirisi uzadı diyip laf atanlar ağzını açanlar var eğer oyunçeviri ekibi oyunu xbox360 'da çıktığı anda çevirmeye başlamamış olsa bırakın şu anda test aşamasında olmayı %70 ile %80 arasında olurdu. Bir diğer uzama sebebi ise xbox dosyalarının pc versiyonuna gömülememesiydi Allaha şükür oyun çeviride ki arkadaşlar bunu da halletti . Şimdi Konuşucağınıza az sabredip sizin için uğraşan çalışan insanlara zaman vermek yapacağınız en doğru iş olur. Daha öncede dediğim gibi :
Sabreden Derviş Muradına Ermiş.

@altair ibn la emir  Oyunun türkçe yaması zaten bitti şu an test aşamasında yani çıkmama ihtimali %0,01 gibi bişey bu saatten sonra. Bizim yapacağımız 1 2 hafta daha beklemek olacaktır.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2013, 15:45:29 Gönderen: Riza Baba »
http://steamcommunity.com/id/RizaBaba

Eğer kabul etmeye zorlandığımız dünya yanlış ve hiç birşey doğru değilse, o zaman her şeye izin vardır.

*

Çevrimdışı yasin20032003

• *
  • 69
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2013, 16:35:16 »
Sabır Herşeyin Atasıdır Siz Doğmadan Öncede Sabırla Oldunuz(Alakasız Oldu :| )

*

Çevrimdışı Spartacus

• Son Of Krypton
  • *
  • 1541
  • No one stays good in this world.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2013, 18:26:23 »
Yav biraz sabredin bu çabuk çıkar ya deus ex bekleyenler napıcak? :D

Next time they shine your light in the sky, don't go to it. The Bat is dead. Bury it. Consider this mercy.

*

Çevrimdışı TheMentor

• *
  • 100
  • Her Adamın Bir Zayıflığı Vardır
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2013, 12:51:18 »
Ellerinize sağlık.Çok iyisiniz.Türkçe yama yüzünden oyunu birdaha bitireceğim.

Spoiler: PJO'cular • Göster

Spoiler: Tapınakçılar Yeniden Yapılanacak • Göster

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster