Sion Tarikatı, Yöneticileri ve Ayinleri

• 30 Yanıt
  • 30134 Gösterim
*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
Ynt: Sion Tarikatı, Yöneticileri ve Ayinleri
« Yanıtla #20 : 01 Aralık 2012, 20:45:06 »
Ne pis adamlar ya.

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı Mentor Ezio

• *
  • 31
  • Requescat in Pace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Temmuz 2014, 12:53:38 »
Leonardo da Vincinin son akşam yemeğine iyi bakın 12 havariye bakın ne istiyorlar ekmek İsa ekmekleri dağatıyor ortada şarap dolu bir kase var ama hiç bardak yok neden?Çünkü ortadaki kutsal kase.İsa herkese ekmek dağıtıyor herkes istiyor ama bir kişi istemiyor İsa ya göre sağda olan bir kız var bu kızla  isanın arasında bir boşluk var peki o boşluk rönesans döneminde ne anlama geliyodu V şeklinde bir işaret bu eskiden kadınları işaret ederdi yani kadınların simgesi peki o kız kim tabiki meryem andoralı meryem onu hemen isanın yanına getirin ve kafası kimin omzuna geliyor isanın ok buraya kadar tamam ardından havarilerden biri isayı ispiyonluyo isayı götürüp idam ediyolar.Peki kutsal kase nerde??????

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Temmuz 2014, 12:59:35 »
Kardeşim 2 yıllık hort yapmasaydın iyi olurdu.Bir ileti atmadan önce en son atılan iletinin tarihine bakarsak çok iyi olur. :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3372
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 10 Temmuz 2014, 13:28:07 »
Beyler şu hort konusunu abartmayın lütfen çok da önemli değil.Arkadaş zaten yeni bir üye.

*

Çevrimdışı Shadow Assassin

• *
  • 154
  • My name is Shadow Assassin...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 10 Temmuz 2014, 13:58:41 »
Leonardo da Vincinin son akşam yemeğine iyi bakın 12 havariye bakın ne istiyorlar ekmek İsa ekmekleri dağatıyor ortada şarap dolu bir kase var ama hiç bardak yok neden?Çünkü ortadaki kutsal kase.İsa herkese ekmek dağıtıyor herkes istiyor ama bir kişi istemiyor İsa ya göre sağda olan bir kız var bu kızla  isanın arasında bir boşluk var peki o boşluk rönesans döneminde ne anlama geliyodu V şeklinde bir işaret bu eskiden kadınları işaret ederdi yani kadınların simgesi peki o kız kim tabiki meryem andoralı meryem onu hemen isanın yanına getirin ve kafası kimin omzuna geliyor isanın ok buraya kadar tamam ardından havarilerden biri isayı ispiyonluyo isayı götürüp idam ediyolar.Peki kutsal kase nerde??????

Hort yapsa da güzel teori hatta bahsettiği şeyler bir film de geçiyordu ve teorisinin bilimsel olduğu açıklanıp kutsal kaseyi buluyolardı fakat filmin adını unuttum yine de arkadaş zeki sôyliyim ama benim gibi filmi izlemişse de kültürlü bi de suikastçi olmak ister misin kardeş?senin gibi zeki veya kültürlü veya ikisi birden kişiler kartal yuvasında işe yarar  ;)
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:14:18 Gönderen: Emre Kenway »

Spoiler: Göster

İmza için Night Stalker'a teşekkür ederim.

Spoiler: Göster

İmza için Ezio 1092'ye teşekkür ederim.

Gölgelerinizden korkun...

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 10 Temmuz 2014, 14:19:11 »
Tamam be sustum :D

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 10 Temmuz 2014, 20:26:42 »
Süleyman (adınla seslenince Tayfun Reis geldi aklıma :D) işte senin gibiler yüzünden forumda üye kalmadı. Zaten Hort nedir ki forumda ki kaliteli konuları gün yüzüne çıkartmaktır nede olsa...

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Temmuz 2014, 21:14:28 »
Bi an kendimi istenilmeyen zalim gibi hissettim.Yapmayın şunu :D Tamam demiyorum daha bişey hortlatın  >:(

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1957
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 10 Temmuz 2014, 21:55:04 »
Hort bildiğim kadarıyla uyarı cezası olan bir yasak. Adamın yaptığı yanlış birşey gibi davranmanın alemi yok.
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı Aikon34

• *
  • 7
  • Hiç bir şey gerçek değildir, Her şey mübahtır.
    • Profili Görüntüle
    • İnci Sözlük
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 18 Temmuz 2014, 15:00:17 »
Aydınlatıcı olmuş eline sağlık 8) 8) 8)
"Hiç bir şey gerçek değildir, Her şey mübahtır."