Multiplayer Özellikleri ve Açıldıkları Seviyeler....

• 24 Yanıt
  • 10552 Gösterim
*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bu konumda Assassin's Creed 3 oyununun çoklu oyuncu sistemindeki özelliklerini tanıyacağız.2. söyleyeceğim şey ise AssasinKing12'den böyle bir konu açtığım için özür diliyorum nedeni genelde böyle konuları o yapar ama bakıyım ben yapınca nasıl olur diyerekten böyle bir işe kalkıştım.Herneyse ben uzatmadan konuma gelmek istiyorum :)

Disguise
Evet arkadaşlar Disguise yada kılık değiştirme diyebiliriz.Bu özellik ile 15 saniyeliğine başka bir karakter olursunuz ve bu 15 saniyenin son 2-3 saniyesi parlamaya başlarsınız ki rakibiniz bunu anlayabilir.Düşmanlarınızı bu özellik ile şaşırtabilirsiniz hatta düşmanlarınıza süpriz yapıp onlara stun bile yapabilirsiniz.Bu özellik seviye 8'de açılır.Eğer geliştirmek istiyorsanız seviye 32'de açılır ve geri dolum süresi 60 saniyedir.

Smoke Bomb
Bu özellik sayesinde düşmanlarınızdan çok kolay kurtulursunuz yada onlara stun yapabilirsiniz.Bu özellik bir sis dumanı oluşturur ve düşmanlarınız bu dumana girerse öksürmeye başlar işte bu bir stun yapma fırsatıdır.Bu özellik 22. seviyede açılır ve geri dolum süresi 100 saniyedir.Geliştirmek istiyorsanız 46. Seviyeye gelmeniz gerekir.

Firecrackers
Bu özellik düşmanınızı 4 saniyeliğine kör eder.Bunu öldüreceğiniz rakibin bulunduğu ortamda yaparsanız rakibiniz hariç herkes aşşağı eyilir ve sizde kolaylıkla rakibinizi öldürebilirsiniz.Eğer sizi öldürmeye gelen rakibe yaparsanız direk arkasına koşmanızı öneririm çünkü o sizi göremiyor ama sizi kilitlerse görebilir ve öldürür.Arkasına geçerseniz rahatlıkla stun yapabilirsiniz.Bu özellik 16. seviyede açılır.Geliştirmek için 38. Seviyeye gelmeşz gerekir.

Morph
Bu özellik sayesinde 3 metre içindeki insanları kendi karakterinize dönüştürür ve bu sayede rakibinizin kafası karışır ve rahatlıkla stun yapabilirsiniz.Bu özelliğin dolum süresi 70 saniyedir.Bu özellik seviye 12'de açılır.Geliştirmek için 36. seviyeye gelmeniz gerekir.

Poison
Bu özellik rakibinizi sessizce öldürmenizi sağlar.Aslında ACB'de en sevdiğim özellik bu diyebilirim.Bu özellik ile rakibinizi öldürürseniz +200 puan ekstra gelir böylece kolay puan arttırmış olursunuz.Bu özelliği rakibinize işlendiğinizden 6.5 saniye sonra akibiniz ölür.Geri dolum süresi 100 saniyedir.Bu özellik seviye 24'te açılır.Geliştirmek için seviye 48'e gelmeniz gerekir.

Decoy
Bu özellik yanınızdaki bir insanın sizin kılığınıza bürünüp 5 saniye koşmaya başlamasına yarar.Eğer Morph özelliği ile kullanırsanız akibinizi çok kolay şaşırtabilirsiniz.Bu özelliğin dolum süresi 60 saniyedir.Bu özellik seviye 6'da açılır.Geliştirmek için 28. seviyeye gelmeniz gerekir.

Spoiler: Göster
Tripware Bomb
Bu özelliğe mayın diyebiliriz.Hatırlarsanız ACR'de Ezio ile bu tür bombalar yapabiliyorduk.Herneyse bu bombayı attıktan 5 saniye sonra kendiliğinden kurulur ve 1.8 metre içinde bulunan rakipleriniz buna bastığı an aynı smoke bomb'daki gibi öksürmeye başlar ki buda stun atmanızı kolaylaştırır ama bir kötülüğü var söylemek istiyorum.Rakibiniz bu bombaları görebilir ve yanınıza başka yerden gelerek öldürebilir.Bu özellik seviye 6'da açılır.Bu özelliği geliştirmek için seviye 28'e gelmeniz gerekmektedir.

Glimmer
Bu özellik 8 saniyelik görünmezlik sağlar.Ama sanki siz bulanık bir aynasınız gibi düşünün.Bunu rakibinizin  anlama olasılığı yüksek nedeni ben çok kolay anlıyorum sizi bilmem.Bu özellik Domination modunda çok işe yarar.Bu özellik seviye 18'de açılır.Geliştirmek için seviye 28'e gelmeniz gerekmektedir.

Anımus Shıeld
Bu özellik size 4.5 saniyelik bir kalkan sağlar.Bu kalkan sizi rakiplerinizin özelliklerinden korur.Aslında bu özellik ile smoke bomb'un içine girebilirsiniz çünkü bu kalkan özellikleri 4.5 saniyeliğine geçersiz kılıyor eğer biri size ateş edecekse bu özelliği kullandığınızda ateş edemiyor.Geri dolum süresi 100 saniyedir.Bu özellik seviye 20'de açılır.Geliştirmek için seviye 44'e gelmeniz gerekir.

Bodyguard
Bu özellik sayesinde yanınızdaki bir insanı 5 saniyeliğine kendi karakterinize çevirerek 5 metre içindeki rakiplerinize stun yapmaya gider.Eğer rakibiniz birşey yapmazsa bu özellik ile kullandığınız insan rakibinize stun yapar ama onu öldürürse korkmadan rakibinize stun yapın.Nedeni bir insanı öldürdüğü için sizin izinizi kaybedecektir..Tavsiye ettiğim özellik Morph ile Bodyguard yada Smoke Bomb ile Morph'tur.Bu özellik seviye 14'te açılır.Geri dolum süresi 70 saniyedir.Geliştirmek için seviye 36'ya gelmeniz gerekir.

Wipe
Bu özelliği diğer oyunlarda "Mute" olarak tanımıştık.Yinede kısa bir özet yazayım.Bu özelliğin aynı Anımus Shıeld gibi bir özelliği var.Yani 8 metre içindeki özellikler 5 saniyeliğine geçersiz kılıyor ancak bu özelliği önce yapmanız gerekmektedir.Demek istediğim Anımus Sıeld'ta Smoke Bomb'a girebiliyorsunuz kullanarak ancak bu özellikte Smokek Bomb atılmadan önce yapmanız gerekir.Dolum süresi 100 saniyedir.Bu özellik seviye 10'da açılır.Geliştirme için seviye 34'e gelmeniz gerekir.

Açtığım andan itibaren diğer özelliklerini de ekleyeceğim arkadaşlar.Bazı resimlerini bulamadığım özellikler olabilir bunları kendim ekleyeceğim biraz büyük olabilir o yüzden spoiler'a alacağım.Bulamadığım resimler hariç hepsi AC WİKİ sayfasından alıntıdır.Umarım faydam olur gerçi konu biraz geç oldu ama idare edin artık.Herkese iyi forumlar :)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2013, 15:36:42 Gönderen: apple of eden 1092 »

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AC3 Multiplayer Özellikleri ve Açıldıkları Seviyeler
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2013, 17:02:13 »
Kimse mi görmedi ya :D

*

Çevrimdışı TheMentor

• *
  • 100
  • Her Adamın Bir Zayıflığı Vardır
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2013, 17:03:25 »
Çok teşekkürler.Aradığım konuydu.

Spoiler: PJO'cular • Göster

Spoiler: Tapınakçılar Yeniden Yapılanacak • Göster

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2013, 17:05:00 »
Çok teşekkürler.Aradığım konuydu.
Önemli değil birkaç yorum daha gelirse birkaç tane daha ekleyeceğim.Boşu boşuna açmış olmayalım konuyu :D o son 2 resim kendi çekimimdir kötü olsa da :D birkaç tane daha ekliyorum durun.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2013, 17:10:24 »

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2013, 17:12:31 »

Ama assassınking12 beni öldürecek konusunu çaldım çünkü ;D ;D bide o adamın akasındaki adamdan nedense çok korkuyorum öldürcek gibi bakıyor ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2013, 17:18:28 Gönderen: apple of eden 1092 »

*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1601
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2013, 15:58:00 »

Ama assassınking12 beni öldürecek konusunu çaldım çünkü ;D ;D bide o adamın akasındaki adamdan nedense çok korkuyorum öldürcek gibi bakıyor ;D ;D ;D

işte o adam a12 ;D güzel konu bende Torph skilinin ne zaman açıldığını merak ediyordum.

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 17 Nisan 2013, 17:03:44 »

işte o adam a12 ;D güzel konu bende Torph skilinin ne zaman açıldığını merak ediyordum.

En sonunda cevap yazan oldu :D devamını getireyim mi? Bide o son resimlerivkendim yaptım telefondan (Söylemesi ayıptır Iphone ama abimin :() ondan kırp özelliği ile öyle bişey oldu küçültemedim öyle bi site biliyor musun?

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 17 Nisan 2013, 17:15:37 »
görmemekten kastìn skillerin yarısı yok demekse. evet

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 17 Nisan 2013, 17:30:22 »
görmemekten kastìn skillerin yarısı yok demekse. evet
Sen doğru konuya mesaj attığına emin misin burda hiç iletin yokta ayrıca benim dediğim şey kimse ileti atmadığı için bende bıraktım yazmayı olay bundan ibaret görmedim diyen de olmadı ;)