Multiplayer Modları....

• 16 Yanıt
  • 8024 Gösterim
*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Multiplayer Modları....
« : 18 Nisan 2013, 17:38:21 »

Merhaba arkadaşlar.Bir önceki konumda Multiplayer özellikleri ve açıldıkları seciyeleri öğrenmiştik.Bu konumda da Modlarını öğreneceğiz.Umarım okurken eğlenirsiniz.İyi okumalar size :)

Free For All Modları

Deathmatch
Bu modda verilen hedefleri öldürüyorsunuz ama peşinizdeki rakiplerinizi de unutmamak gerekiyor.Bu modda gizliliği unutmamak azım yoksa hemen ölürsünüz.Gizlilik içinde size Morph özelliğini yanına ise Smoke bomb'u tavsiye ederim.Bu modda yeteneklerin çok üstünlüğü var ve buda rakiplerinizden veya hedefinizden kolayca kurtulmanızı sağlıyor.Bu modu oynayanlar çoktur o yüzden bu modu tavsiye ederim.Eğer çabuk seviye atlamak isterseniz bu modda oynamanızı da tavsiye ederim.Bu mod küçük haritada oynanır.Bu modun oynanış süresi 10 dakikadır.

Assassinate
Bu modda size hedef verilmiyor hedefi sizin bulup öldürmeniz gerekiyor.Hdefi bulmak içinde kilitleme yani "F" tuşuna basacaksınız.Bu modda oldukça sakin olmanız gerekir yoksa sizi hedef olarak alıp öldürebilirler.Bu mod size en başta çok kötü gelebilir ama 3-4 kere oynadığınızda oyunu çözmüş olacaksınız ve çok tecrübe puanı alacaksınız.aBu modu oynayanlar azdır onu belirteyim.Bu mod büyük br haritada oynanır.Bu modun oynanış süresi 10 dakikadır.

Wanted
Bu modda Deathmatch gibi size hedef verilir.Yada bu moda Deathmatch'in büyük haritada oynanılanı diyebiliriz.Ama bu modda gizlilik ortadan kalkıyor.Büyük haritada kaçmanız daha kolay oluyor.Bu da sizin avantajınız yada disavantajınız olabiliyor.Bu modda dediğim gibi büyük haritada oynanıyor.Bu modun oynanış süresi 10 dakikadır.

Takım Modları

Manhunt
Bu modda 2 takıma ayrılıyoruz.Bu modda 2 raund vardır.Bir takım 1. Raund öldürür 2. Raund ise öldürülür.Bu mod arkadaşlarınızla eğlenmek için uygun bir moddur.Büyük tecrübe puanları elde edebilmek için bu modu seçebilirsiniz ama Assassinte modunda daha çok tecrübe puanı gelebilir.Bu mod büyük haritada oynanır.Her raund 5'er dakikadır.

Domination
Bu modda 2 takım vardır ve bu 2 takım 3 tane bölgeyi ele geçirmeye çalışır.Oyun başladığında her takımın 1'er bölgesi varsır.Ortada ise 1 tane boş bölge vardır.Benim tavsiyem daha özelliğinizi seçmden. O boş bölgeye koşmanız. Eğer ortadaki bölgeyi alırsanız hem maçın başında kazanma oranınız yüksek olur hemde o bölgeyi almaya gelen düşmanlarınızı öldürme fırsatı oluşur.Büyük haritada oynanır.Oynanış süresi 10 dakikadır.

Artifact Assault
Bu modda 2 takıma ayrılıyoruz.Bu 2 takım birbirinin bayrağını çalmaya çalışıyor.Uzun adı sanırım Capture The Flag oluyor.Bu modda tecrübe puanını 3000-4000 puan arası alabiliyorsunuz.Bu mod bayağı heyecenlıdır.Ben kendimi oynarken BF3'teymiş gibi hissediyorum.Büyük haritada oynanır.Oynanış süresi 10 dakikadır.

Co-operativ Modları

Wolfpack
Bu modda verilen NPC yani normal insanları öldürüyoruz.Bu modda en çok tecrübe puanı kazanılıyor.Ortalama bir 15-25 dakika sürüyor bu mod.Bu modu başarıyla bitirirseniz bitirdiğiniz karakterin siyah kıyafeti açılacaktır.8000-10000 tecrübe puanı kazanıyorsunuz.Bu modda squence vardır bu squence'ler zor geçilir yani hedefinizi nasıl öldürdüğünüze bakılır.Her squence'de 50 saniye eklenir.

İnşallah iyi anlatabilmişimdir sizde iyi anlamışsınızdır.Okuduğunuz için teşekkürler.İyi forumlar :)
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2013, 16:01:52 Gönderen: apple of eden 1092 »

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1593
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Multiplayer Modları....
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2013, 18:13:27 »
Sen Moderatör olduğundan beri Multiplayer konuları canlandı.Helal olsun Moderatörlüğün hakkını sonuna kadar veriyorsun.Bu arada konunu çok beğendim.

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2013, 18:20:07 »
Sen Moderatör olduğundan beri Multiplayer konuları canlandı.Helal olsun Moderatörlüğün hakkını sonuna kadar veriyorsun.Bu arada konunu çok beğendim.
Teşekkürler iltifatın için zaten benim hayalim multiplayer bölümlerine moderatör olmaktı içimdeki gıncı çıkarıyorum diyebiliriz :D
Not:İleti kutunu boşaltabilir misin?

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2013, 18:20:19 »
Süper ;) Buda Yeni Başlayanlara Yardımcı Olacak...
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2013, 18:22:01 »
Teşekkürler resim galerisi ekleyeyim mi?
Edit:Aynısını ACR ve ACB için yapmak istiyorum ne dersiniz vide av rehberi yapacağım :)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2013, 18:24:10 Gönderen: apple of eden 1092 »

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2013, 18:23:26 »
Güzel konu. ;) Yeni başlayanlar için ideal.Saol. :)

*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1593
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2013, 18:25:59 »
Teşekkürler iltifatın için zaten benim hayalim multiplayer bölümlerine moderatör olmaktı içimdeki gıncı çıkarıyorum diyebiliriz :D
Boşalttım.

*

• *
  • 1987
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2013, 18:27:34 »
Güzel konu. ;) Yeni başlayanlar için ideal.Saol. :)
Şımartıyorsunuz beni :D teşekkürler dediğim gibi sence ACR ve ACB içinde yapayım mı?
Boşalttım.
Sağol :)

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2013, 18:28:54 »

Gerek Yok... Sadece Assassinate'ye Şunu Ekle ;

"Bu Oyun Modunda Hedef Alabilmeniz İçin Kilitlenmeniz Gerekir... Kilitlenme Ayarını Yapabilmek İçin ;

Ayarlardan Kilitlenmeyi "F" ye Almalısınız"

Ekle.... Çoğu Kişi Yapamıyor...
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2013, 18:29:33 »

Gerek Yok... Sadece Assassinate'ye Şunu Ekle ;

"Bu Oyun Modunda Hedef Alabilmeniz İçin Kilitlenmeniz Gerekir... Kilitlenme Ayarını Yapabilmek İçin ;

Ayarlardan Kilitlenmeyi "F" ye Almalısınız"

Ekle.... Çoğu Kişi Yapamıyor...
Yapamıyor mu? :o Vay bunu bilmeyen insan mı var. :D Tamam itiraf bende yapamıyorum. ;D