Duyuru! Hikaye Bölümü Yeni Düzeni Hakkında!

 • 0 Yanıt
 • 5442 Gösterim
*

Çevrimdışı armutyus

 • *
 • 904
 • Kaç Saniyen Var?
  • Profili Görüntüle
  • Yohan Lorm
  • E-Posta
Duyuru! Hikaye Bölümü Yeni Düzeni Hakkında!
« : 25 Nisan 2013, 13:37:09 »
Herkese merhaba dostlar;

Bildiğiniz üzere AC1092 forumu açıldıktan bir süre sonra hikaye ve rp bölümleri çok ilgi çekmeye başladı. Haliyle artan bu ilginin sonucunda bir düzensizlik çıktı ortaya. Fakat düzensizlikler öyle kavga tartışma manasında değil, yazım kuralları ve forum düzeni tarzında şeyler. Yani kolay giderilebilecek şeyler. Ve bu düzeni sağlamak için de birkaç gün önce "assassin the ahmet" ve "affedilmeyen" ile birlikte ben bu divanın düzenini sağlamak ve geliştirmek için hem gönüllü olduk hem de seçildik. Ve sizlere bu yeni düzen hakkında bilgileri aktarmak istiyorum;

*Öncelikli olarak bu divanla ilgili veya hikayelerinizle ilgili sıkıntılarınız, tavsiyeleriniz, şikayetiniz, eleştiriniz, görüşünüz, yorumunuz vb. şeyler için "Assassin the Ahmet" "Affedilmeyen" veya "armutyus"a danışmanız önerilir. Eğer bizi aşan bir durum varsa biz üst yönetime bunu bildiririz.

*Hikaye bölümü kuralları link bu konuda mevcuttur.

*Hikayeleriniz ile ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız soru-cevap başlığı link bu konuda mevcuttur.

*Eğer hikayelerinizde 30 gün boyunca hiçbir yenileme yapılmadıysa hikayeniz "Askıda Hikayeler" bölümüne taşıyacaktır. Hikayenize tekrar devam etmek istediğiniz takdirde yönetime bildirip tekrar devam eden hikayeler kısmına aldırabilirsiniz.

*Eğer hikayeleriniz bitmiş ise, hikayenizi bitirdiğinizi divan yöneticilerine bildirip hikayenizi "Bitmiş Hikayeler" bölümüne taşıtabilirsiniz. Eğer bunu haber vermezseniz 15 gün(bu süre şartlara göre artar veya azalabilir) boyunca yenilenmediği takdirde yönetim bu hikayenizi "Askıda Hikayeler" bölümüne taşıyacaktır.

*Hikaye yarışması/yarışmaları düşünülüyor tabi ki ama bu hemen yapılacak kolay bir şey değil. Ayrıca sizlerin de aktif olması ve katılımı çok önemli. O yüzden sizlerin de fikirlerinizi ve yorumlarınızı almak için "Affedilmeyen" bir konu açtı link bu konu üzerinden fikirlerinizi veya yorumlarınızı aktarırsanız seviniriz. Şimdilik sadece hazırlık aşamasındayız ve yarışmalar veya etkinliklerle ilgili bilgileri "Hikaye Divanı" kısmından takip edebilirsiniz.

*Son olarak hatırlatmakta fayda var; hikayelere kısa kısa "güzel olmuş" "devam et" "devamı ne zaman" tarzında yorumlar yerine "teşekkür et" butonunu ve yanlış gördüğünüz bir şeyi konuda söylemek yerine "moderatöre rapor et" butonunu kullanalım. Yorumları gerçekten eleştiri yapmak için veya gerekli görüyorsak atalım.

Hikaye divanı yönetimi olarak; yazarlara bol ilham, okuyuculara da bol heyecan diliyoruz :)