Assassin's Creed III Türkçe Yama Çıktı!

• 28 Yanıt
  • 13949 Gösterim
*

Çevrimdışı orkun224

• *
  • 986
  • We Will Not Fall
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2013, 17:56:47 Gönderen: orkun224 »

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
  • Benim ülkem dünya,Dinim İyilik.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed 3 Türkçe Yama Hata
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2013, 19:20:09 »
Beyler türkçe yamayı kurarken hata veriyor dx11 li bişey falan çözüm yokmu ?
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

Tanrı yoktur,o sadece insanların yalnızlığıdır.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 785
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed III Türkçe Yama Çıktı!
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2013, 19:27:14 »
1.5 uptadeye kadar kurmaniz gerekli yoksa hata vericektir.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2013, 19:29:15 »
Oyun orjinal. 1.05 kuruluydu yine hata verdi. Sonra oyun bozuldu sildim tekrar yükledim şimdi 2.patchi yüklüyorum.
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

*

Çevrimdışı orduluaslan

• *
  • 53
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2013, 21:00:11 »
Yamada sıkıntı var. Gördüğüm kadarıyla dlclere sahip olmayanlarda yama çalışmıyor(kendimde de öyle keza). Yama kuruluyor ama DataPC_DX11.forge bulunamadı ya da yama ile uyumlu değil şeklinde hata veriyor. Oyuna girince de oyun hala ingilizce. Bu sebeple yamayı kaldıracaklar da yamayı kuracaklar da şimdi dikkat etsin. Yamayı kaldırdığınız zaman yama ile beraber DataPC_DX11.forge dosyası da siliniyor. Bu yüzden oyuna giremiyorsunuz ve oyunu baştan kurmak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden yamayı kurmadan önce DataPC_DX11.forge dosyasının bir kopyasını başka bir yere alın. Baktınız yama çalışmıyor(ki dlclere sahip değilseniz büyük ihtimal çalışmaz) yamayı kaldırdıktan sonra koyaladığınız o dosyayı oyun klasörüne geri atın. Oyun çalışmaya devam edecektir.

Dlc lere sahip olmayanlar oyun çevirinin bu sorunu çözmesini beklemek zorunda gibi görünüyor. Yoksa yamanın kurmanın yolu yok gibi görünüyor.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2013, 21:09:24 Gönderen: orduluaslan »

*

Çevrimdışı Daresetul

• *
  • 63
  • # ve π işte böylee!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2013, 05:37:40 »
oyuncevirinin AC3 yama açıklaması haberinin altındaki yorumlardan birinde 2 parta ayrılmış malum dosya var indirin sonra oyun dosyasına atın sonra kurun yine hata veriyor ama açınca türkçe oluyor denedim oldu.

YOUTUBE OYUN KANALIM
Spoiler: Göster

Tremorgames gibi bir uygulama var bakınız:

Spoiler: Bedava Steam Oyunu İçin Tıklayın • Göster

« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2013, 06:07:35 »
Yamada sıkıntı var. Gördüğüm kadarıyla dlclere sahip olmayanlarda yama çalışmıyor(kendimde de öyle keza). Yama kuruluyor ama DataPC_DX11.forge bulunamadı ya da yama ile uyumlu değil şeklinde hata veriyor. Oyuna girince de oyun hala ingilizce. Bu sebeple yamayı kaldıracaklar da yamayı kuracaklar da şimdi dikkat etsin. Yamayı kaldırdığınız zaman yama ile beraber DataPC_DX11.forge dosyası da siliniyor. Bu yüzden oyuna giremiyorsunuz ve oyunu baştan kurmak zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden yamayı kurmadan önce DataPC_DX11.forge dosyasının bir kopyasını başka bir yere alın. Baktınız yama çalışmıyor(ki dlclere sahip değilseniz büyük ihtimal çalışmaz) yamayı kaldırdıktan sonra koyaladığınız o dosyayı oyun klasörüne geri atın. Oyun çalışmaya devam edecektir.

Dlc lere sahip olmayanlar oyun çevirinin bu sorunu çözmesini beklemek zorunda gibi görünüyor. Yoksa yamanın kurmanın yolu yok gibi görünüyor.
öm e gel anlatayım sana
Elveda.Allah siden razı olsun

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2013, 06:17:25 »
alex banada anlatırsan bi zahmet :) Bende kuramadım.
Sevdiğim sözler;

« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2013, 06:23:01 »
om e gel
Elveda.Allah siden razı olsun

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 785
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2013, 11:09:45 »
Bendede dlcler yok ama oyun calisiyor.Kurulumda sadece ana oyunu kurulumunu secmeniz kafi.
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..