AC 1092 PS3 Kardeşliği-PS3 Brotherhood

• 76 Yanıt
  • 30287 Gösterim
*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AC 1092 PS3 Kardeşliği-PS3 Brotherhood
« : 03 Haziran 2013, 11:00:22 »
                                                         Arkadaşlar karşınızda PS3 Grubu durmakta :D Forumu araştırdım PS3 ile ilgili bi grup göremedim :)
                                                         Bu yüzden PS3 Brotherhood Grubu kurmaya karar verdim.Katılmak için "Katılıyorum" yazmanız yeterli                                                                               

Kod: [Seç]
[spoiler=PS3 Kardeşliği][img]http://imageshack.us/scaled/landing/706/acrfont.jpg[/img][/spoiler]                                                                                             Katıldığınız zaman kodu imzanıza yapıştırın :D

Logomuz

PS3 Brotherhood'ta yapılacak olan etkinlikler
                                                                              PS3'ünüzde oynadığınız bi oyundan video çekip koyabilirsiniz
                                                                              PS3'ünüzdeki Assassin's Creed oyunundan güzel kareler çekip gönderebilirsiniz
                                                                              PS3 aktiviteleri(MP)
                                                                              Üyelerin tanışması
                                                                              PSN
                                                                              Video üzerinden meydan okuma
                                                                              Pes Etkinlikleri
                                                                              Fifa Etkinlikleri
                                                                              Uncharted 3 Etkinlikleri
                                                                              Assassin's Creed Etkinlikleri
                                                                              Battlefield Etkinlikleri
                                                                              God of War Etkinlikleri
                                                                              Call of Duty Etkinlikleri
                                                                              GTA Etkinlikleri

Etkinlik Yöneticileri
                                                                              Assassin's Creed Kareleri ve Pes Etkinlikleri--->AtaKayalar
                                                                              Assassin's Creed Kareleri ve God of War Etkinlikleri--->apple of eden 1092
                                                                              GTA ve Battlefield Etkinlikleri--->Eren001

Kardeşliğin Yöneticileri
                                                                              AtaKayalar
                                                                              apple of eden 1092
                                                                              Eren001

Kasanın Yöneticisi
                                                                              AtaKayalar

Kasanın Linki
                                                                              PS3 Kardeşliği Kasası

Katılanlar
                                                                              AtaKayalar
                                                                              kratos
                                                                              apple of eden 1092
                                                                              Eren001
                                                                              altairdore
                                                                              alex mason
                                                                              Yusuf TAZIM
                                                                              J3yAltair
                                                                              FearKnight
                                                                              AltairEzioBrotherhood
                                                                              Altaïr-Desmond-Ezio
                                                                              furkany1630
                                                                              orkun224

!
Etkinlikler başladı.Tüm PS3'cüleri bekleriz...
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2013, 13:39:22 Gönderen: AtaKayalar »

*

Çevrimdışı J3yAltair

• *
  • 135
  • Sadece Hiçbirşeyi olmayandan kork.
    • Profili Görüntüle
    • http://25.media.tumblr.com/545503985434e6df78442d7929187e78/tumblr_mf33qgYiVg1rzjlb4o1_250.gif
    • E-Posta
Ynt: AC 1092 PS3 Brotherhood-PS3 Kardeşliği
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2013, 17:20:57 »
Katılıyorum ;)

Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2013, 08:45:06 »
Katılıyorum ;)
alındın imzayı eklemeyi unutma ;)

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2013, 10:33:55 »
  !Gruba üye değilseniz bile etkinliklere katılabilirsiniz.Tüm PS3'cülerimizi bekleriz...

İyi Forumlar...

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2013, 10:30:40 Gönderen: Ata' »

*

Çevrimdışı FearKnight

• *
  • 1329
  • MM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2013, 10:49:13 »
Katılıyorum

Psn: fearturk312

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2013, 10:54:40 »
Katılıyorum

Aramıza hoşgeldin FearKnight ;)

*

Çevrimdışı AltairEzioBrotherhood

• *
  • 643
  • 'Let not the world deceive thee with its beauty.'
    • MSN Messenger - ilterhan98@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2013, 11:11:57 »
Katılıyorum ;)

PSN ID: Ilterhean7

PSN ID : Ilterhean7

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2013, 11:15:19 »
Katılıyorum

AA o sen misin. Skulldegery ben :D

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2013, 11:15:49 »
Katılıyorum ;)

PSN ID: Ilterhean7
AltairEzioBrotherhood aramıza hoşgeldin ;)

« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2013, 11:29:56 »
                                             Etkinlik Zamanı

Evet arkadaşlar PS3 Kardeşliği'nin etkinlik zamanı geldi çattı!Ben Ata,Pes etkinliklerinden
                                    sorumluyum biliyorsunuz.Bu yüzden bi' Pes Etkinliği düzenlemeye karar verdim.

Etkinliğin Amacı Ne?
                                                                          Etkinliğin amacı Pes oynarken attığınız güzel golleri herkesle paylaşmak

Ödül Var Mı?
                                                                                Ödülsüz yarışma olur mu?Tabi ki var :D 1. olana  Ödül 200 Akçe!

Kazanan Nasıl Belli Olacak?
                                                                             Attığınız gollerin videoları AC 1092 forumunda paylaşılacak,oylama yapılacak.Oy
                                                                             sayısının üstünlüğüne göre karar verilecek

Nasıl Katılırım?
                                                                                    Katılmak için attığınız gol videosunu YouTube'a koyun ve burada paylaşın.Bu kadar basit...

Bitiş Tarihi
                                                                                                                            06.07.2013

!Gruba üye değilseniz bile attığınız golleri paylaşabilirsiniz.Tüm PS3'cülerimizi bekleriz...

İyi Forumlar...

Pes 12 Ama Yinede Paylaşayım.Adım Uğur Arkadaşımla İddaya Girmiştik .Buyur

Spoiler: HALF LIFE 3 DUYURULDU • Göster

Spoiler:  -The Walking Dead- • Göster