"Spoiler" Edward Mürettabatı Hakkında

• 66 Yanıt
  • 19148 Gösterim
*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Ynt: "Spoiler" Edward Mürettabatı Hakkında
« Yanıtla #60 : 23 Eylül 2013, 20:38:39 »
Bu durumda herkes haksız. Biz dahi haksızız.

Kimsede rapor etmiyor ki moderatör'de konuya baksın. Konunun isminde de spoiler olduğu doğru. Bu da hoş değil.

Spoilerden de rahatsız olanlarında rapor etmeyipte hakaretler yağdırmasıda hoş değil.

Ayrıca beyler şu anda oyun hakkında gelen haberler en resmi kaynaktan da çıksa, oyun çıkmadığı sürece kesin değildir. Bunu daha önce çok gördük.

Bu konudaki bilgide kesin değildir. Önceki oyunlarda gameplaylerde gördüğümüz hiçbir sahneyi oyuna koymadılar. Bunu sizde biliyorsunuz. O yüzden spoiler yiyenlerde boşuna üzülmesin ve tartışma çıkarmasın lütfen.

Azıcık yukarı bakarsan başlıkta aha bu kadar   __O__    "Spoiler" yazıyor! Akıl var mantık var! Bunun için insanlara çemkirmeyin...
                                                                             |     
                                                                             |
                                                                            / \
                                                                           /   \
Ya siz benim dediğimi anlamıyorsunuz yada kusura bakmayın bildiğin salağa yatıyorsunuz öyle böyle değil ya ! 12-13 yaşındaki çocuk gelmiş bana spoiler veriyor üstüne arkadaşları da onu savunuyor te Allah'ım  :-\   Sen başlığa spoiler ı koyunca insan demez mi konunun içine attı diye spoilerı . bir bakıyorsun spoiler ı koymuş başlığa  :-X  Sonra da ufak spoiler dan bişi olmazmış pehhh  :o  Birde ne işin felan var burda gibisinden tavırlara girmişsin baya bi güldüm sana . Burda Ac4 Haberleri yazıyor spoilerla
rı değil . Konuda bile spoiler yazarken gizli bi frame alıyoruz başlıkta spoiler vermekte neymiş  >:(  Bu gün başlıkta spoiler veren yarın .. ... . . ..  ... . . . . . .            Ha bu arada moderatörlere sesleniyorum burdan .  .................................... duymuşsunuzdur heralde ;)
Ağzına hakim ol bu gidişle ceza alırsın ordaki salak kelimesi yüzünden uyarı alma oranın %60 >:(

Bu arada madem spoiler öğrenmek istemiyosan devamını okuma.
okumuyorsun bence yani okusan pehehpehphe . ...   salak kelimesi kullanılmıyor orda salağa yatma kelimesi kullanılıyor ki salağa yatma bilip te bilmemezlikten gelmek anlamına geliyor hadi bunu geçtim ne demek spoilerı öğrenmek istemiyorsan devamını okuma adam zaten başlıkta koymuş spoilerı ? sen başlık altına entry girerken bile spoiler olan yeri ayrı frame  alıyorsun ? Alemsiniz gençler Alemmmmmmmmmmmmmmm .   Sonunda bir yönetici geldi de olaya el koydu . Şikayet ediyorum konuyu bak o tuşu unutmuşum etmesek bile moderatörlerin konuları da gezmesi lazım  aktif olalım lütfen yöneticiler  :)

Sen kendini kim sanıyorsun? yaşını bile yazmaya tenezzül etmemişsin ki gerek te yok,tavrın kimin 12-13 yaşında olduğunu gösteriyor zaten.Spoiler almak istemiyormusun abicim? Girme o zaman konuya! o kadar basit.Sen kalkmış bana abuk subuk tavrınla " ;) " koyarak laf soktuğunu zannediyorsun. Senin o yaptığını klavye ile delikanlılık yapan arkadaşlar yapar.Adamlık klavyeyle olmaz. Altidore benim arkadaşım değil.Öyle bile olsa umrumda değil,şu an kızdığım konu senin fevri tavrın!
bu arada sana ne oluyor yaptığın trollükten farklı bi'şey değil  altidore'un yaşı 14 gösteriyor zaten bu bir  ayrıca  ;)  bu göz kırpmayı niye üstüne alındın ahhaah hah bak sende alemsin moderatörlere seslendim ben orda yahu ben sizle niye uğraşıyorum sahi ne yaparsanız yapın sadece konuya spoiler yazmayın yeter

*

Çevrimdışı BadWolf

• *
  • 661
  • It's scary what a smile can hide..
    • MSN Messenger - zuerbamya@hotmai.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #63 : 24 Eylül 2013, 16:50:17 »
Tam dayaklıksın,az gelişmiş ülkenin çok gelişmiş soğanı...

Don't know where I'm going,
Everybody's running,everybody's running...
Come back,after all is broken,
Everything is burning, no one is returning...

PJO'CULAR YÖNETİM:
Spoiler: PJOcular • Göster

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Sen kendini kim sanıyorsun? yaşını bile yazmaya tenezzül etmemişsin ki gerek te yok,tavrın kimin 12-13 yaşında olduğunu gösteriyor zaten.Spoiler almak istemiyormusun abicim? Girme o zaman konuya! o kadar basit.Sen kalkmış bana abuk subuk tavrınla " ;) " koyarak laf soktuğunu zannediyorsun. Senin o yaptığını klavye ile delikanlılık yapan arkadaşlar yapar.Adamlık klavyeyle olmaz. Altidore benim arkadaşım değil.Öyle bile olsa umrumda değil,şu an kızdığım konu senin fevri tavrın!
bu arada sana ne oluyor yaptığın trollükten farklı bi'şey değil  altidore'un yaşı 14 gösteriyor zaten bu bir  ayrıca  ;)  bu göz kırpmayı niye üstüne alındın ahhaah hah bak sende alemsin moderatörlere seslendim ben orda yahu ben sizle niye uğraşıyorum sahi ne yaparsanız yapın sadece konuya spoiler yazmayın yeter
Eğer spoiler görmek istemiyorsan bu konunun yanından geçme kardeşim. Sen spoiler(!) istemiyorsun diye oyundaki hikaye hakkında bilgi verilmeyecek değil. Ve de bunun neresine spoiler diyorsunuz? Edward öldü, Blackbeard sakat kaldı gibi bir şey mi söylemiş?
Bad sen de biraz kibar konuş :D Yakışmıyor sana :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı BadWolf

• *
  • 661
  • It's scary what a smile can hide..
    • MSN Messenger - zuerbamya@hotmai.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #65 : 24 Eylül 2013, 18:05:03 »
Ben adamına göre adamım. 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk muamele yapamam..Belki yaptığım ayıp ve yakışmıyor,ancak bende deve kini var sağ olsun,canımı sıkanların hiç bir şey olmamış gibi davranmasına deli oluyorum. Geri kalan herkesten özür dilerim. ama o soğan cücüğü üstüne alınmasın.

Don't know where I'm going,
Everybody's running,everybody's running...
Come back,after all is broken,
Everything is burning, no one is returning...

PJO'CULAR YÖNETİM:
Spoiler: PJOcular • Göster

« Yanıtla #66 : 25 Eylül 2013, 00:12:30 »
O değil de hala konudan bi'haber arkadaşlar var bilgilendirelim olsun .  Başlıkta direk spoiler ' ı vermişti sağolsun Yönetici kardeş geldi değiştirdi başlığı. Yoksa başlıkta spoilerı vermese ne lafım olucak.Hala da inat ediyor luzumsuz yere adınını anmaya tenezzül etmeyeceğim kişi .