Assassin's Creed Revelationsdan Sonra Yeni Bir Oyun Daha Ortaya Çıktı!!!

• 25 Yanıt
  • 6823 Gösterim
*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AC 3 daha çıkmaz bence ara oyunlar çıkartıcaklar, ubisoft altın yumurtlayan tavuğu bulmuş hiç keser mi?

AC 3 daha çıkmaz bence ara oyunlar çıkartıcaklar, ubisoft altın yumurtlayan tavuğu bulmuş hiç keser mi?

Ezio gelmiş son oyunda 53 yaşına oyun bitince 60. Ara oyunlar devam mı edecek? Bastonla çatılardan çatıya atlarız herhalde...

*

Çevrimdışı ArcShotTR

• *
  • 4
  • Tarafını seç ve buraya Templar mı yoksa Assassin mi olduğunu yaz!
    • Profili Görüntüle
Benim de tahminimce en erken 2012nin son çeyreğinde çıkabilir yeni oyun. Daha erken çıkacağını hiç sanmıyorum ama bizi şaşırtabilirler.

*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Ezio gelmiş son oyunda 53 yaşına oyun bitince 60. Ara oyunlar devam mı edecek? Bastonla çatılardan çatıya atlarız herhalde...
Ezio ile olacağı ne malum? Eğer çizgi romanlarını okuduysan AC evreninde ne kadar suikastçi hikayesi olduğunu görürsün. Bunlar ana oyundan bağımsız oyunlar olabilir.

*

Çevrimdışı Sasha

• *
  • 52
  • Wassa-Matta-You, Altair?
    • MSN Messenger - hiter_7@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Donanım Haber
    • E-Posta

Ezio ile olacağı ne malum? Eğer çizgi romanlarını okuduysan AC evreninde ne kadar suikastçi hikayesi olduğunu görürsün. Bunlar ana oyundan bağımsız oyunlar olabilir.

Eğer ana oyundan bağımsız oyun gelirse el konsollarına gelir.Multi platform çıkan oyunlar Desmond'ın hikayesini konu alıyor ve haliyle o diğer suikastçiler olmayacak ;)
Steam ID: dahin772

*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Eğer ana oyundan bağımsız oyun gelirse el konsollarına gelir.Multi platform çıkan oyunlar Desmond'ın hikayesini konu alıyor ve haliyle o diğer suikastçiler olmayacak ;)
İlla el konsolunada gelmeyebilir. Dediğim gibi 3. oyuna gelmemek için bayaa zorlayacaklar. Revelations'u çıkarmanında sebebi bu. Bu işi AC 3 olarak da çözebilirlerdi ancak o zaman markanın yavaş yavaş sonuna gelinirdi. Bu da Ubisoft tarihinde yanlızca 4 senedir olmasına rağmen şirketin Rayman'dan sonra en çok satan oyun ünvanını ele geçiren bu markayı mutlaka bir şekilde devam ettirecekler ve ben bunları prequellerle yapacaklarını düşünüyorum.

*

Çevrimdışı Balian

• *
  • 598
    • Profili Görüntüle
AC:R dan başka oyun çıkmamalı bence.. Tadında bırakmak en doğrusu.. :)

*

Çevrimdışı HASHASINS

• *
  • 8
  • İnancın İçin Yaşa
    • MSN Messenger - assassinscreed_fb@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
bana bu oyunun tadı hiç bitmez gibi geliyor :D . Ve Oyunun fotolarına bakarken bi Tanesinin altında EZİO'S Finally yazıodu Eğer AC:R den sonra farklı bi AC çıkarsa onda kesin farklı bir karakter oynayabiliriz.

*

Çevrimdışı ShaLqam

• *
  • 19
  • Assassin
    • MSN Messenger - frenzy_dark@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
bu moson simgesidir bunu oyundaki tapınakçılarla bağdaştıra biliriz günümüzün tapınakçıları  mason lar olarak devam etmektedir burda tapınakçıları yansıtma oranı daha yuksek cunku oyunda tapınakçılarla kapışıyoruz genelde

Not : tapınakçı ve masonların gerçekte ne olduğunu bilmeyenler arastırsın

*

Çevrimdışı PyscHo

• *
  • 729
  • Şiddetli geçimsiz
    • MSN Messenger - alicanyasar_@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/PyscHo.Ubisoft
    • E-Posta
Güzel teori fakat oyunun içinde Atlantis'e dair kanıtlar olduğunuda unutmayalım.Herşey olabilir direk Mısır'da Amerika'da geçicek damgası vurmak yanlış.

Katılıyorum 3. oyunda Ezio olamayacak yetkililer ''3. oyun yeni bir karakter vede yeni bir kurgu olacak'' demişti.
Look at me now I can see my past,
Damn I look just like my f-ckin dad.