Assassin's Creed Revelationsdan Sonra Yeni Bir Oyun Daha Ortaya Çıktı!!!

• 25 Yanıt
  • 7101 Gösterim
*

Çevrimdışı Sabertooth

• *
  • 122
  • Su katılmış Tapınakçı
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Wikisinde dolanırken bir şey gördüm. Suikast Kardeşliğinin üstatlarını gösteriyor sayfada. Ezio'dan sonra The Mentor diye bir adam örgütün lideri olduğu yazıyor. 2000 yılına kadar. Karakter bilgilerine baktığımda adam galiba el konsollarına çıkan AC: The Fall oyununda geçiyor. Aklıma acaba AC3 daha modern zamanlarda geçebilir mi diye bir soru geldi. Revelations muhtemelen Ezio'nun son macerası olucak gibi duruyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Hepimiz Abstergoyuz :D

*

Çevrimdışı Naklan

• *
  • 1295
    • Profili Görüntüle
Ama oyun subject 16 yı anlatabilir biz subject 16yı yönlendiririz ve subject 16 nın atası kimse oyunda onu canlandırırız,Ayrıca subject 16 nın atası mısırlı ve mısıra işeret ediyor bizi ullumtia olayına girebiliriz.Oyun iskendiyede ve mısır başkentinde geçecek. ;) Bu bir tahmindir link ver diye avaz avaz bağırmayın.

« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 20:11:51 Gönderen: Nizamülmülk »

*

Çevrimdışı doublecano98

• *
  • 865
  • Adamsın SENTİNEL
    • MSN Messenger - caner_hassan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
şimdi biz ac:4 den bahsederiz :D

*

Çevrimdışı Magnificent

• *
  • 456
  • جمهورية تركيا
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Wikisinde dolanırken bir şey gördüm. Suikast Kardeşliğinin üstatlarını gösteriyor sayfada. Ezio'dan sonra The Mentor diye bir adam örgütün lideri olduğu yazıyor. 2000 yılına kadar. Karakter bilgilerine baktığımda adam galiba el konsollarına çıkan AC: The Fall oyununda geçiyor. Aklıma acaba AC3 daha modern zamanlarda geçebilir mi diye bir soru geldi. Revelations muhtemelen Ezio'nun son macerası olucak gibi duruyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Günümüze, yani Desmond'un yaşantısına gelecek oyunlarda daha ağırlık verecek olsalarda Animus sayesinde gittiğimiz zamanların asla günümüze yakın zamanlar olacağını düşünmüyorum. Assassin's Creed'in en belirgin özelliği hem bilim kurguyu hemde tarihi ilk kez bu kadar iç içe ve bu kadar kaliteli işlemesidir.

Yeni oyunun, yani Assassin's Creed III'ün Fransa'da, 18. yüzyılın sonlarında İhtilal zamanlarında geçeceğini düşünüyorum.
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi

Saltanat didükleri bir cihan gavgasıdır
Olmaya baht u saadet dünyada vahdet gibi

Muhibbi

*

Çevrimdışı Naklan

• *
  • 1295
    • Profili Görüntüle
Yeni oyun bence 400le 600yüzlü yıllar arasında geçecek ve mısır iskenderiye ve kahirede geçecek diyr tahmin ediyorum ve bu iki şehir bilgisayarımızda 30gb yer kaplayabilir çünkü çok çok büyükler. ;)