Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)

• 1722 Yanıt
  • 321792 Gösterim
*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #1700 : 24 Temmuz 2014, 19:41:58 »
Cahiller DLC ile açılıyo

ACR hata
« Yanıtla #1701 : 07 Ekim 2014, 13:46:29 »
Merhaba arkadaslar gectıgımız gunlerde acr satın aldım fakat auto patch attıktan sonra ubısofta baglanırken hata verıyor ve oyunu falan acmıyor bılen bı arkadas yardım edebılırmı lutfen
http://i.hizliresim.com/1ng31A.png

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ACR hata
« Yanıtla #1702 : 07 Ekim 2014, 13:53:28 »
Ubi'de support bölümünde seninle aynı sorunu yaşayan bir arkadaş için şunlar önerilmiş:
1- Ubisoft Game Launcher'ı kaldırın.
2- Uplay'i kaldırın.
3- Bunları sildikten sonra C:\Program Files(x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher klasöründe kalan dosyaları silin.
4- Uplay PC Client'i tekrardan yükleyin.
İndirme Linki: http://uplay.ubi.com/

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

Ynt: ACR hata
« Yanıtla #1703 : 08 Ekim 2014, 00:06:50 »
Ubi'de support bölümünde seninle aynı sorunu yaşayan bir arkadaş için şunlar önerilmiş:
1- Ubisoft Game Launcher'ı kaldırın.
2- Uplay'i kaldırın.
3- Bunları sildikten sonra C:\Program Files(x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher klasöründe kalan dosyaları silin.
4- Uplay PC Client'i tekrardan yükleyin.
İndirme Linki: http://uplay.ubi.com/
kardesım dedıklerını yaptım boyle bısı dıyor ve gırıs yapamıyorum uplaye cevrımdısı olara nasıl yapıcam

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1704 : 08 Ekim 2014, 00:18:20 »
Oyunun internet bağlantısı kapalı sanırım.

Uplay giriş ekranının sol üst kısmında bir dişli var. Oradan ayarlara gir. "Always start Uplay in offline mode" gibi bir şey olması lazım. Eğer yanında tik varsa kaldır.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #1705 : 08 Ekim 2014, 19:35:53 »
boyle bırsey cıkıyor gırıs yapamıyorum yıne

« Yanıtla #1706 : 24 Mart 2015, 14:24:28 »
Arkadaşlar acaba bana yardımcı olabilicek var mı? Assasins Creed Revelations orjinal aldım bnmkisi sadece heves çok seviyorum oyunu..sorunum uplaydan giriş yaptığım halde oyuna girdiğimde çevrimdışı olarak giriyor halbulki onlıne olarak giriyorum sorun nerde anlamıyorum seçeneklerde de olmuyor..bilen varsa yardımcı olabilir mi?

« Yanıtla #1707 : 28 Mart 2015, 19:18:41 »
oyunun son sahnesinde yavuz sultan selim ezio ya şehre dönmemesini söylüyor ama oyun bittikten sonra şehirde yan görev veya serbeşt dolaşma var nasıl oluyor bu

« Yanıtla #1708 : 24 Haziran 2015, 12:24:55 »
Ben oyunu torrent olarak nereden indirebilirim virüslü olmayan site var mı ?

« Yanıtla #1709 : 24 Haziran 2015, 13:56:24 »
Ben oyunu torrent olarak nereden indirebilirim virüslü olmayan site var mı ?

Bu forumda warez istekler yasaktır. Ama şöyle birşey söylemek gerekirse oyun bazı günler Steam'da indirime giriyor ve 5 TL'ye kadar fiyatı düşüyor . Orayı takip etmeni tavsiye ediyorum . Ayrıca bazı elektronik mağazalarda Brotherhood ve Revelation 30 Lira'ya kutuyla satılıyor . Oralara da bakabilirsiniz.