Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)

• 1722 Yanıt
  • 369539 Gösterim
*

Çevrimdışı EspanolAuditore

• Ruhumun alevi asla sönmeyecek !
  • *
  • 1601
  • Shieyueng
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: iki tane sorum varrr ?????
« Yanıtla #1380 : 10 Eylül 2012, 11:29:42 »
geleceğe gitmişken ışın kılıçı falanda alsaymış yapmayın arkadaşlar ne geleceği :D altair hidden bladeyi parmak koparmadan icad edebilen biri nasıl hidden gunu yapamaz temin etmekte zaten kolay hidden blade için kullanılan parçaları gun için kullanmış okadar.

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: iki tane sorum varrr ?????
« Yanıtla #1381 : 10 Eylül 2012, 13:31:29 »
geleceğe gitmişken ışın kılıçı falanda alsaymış yapmayın arkadaşlar ne geleceği :D altair hidden bladeyi parmak koparmadan icad edebilen biri nasıl hidden gunu yapamaz temin etmekte zaten kolay hidden blade için kullanılan parçaları gun için kullanmış okadar.

O kadar sınırları zorlamak istememiştir ama o devirde o boyutta silahüretmek imkansız istersen o bölümün konuşmalarına bak ne dediğimi anlarsın.

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #1382 : 10 Eylül 2012, 13:53:23 »
Aslında Yapabilirdi Ama O Zamanın  Malzemeleri Ve Şartları Yüzünden Zor Olur Ve Biri Bu Silahı Ele Geçirirse Kötü Sonuçlar Olabilir Diye Yapmadı Bence

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1383 : 10 Eylül 2012, 22:56:59 »

4.45

Alıntı yapılan: Altair Dede
Bu doğru Abbas. Elmadan Çok şey öğrendim. Yaşamı ve ölümü, geçmişi ve geleceği. İzin ver de göstereyim...
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı mexobg

• *
  • 327
  • Nothing is true, everything is permitted!
    • MSN Messenger - mexo_bg_bjk@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1384 : 12 Eylül 2012, 09:31:11 »
beyler the lost archive dlc sini nasıl aktif edicem ya satın aldım önüme 2 tane indirmelik dosya çıkıyor birisi DLC setup diyor indirdim onu diğerinide indirdim ondan ekstra content kodlarını nasıl gireceğini gösteriyor DLC setup u kurdum birşey olmadı msn filanda baktım şifrede gelmemiş nasıl yapıcaz bir yardım edin

*

Çevrimdışı -Assassin-

• *
  • 588
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • MSN Messenger - bozkurt_onurcan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1385 : 12 Eylül 2012, 10:00:02 »
ishak paşa zırhı almak için belli parçalari toplamamiz gerek onlar ne zaman açiliyor

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1386 : 12 Eylül 2012, 10:35:04 »
beyler the lost archive dlc sini nasıl aktif edicem ya satın aldım önüme 2 tane indirmelik dosya çıkıyor birisi DLC setup diyor indirdim onu diğerinide indirdim ondan ekstra content kodlarını nasıl gireceğini gösteriyor DLC setup u kurdum birşey olmadı msn filanda baktım şifrede gelmemiş nasıl yapıcaz bir yardım edin

DLC'yi aldıktan sonra sana bir kod gelecek onu oyunun extras-kod bölümünden aktif edeceksin

ishak paşa zırhı almak için belli parçalari toplamamiz gerek onlar ne zaman açiliyor

İstanbul'a geldiğinden beri açık alıyor ama yerleri gizli haritasının ne zaman açılacağını bilmiyorum. Burada araştırırsan zaten yerlerini veren bir harita vaar.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1387 : 12 Eylül 2012, 23:50:26 »

25 tane Animus Fragment topladıktan sonra haritası tüm kitapçılarda. Fiyatı da 10000 akçe gibi makul fiyata. Gel Gell GEEEL ! :D
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

Aklıma takılan sorular
« Yanıtla #1388 : 15 Eylül 2012, 14:46:37 »
Günaydınlar Assassin's Creed 1092 forum yazarları vs.

Merhabalar arkadaşlar ben AC-Revelations oyununu hiç oynamadım fakat son haberlere göre AC-R. oyununun ilk 10 dk Türkçe yaması yayınlanmış ve orada Desmond'un beyni hasar görmüş gibisine haberler aldım kafam karıştı iyice?  :-\  ???

Sorularım:

Desmond hayata dönüyor'mu?

Lucy de aynı hayata dönüyor'mu?

Arkadaşlar bu arada AC oyununun tüm serilerini oynadım bitirdim lakin Revelations hariç. Çünkü lanet ekran kartım iflas etti. :) Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. :)

*

Çevrimdışı AltairEzioBrotherhood

• *
  • 643
  • 'Let not the world deceive thee with its beauty.'
    • MSN Messenger - ilterhan98@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1389 : 15 Eylül 2012, 15:20:48 »
Bence bu soruların yanıtını oynayarak öğrensen daha iyi olacak. Ama ben yinede Spoiler içinde yazayım. Bakmak senin tercihine kalmış.

Spoiler: Göster
Desmond, Brotherhood' un sonunda komaya giriyor biliyorsundur. Revelations' un sonunda komadan çıkıyor, bir karavanda babası, Rebecca ve Shaun onu karşılıyor.

Lucy büyük bir ihtimalle öldü. Denek 16, oyundayken, Desmond' a ''Elini çabuk tutarsan, Lucy' nin cenazesine yetişebilirsin.'' diyordu. Ama oyunu yapan Ubisoft, sağı solu belli olmaz. :D AC3' ün Desmond' un son oyunu olduğunu biliyorum, bu yüzden Lucy meselesi de açığa çıkacaktır. ;)
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2012, 15:24:52 Gönderen: AltairEzioBrotherhood »

PSN ID : Ilterhean7