Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)

• 1722 Yanıt
  • 265408 Gösterim
Ynt: Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #1720 : 13 Mart 2017, 08:57:01 »
İyi oyunlar arkadaşlar. AC-Revelations türkçe yama için 1.03 patch lazımmış. Çünkü yamayı kurmuştum sadece girişteki yazı türkçe. Sonra kaldırdım. Ben baktım oyunumun sürümü 1.2.2.0 diyor. Ben 1.01, 1.02, 1.03 patchleri indirdim. Fakat hiçbirini yüklemiyor. Şöyle bir hata veriyor: http://beta.hizliresim.com/O0ZXWn
Sorun ne sizce? Yardım ederseniz sevinirim.

« Yanıtla #1721 : 08 Temmuz 2017, 18:23:31 »
Arkadaşlar merhaba. Orjinal Assassin's Creed: Revelations aldım. Oyunu kurdum içine giriş yaptım. Ancak oyun versionu 1.0 .Oyuna tıkladığım zaman update yapmıyor. Bu yüzden türkçe yama yapamıyorum. v1.3 istiyorum. Oyunu nasıl update yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #1722 : 08 Temmuz 2017, 22:24:59 »
Arkadaşlar merhaba. Orjinal Assassin's Creed: Revelations aldım. Oyunu kurdum içine giriş yaptım. Ancak oyun versionu 1.0 .Oyuna tıkladığım zaman update yapmıyor. Bu yüzden türkçe yama yapamıyorum. v1.3 istiyorum. Oyunu nasıl update yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim
Öncelikle yama kurulu ise kaldırın ki bize sıkıntı çıkarmasın. Sonrasında Uplay'e girip oyuna tıklayın. Eğer güncellemiyorsa oyunu ve Uplay'i tamamen kaldırın, yeniden kurun. Eğer oyuna v1.03 sürümünde girebiliyorsa tr yamayı kurun tamamdır. :/

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922