Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)

• 1722 Yanıt
  • 369636 Gösterim
*

Çevrimdışı 19erol98

• *
  • 14
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #120 : 06 Ekim 2011, 19:09:26 »
arkadaşlar acr de lucy olacakmı olmayacaksa desmond nasıl animusa bağlanacak rebecca arkadaşını öldüren desmond a neden bu iyiligi yapsın kii ve de desmond acb monteriggioni villa daydı bunda da istanbula gelecekmi sizce fikir lerinizi bekliorum ...

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 06 Ekim 2011, 20:59:58 »
Lucy'nin kaderi belli değil.

Animus'u çalıştıracak Lucy'den başka suikastçı yok mu :)

Rebecca gözünü bir açtığında yerde kanlı iki insan görecek onun isteyerek yaptığını nasıl düşünebilir?

Desmond oyunda gerçek dünyada gezemeyeceği için İstanbul'a geleceğini sanmıyorum.

*

Çevrimdışı pasllla

• *
  • 126
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #122 : 06 Ekim 2011, 21:39:11 »
Bencwe Onlar Bunun Farkında Ayrıca Onlar Ne Olduğunu Gömedi Ama Çok Tuhaf Lucie Sanır Aranan Bir Suçlu Öyleyse Ezio nun Bıçakları Maşallah Böbreğe KADAR O bıçak Girer EE Hastaneye Götüremeyeceklerse Ozaman Lucieye Ne Olacak(teori) Ayrıca Lucie nin Üzerindeki O kan ne?
Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa, devlet kurup intikamını alır!
Adolf Hitler...

*

Çevrimdışı Yusuf Tazim

• *
  • 21
  • Golden Eagle Asker/Terzi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 07 Ekim 2011, 21:51:19 »
ezio masyaf kalesine giderken hangi sehirlerden geçmişdi?

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 09 Ekim 2011, 17:05:07 »
ACRE (Akka) sonra İstanbul ve Mafyafta :D

*

Çevrimdışı Altair Ibn-La Ahad

• *
  • 5
  • laa shay'a waqi'un moutlaq bale kouloun moumkine
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 10 Ekim 2011, 01:32:40 »
öncelikle herkese merhaba. foruma yeni üye oldum fakat öncesindede forumu sıkı bir şekilde takip ediyordum fakat üye değildim. arkadaşlar kafa birşey takıldı. juno ve minerva önceki gelenler bize neden yardım ediyor yada bize neden yardım etsin ki. bildiğim kadarıyla insan ırkını köle olarak kullanıyorlardı ve insan ırkından nefret ediyorlardı (desmond ve juno konuşmasını hatırlarsanız). insanı kendi soylarını yokettiği için ve kendilerine isyan ettikleri için (yine hatırlarsanız minervayla olan konuşmasında ölmeden önce adım minervaydı diyor) nefret ediyorlar. peki nefret ettikleri insanlara neden yardım ediyorlar bunu çözemedim. üstelik lucyi öldürttüler ve sanırım lucyde hamileydi. yani sonuç olarak önceden gelenler bizden nefret ediyorsa bize neden yardım ediyorlar yada bizi kandırıp kullanıyo olma ihtimali var mı?

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 15 Ekim 2011, 19:49:02 »
öncelikle herkese merhaba. foruma yeni üye oldum fakat öncesindede forumu sıkı bir şekilde takip ediyordum fakat üye değildim. arkadaşlar kafa birşey takıldı. juno ve minerva önceki gelenler bize neden yardım ediyor yada bize neden yardım etsin ki. bildiğim kadarıyla insan ırkını köle olarak kullanıyorlardı ve insan ırkından nefret ediyorlardı (desmond ve juno konuşmasını hatırlarsanız). insanı kendi soylarını yokettiği için ve kendilerine isyan ettikleri için (yine hatırlarsanız minervayla olan konuşmasında ölmeden önce adım minervaydı diyor) nefret ediyorlar. peki nefret ettikleri insanlara neden yardım ediyorlar bunu çözemedim. üstelik lucyi öldürttüler ve sanırım lucyde hamileydi. yani sonuç olarak önceden gelenler bizden nefret ediyorsa bize neden yardım ediyorlar yada bizi kandırıp kullanıyo olma ihtimali var mı?

Minarva iyidi Juno kötüdü Lucy hamile değildi ,

*

Çevrimdışı Turk98

• *
  • 1153
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 15 Ekim 2011, 21:16:35 »
ACR ilk görülmeye başlandığı zamanlarda phaistos disk'nin olduğu bir teaser videosu vardı.Bu eserin oyun ile ne alakası var?

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 15 Ekim 2011, 21:18:19 »
Altair'in mühürlerine çok benziyor. Muhtemelen odur.

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 16 Ekim 2011, 16:13:14 »
ACR ilk görülmeye başlandığı zamanlarda phaistos disk'nin olduğu bir teaser videosu vardı.Bu eserin oyun ile ne alakası var?

AC2 nin sonunda Altairin mühürünün işaretini görmüştük ama ne alakadı ?  :)