Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)

• 1722 Yanıt
  • 369527 Gösterim
*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed: Revelations (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #400 : 18 Aralık 2011, 10:02:15 »
güncelleme yapmak istiyorum oyunda buglar var mesela galatada beline kadar çatıya gömülü askerler. güncelleme yapınca kayıtlı oyun silinecek peki multiplayer profili de silinir mi lvl 7 oldum

Multi silinmez ;)

öncelikle merhaba benim şöyle bir sorum olacak
spoiler olabilir emin değilim yeni üyeyim spoiler içine almayı bilmiyorum :)

sorum şu:
ac brotherhood da the da vinci disappearance sonunda davinci bi koordinat okuyodu 43 39 19 N 75 27 42 W di koordinaat lar bu koordinaatlar acaba şu revelations un sonunda desmond ın ekibinin geldiği yermi o koordinaatı google earth la aratınca yeşillik orman tarzı biryer çıkıyo karşıma şimdi bu soru aklıma geldi üye olup sorayım dedim :)

Bunu tam bilmiyoruz ama oyuna eklediklerine göre özelliklede oyuna sonradan DLC ile eklediklerine göre ileriye göre bir proje olabilir ;)

sorum şu:
ac brotherhood da the da vinci disappearance sonunda davinci bi koordinat okuyodu 43 39 19 N 75 27 42 W di koordinaat lar bu koordinaatlar acaba şu revelations un sonunda desmond ın ekibinin geldiği yermi o koordinaatı google earth la aratınca yeşillik orman tarzı biryer çıkıyo karşıma şimdi bu soru aklıma geldi üye olup sorayım dedim :)

Bide benim bir sorum olucak arkadaslar ben oyunda hep Altair ile hep oynayabilirmiyim?

http://www.assassinscreed1092.com/revelationsta-sizi-yenilmez-yapacak-esyalar.html

Yukarıdaki linkteki habere bakarsan Altair'in kıyafetini giyebiliyorsun ama Altair olarak ve Masyaf çevresinde oynayamıyorsun.

*

Çevrimdışı skyman

• *
  • 535
  • KOKONECO
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #401 : 18 Aralık 2011, 10:03:58 »
güncelleme yapmak istiyorum oyunda buglar var mesela galatada beline kadar çatıya gömülü askerler. güncelleme yapınca kayıtlı oyun silinecek peki multiplayer profili de silinir mi lvl 7 oldum

Multi silinmez ;)

sorum şu:

Bunu tam bilmiyoruz ama oyuna eklediklerine göre özelliklede oyuna sonradan DLC ile eklediklerine göre ileriye göre bir proje olabilir ;)

sorum şu:

Bide benim bir sorum olucak arkadaslar ben oyunda hep Altair ile hep oynayabilirmiyim?

http://www.assassinscreed1092.com/revelationsta-sizi-yenilmez-yapacak-esyalar.html

Yukarıdaki linkteki habere bakarsan Altair'in kıyafetini giyebiliyorsun ama Altair olarak ve Masyaf çevresinde oynayamıyorsun.

Tesekurler :)

*

Çevrimdışı skyman

• *
  • 535
  • KOKONECO
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #402 : 18 Aralık 2011, 10:05:17 »
Şimdilik bir sorum daha olucak  ;D Outfits oyunun neresınde hıc goremedımde fotoraf olarak koyarsanız iyi olur  ::)

« Yanıtla #403 : 18 Aralık 2011, 10:06:20 »
ben şunu anlamadım 1.01 versiyonunu yüklersek multi kalır kayıtlı dosya gidermi yedeklesek bile ?

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #404 : 18 Aralık 2011, 10:18:44 »
Şimdilik bir sorum daha olucak  ;D Outfits oyunun neresınde hıc goremedımde fotoraf olarak koyarsanız iyi olur  ::)

AC:R oynama fırsatım henüz olmadı, haftaya alacağım. Ama AC:B'ye göre cevaplarsam ayarlardaki Envanter bölümünde olması lazım.

*

Çevrimdışı skyman

• *
  • 535
  • KOKONECO
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #405 : 18 Aralık 2011, 10:21:20 »

AC:R oynama fırsatım henüz olmadı, haftaya alacağım. Ama AC:B'ye göre cevaplarsam ayarlardaki Envanter bölümünde olması lazım.

AC:B 'takini biliyorum envanterden oluyor ama AC:R 'ta gormedim ole bişi benim kisi orjinal degil tabii ondan olmasın?

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
« Yanıtla #406 : 18 Aralık 2011, 10:22:49 »

AC:B 'takini biliyorum envanterden oluyor ama AC:R 'ta gormedim ole bişi benim kisi orjinal degil tabii ondan olmasın?

Evet ACR deki outfit de envanter kısmında ben 2 tane açtım sadece.... Ama benimkide orjinal değil onla alakalı değil o...

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #407 : 18 Aralık 2011, 10:25:59 »
Onla alâkası yoktur...  Ayrıca Outfits menüsü sadece Animus'tayken açılıyor, mutlaka orada denemişsindir de gene de söyleyeyim dedim.

*

Çevrimdışı skyman

• *
  • 535
  • KOKONECO
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #408 : 18 Aralık 2011, 10:54:01 »
Onla alâkası yoktur...  Ayrıca Outfits menüsü sadece Animus'tayken açılıyor, mutlaka orada denemişsindir de gene de söyleyeyim dedim.

Tesekurler yaptım oldu gozumde kacmıs

« Yanıtla #409 : 18 Aralık 2011, 11:38:04 »

sorum şu:

Bence Desmond un oldugu yer orası baska ne olabılırkı bende baktım ormanlık bir yerdi siyahlıkta vardı orda ilginç bişi
---------------------------------

Oyunda hep Altair ile oynayamazsın. Belirli yerlerde oynayabilirsin, fakat daha sonra DNA'dan görevleri seçip tekrar oynayabilirsin.
Edit: Diğer yorumları görmemişim.