Anket

Ezio Auditore Da Firenze
Altair Ýbn la Ahad
Connor Kenway
Haytham Kenway

edward kimin gibi dövüşüyor

• 37 Yanıt
  • 14401 Gösterim
*

Çevrimdışı eziozan

• *
  • 139
  • I AM SPARTACUS !!
    • MSN Messenger - y.uregel@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: edward kimin gibi dövüşüyor
« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2013, 11:47:59 »
kimse altair ve ezionun yerini alamaz

tabiki alamaz bunlar ezio ve altair in yanında acemi edward evinin basılmasında hemen ölmüş ama ezio villa saldırısında az daha top yiyordu kurtuldu silahla yaralandı kurtuldu gerek dayanıklılık gerek efsane olarak edward,haytham ve connor ezio ve altairin eline su bile dökemezler. ;)
Nothing Is True Everything Is Permitted.
Victoria Agli Assassini !
Uplay ID:ozanuregel
PSN ID:ozanuregel

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 897
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2013, 11:56:29 »
1 klometre yaklaşamazlar hatta

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • MSN Messenger - rrr__mert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2013, 12:11:55 »
tabiki alamaz bunlar ezio ve altair in yanında acemi edward evinin basılmasında hemen ölmüş ama ezio villa saldırısında az daha top yiyordu kurtuldu silahla yaralandı kurtuldu gerek dayanıklılık gerek efsane olarak edward,haytham ve connor ezio ve altairin eline su bile dökemezler. ;)
Villa saldırısında az kalsın top yiyordu kaçtı mı? Edward bir korsan ve gemisinde olup saldırıya uğramadığı vakit olmuyordur. Ve bu saldırılar misketle olmuyor, topla oluyor. Yani o hikaye. Ayrıca Connor, Charless Lee' yi kovalarken nasıl bir haldeydi? Ezio gibi bir silah yarasıyla düşmedi. Sence Ezio' nun yarası Connor' ın yarasından daha mı ağırdı? Bunların sadece oyun karakterleri olduğunu unutuyorsunuz. Bilmeden körü körüne sevdiğiniz karakteri savunuyorsunuz. Edward' ın evinin basılmasında nasıl öldüğünü de kitabı okumadıysan, bilmiyorsan böyle bir şey yazma.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2013, 12:21:33 »
Ezio'nun orada düşmesinde duygusal çöküntü de vardı sadece yarasıyla alakalı değil. Mario'nun ölümünden dolayı.

Ayrıca Charles Lee'yi öldürdükten sonra Connor 6 ay da anca toparlanmıştı yanlış hatırlamıyorsam hala yarasını tutuyordu.

Her şeyin hikaye olduğunu herkes biliyor bunları belirtmene gerek yok sadece kimi neden sevdiğimizi açıklıyoruz bunda ne sakınca var ki gerçek olmadıklarını herkes biliyor.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 06 Temmuz 2013, 12:29:05 »
Ezio'nun orada düşmesinde duygusal çöküntü de vardı sadece yarasıyla alakalı değil. Mario'nun ölümünden dolayı.

Ayrıca Charles Lee'yi öldürdükten sonra Connor 6 ay da anca toparlanmıştı yanlış hatırlamıyorsam hala yarasını tutuyordu.

Her şeyin hikaye olduğunu herkes biliyor bunları belirtmene gerek yok sadece kimi neden sevdiğimizi açıklıyoruz bunda ne sakınca var ki gerçek olmadıklarını herkes biliyor.

Yarasını tutması normal. O dönemin şartlarında o derece bir yara zaten 6 aydan fazla bir zaman boyunca iyileşemez. Bir sakınca yok ama konu başlığına bakarsan, bu konu hangi karakteri neden seviyorsunuz başlıklı bir konu değil. Her eski karakter - yeni karakter adı geçen yerde, karakterleri karşılaştırmanın mantığı nedir anlamıyorum. Hikaye olduğunu madem biliyorsunuz ona göre davranmaya ne dersiniz? 150 metre öteden üstüme gelen toptan bende kaçabilirim kusura bakmayın. Bu bir özellik değildir.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Temmuz 2013, 12:42:28 »
Kendin de savunduğun halde niye bana söylüyorsun hikaye olduğunu... Konuda daha Connor'ın bahsi geçmemişken karşılaştırmak için bunu başlatan sizsiniz. Ben bir sonuca varmak için yapıyorum bu tartışmayı rahatsız olan varsa söyleyin bırakayım tartışmadan zevk almak sataşmak için değil. Burası bir AC forumu ve bunların konuşulması gayet doğal.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 06 Temmuz 2013, 12:54:50 »
Kendin de savunduğun halde niye bana söylüyorsun hikaye olduğunu... Konuda daha Connor'ın bahsi geçmemişken karşılaştırmak için bunu başlatan sizsiniz. Ben bir sonuca varmak için yapıyorum bu tartışmayı rahatsız olan varsa söyleyin bırakayım tartışmadan zevk almak sataşmak için değil. Burası bir AC forumu ve bunların konuşulması gayet doğal.
Evet burası Assassin's Creed forumu fakat tartışılması doğru bir konu değil, onu belirtmek istedim. Burası bir tartışma forumu değildir demedim, konunun tartışmaya uygun olan bir konu olmadığını söyledim. Öncelikle senden eğer yazdığım bir mesaja cevap veriyorsan, önce yazdığımı okumanı dilerim. Aksi takdirde böyle bir mesaj yazmıyor bile olurdum. Tartışma açmak amacıyla attığım bir mesaj değildi. Zaten en başta attığım ilk mesaja bakacak olursan konuyla ilgili fikrimi söylemişimdir. Daha sonra gelen deli saçması yoruma da cevap vermemek elde değil kusura bakma. 2. mesajımda belirttiğim gibi, tam olarak bilgi sahibi olmadan yapılan yanlış yorum sonrasında tepkimi dile getirdim. En sonuna bakarsan zaten, böyle bir şey yazmaması gerektiğini söyledim. Yani tartışmadan uzak olması için bu tür kelimeler kullanmıştım. Daha sonra konuya sende dahil oldun. Her neyse amacım tartışmayı kim başlattı gibi bir sonuca varmak değil. Zaten en başta da sanırım senin takıldığın söz olan her şeyin bir hikaye olduğu konusu aslında senin anladığın biçimde söylememiştim. Aslında demek istediğim şey bizler bazı şeyleri fazla abartıyoruz. Daha öncede bir konuda örneğini vermiştim, bir dizi karakterinin ölümünün cenazesini kılan bir toplumuz. Değinmeye çalıştığım nokta buydu. Sonuçta o cenazedeki herkes bilmiyor mu ölenin bir dizi karakteri olduğunu? Eğer bir tartışma konusu olursa bunla ilgili, seve seve tartışırım. Onun dışında bu tür konuları kirletmekten açıkçası pek hoşlandığımı söyleyemem.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Temmuz 2013, 13:03:22 »
Evet konuyu maalesef burada tartışmak zorunda kaldık çünkü konu burada açıldı konunun amacı saptı ama yapacak bir şey yok dilersen biz özelden devam edelim.

Rahatsızlık verdiysem özür dilerim ama niyetim kötü bir şey değil bir sonuca varmak sadece.

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Temmuz 2013, 15:24:39 »
Ohaaa!!!  :o Aynı benim gibi dövüşüyor kerata ;D ;D Herkesin kendi stili var. Neden birisiyle benzer dövüşsün ki :D

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

Çevrimdışı eziozan

• *
  • 139
  • I AM SPARTACUS !!
    • MSN Messenger - y.uregel@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Temmuz 2013, 16:56:56 »
Evet konuyu maalesef burada tartışmak zorunda kaldık çünkü konu burada açıldı konunun amacı saptı ama yapacak bir şey yok dilersen biz özelden devam edelim.

Rahatsızlık verdiysem özür dilerim ama niyetim kötü bir şey değil bir sonuca varmak sadece.

ikinizde rahatsızlık vermediniz sadece fikirlerinizi yazıya döktünüz okadar boşverin ;) minus haklı boşverin ya gerçekte olmayan dövüş karakteri için kavgaya değmez. Biz sadece daha kendimize sıcak bulduğumuz karakteri savunuyoruz hepsi bu :)
Nothing Is True Everything Is Permitted.
Victoria Agli Assassini !
Uplay ID:ozanuregel
PSN ID:ozanuregel