Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)

• 14 Yanıt
  • 3865 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)
« : 15 Temmuz 2013, 10:42:21 »
Spoiler: Göster
Tabikide Britney <3
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2013, 11:03:07 Gönderen: Aleyna Sevid »

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2013, 10:56:22 »
Konunun simgesinde niye kızgın yüz işareti var ;D

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2013, 11:07:09 »
annem gil Sabah sabah birden yüzüme başka şehre taşıncaz dediler ve ben ardına laayn gece gece ne içtim ben (uykusuzluk sorunum var uyku hapı içiyorum bazen sabahları sersem gibi uyanıyorum) hala etkisindemiyim falan derken bizim ordan ev almış bile şu an öyle bir şoktayımki ;D deserlerki derslerim iyi olduğu halde seni okuldan atıcaz bu kadar şoka girmem komedi--trajik bir durumdayım şu anda ;D

*

Çevrimdışı altairdore

• *
  • 1595
  • Şuanda bir ziyaretçe profilime bakıyor :D
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2013, 11:15:04 »
annem gil Sabah sabah birden yüzüme başka şehre taşıncaz dediler ve ben ardına laayn gece gece ne içtim ben (uykusuzluk sorunum var uyku hapı içiyorum bazen sabahları sersem gibi uyanıyorum) hala etkisindemiyim falan derken bizim ordan ev almış bile şu an öyle bir şoktayımki ;D deserlerki derslerim iyi olduğu halde seni okuldan atıcaz bu kadar şoka girmem komedi--trajik bir durumdayım şu anda ;D

Okuldan mı atılcan? Daha önce Amerikan flimleri dışıda okuldan atılan birini hiç görmemiştim  :o

KIYAMET TAKIMI:

Yüzük Kardeşliği:

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2013, 11:18:30 »

Okuldan mı atılcan? Daha önce Amerikan flimleri dışıda okuldan atılan birini hiç görmemiştim  :o
Yok be okuldan atılmıcam örnek veryorum iyi oku bence orayı ;D yani hayatmını şokunu bu sabah yaşadım diyorum bundan fazla şok yaşamam diyorum hatta okuldan atılsaydım bile diyorum örnek veriyorum

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2013, 12:01:38 »
Birtney Spears veya One Direction, Justin Bieber gibi sanatçıları hiç sevmedim. Dinleyeceksem eski Türk şarkıları, Tupac, Eminem, Veya diğer rap söyleyenler, Susan Boyle falan filan.

Çoğu şarkıda hep aşk, terkedilme, veya bambaşka salak saçma konuları konu edinirler onuda çoğu kişi sözlerini pek umursamadan ritmi için dinler. Ama Rap öyle mi? :D

Yasa dışı işler, aşk, kadınlara saygı (bkz: Tupac - Keep Ya Head Up) vs. vs. Uzun lafın kısası:

Alıntı
Eminem: Kimsenin sana güzel değilsin demesine izin verme
Tupac: Kadınlarımıza saygı göstermenin zamanı geldi bile
Michael Jackson: Bır çocuğu üzeceğime bileklerimi keserim
1D: Ohhh bebeğim bu gece benim ol ERROR!!!?!!

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2013, 12:32:44 »
La Şoktan Yazını Yazamamışsın :S Geçmiş Olsun Bu arada Bende Alıyordum Hap ve de Ben Küçükken Babam Kasayı Götürmüştü İşyerine Bende O Zaman Şoktaydım :D Ama Gelnce O Zamanın En İyi Bilgisayarlarıyla(Şu Anki 2GB Ram + 1 GB Ekran Kartı Falan :D) Geldi Bende Sevindim Ama Şu Anda En Düşük Bilgisayarlardan :D
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2013, 21:50:18 »
Gene Britney gene süper şarkı. Ama Criminal ve Till the World kadar olamaz  :P

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2013, 15:18:57 »
Ama burda çok şirin ve çok güzel olmuş ve ilk defa çocuklarını yani gerçekten çocuklarını klibte oynatıyor sean ve jayden spears <3
Britney Spears Çocukluğumdan beri en sevdiğim ilk kadın şarkıcı hatta hayatımda ilk dinlediğim yabancı şarkı (ben 5 yaşındayken)Birtney Spears oops i did it again'di <3
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2013, 15:23:14 Gönderen: Aleyna Sevid »

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • MSN Messenger - rrr__mert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2013, 18:53:03 »
Ama burda çok şirin ve çok güzel olmuş ve ilk defa çocuklarını yani gerçekten çocuklarını klibte oynatıyor sean ve jayden spears <3
Britney Spears Çocukluğumdan beri en sevdiğim ilk kadın şarkıcı hatta hayatımda ilk dinlediğim yabancı şarkı (ben 5 yaşındayken)Birtney Spears oops i did it again'di <3
Küçük kardeşim daha birkaç aylıktı o şarkı çaldığında. Şimdiyse o zamandan sonra 13 sene geçti ve hala nakaratı aklımda :). The Smurfs filmi de bence çok güzel bir film. Daha doğrusu, küçük yaştaki çocuklarla izlenebilecek türde bir film. Küçük bir çocuk yoksa pek zevk alabileceğim bir film değil. Yine de Britney çıkan bütün kötü haberlere rağmen, hala işini üst bir seviyede tutabiliyor. Bundan hiçbir şey kaybetmemiş.
"I'm not that innocent."