Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}

• 56 Yanıt
  • 10911 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle

1092 Özel Haber diye belirttim, çünkü gerçekten bizzat benim özenle yaptığım bir araştırma sonrası bulduğum bilgiler. Muhtemelen sanıyorum ki bu bilgiler genelde hiçbir yerde yoktur şuan, çünkü dediğim gibi özel olarak aradığım için muhtemelen buradan sonra yayılabilir belki bu bilgiler. Ama ilk olarak buradadır muhtemelen.

İlk olarak 13 dakika olacağını bildireyim gameplayın zaten Ubisoft belirtmişti bunu, Comic Con'da gösterime giren videodan ilk güzel bilgiler.

Alıntı yapılan:  Assassin's Creed IV: Black Flag *13 dakikalık gameplay* detayları
* Görev yer alacak.(Her oynanış videosunda görev gösterilmiyor, bazılarında özellikler tanıtılıyor. Yalnız bunda direk görev olacağı belirtildi.)
* Hazine avı var.
* Hem karada, hem de denizde olan görev bulunacak.
* Ezio ile görev yaparken bulunan güvercinler geri dönmüş. (Güvercin görevleri derken, Ezio ile mesaj aldığımız/yolladığımız güvercinler)
* Gameplay süresi diğer gameplaylara göre daha uzunmuş.(Zaten Ubisoft 13 dakika diye belirtmişti, ben daha iyi bir cevap bekliyordum ayrıntılı ama bu da iyi bence)
* Tek oyuncu modunda(Single Player demosunda) Assassin's Creed 1'deki gizlilik ile Assassin's Creed 2'deki ihtişam var.
* Bonus içerik bakımından zengin.

Alıntı yapılan: Assassin's Creed IV: Black Flag *13 dakikalık gameplay* yorumları
*Canlı demo müthişti!
*Assassin's Creed IV: Black Flag tüm serinin en büyük dünyasına sahip, birçok ülkesi geniş çaplı.

Alıntı yapılan: Assassin's Creed IV: Black Flag *multiplayer video" detayları
*Multiplayer'de şimdiye kadarki en yenilikçi mod, Game Lab.
*Bu mod tamamen özelleştirilebilir bir multiplayer yeteneğine sahiptir.

Şimdilik bulabildiğim detaylar bunlar. Eğer yeni detaylar bulabilirsem konuda belirteceğim.

Not: Haberi bu kadar özel olarak belirtmemin sebebi bir haberden bulup çevirmek değilde, direk Comic Con'a katılmış birisinden öğrenmiş olmamdır. İlk olarak burada paylaşıyorum, direk Comic Con'dan bulmuş olarak düşünebiliriz yani. Umarım beğenmişsinizdir.

Not 2: Gameplay ile ilgili ayrıca normal yorumları da eklemeyi düşündüm bu sayede gameplay ile ilgili bilgi dışında nasıl olduğu hakkında da bilgimiz olacak.

Not 3: Multiplayer videosu ile ilgili de detayları ekledim.

« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2013, 01:07:17 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2013, 22:45:58 »

1092 Özel Haber diye belirttim, çünkü gerçekten bizzat benim özenle yaptığım bir araştırma sonrası bulduğum bilgiler. Muhtemelen sanıyorum ki bu bilgiler genelde hiçbir yerde yoktur şuan, çünkü dediğim gibi özel olarak aradığım için muhtemelen buradan sonra yayılabilir belki bu bilgiler. Ama ilk olarak buradadır muhtemelen.

İlk olarak 13 dakika olacağını bildireyim gameplayın zaten Ubisoft belirtmişti bunu, Comic Con'da gösterime giren videodan ilk güzel bilgiler.

* Özel bir kılıç var.
* Görev yer alacak.(Her oynanış videosunda görev gösterilmiyor, bazılarında özellikler tanıtılıyor. Yalnız bunda direk görev olacağı belirtildi.)
* Hazine avı var.
* Hem karada, hem de denizde olan görev bulunacak.

Şimdilik bulabildiğim detaylar bunlar. Eğer yeni detaylar bulabilirsem konuda belirteceğim.
Micheal bence sen ubisoftda çalışmalısın müthiş birisin

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2013, 22:52:57 »
Çok mu fazla çalışıyorsun :D

*

Çevrimdışı Relinquished

• *
  • 231
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2013, 22:59:33 »
Peki bu gameplay'in tarihi hakkında bir bilgin var mı ? Kesin olmasa da dedikodu falan ?
Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2013, 23:03:32 »
Micheal bence sen ubisoftda çalışmalısın müthiş birisin

Yani Ubisoft kabul ederse neden olmasın. :D

Çok mu fazla çalışıyorsun :D

:D Elimden geldiği kadar.

Peki bu gameplay'in tarihi hakkında bir bilgin var mı ? Kesin olmasa da dedikodu falan ?

Ubisoft bu konuda genelde hiç bilgi vermiyor, yakında diyor, çok yakında diyor, hatta bunu da araştırıyorum ama henüz bulamadım sır gibi yani denilebilir. Ama bulabilirsem burada belirteceğim.

*

Çevrimdışı Melikşahsagun

• *
  • 804
  • Work in the Dark to Serve to Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2013, 23:14:01 »
Çok iyi Michael abi :D 

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.

*

Çevrimdışı -Assassin-

• *
  • 588
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • MSN Messenger - bozkurt_onurcan@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2013, 23:41:15 »
hepimiz bu gameplay bekledik sonunda geldi  ;D

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2013, 00:07:24 »
Vallahi ben de gün boyu belli aralıklarla youtube'a ''comic con assassin's creed'' yazıp kontrol ediyorum belki denk gelir diye ama gelmiyor. Fakat Michael haber bulma konusundaki ustalığından ödün vermemiş hatta üstüne çıkmış. Forumda görülmemiş bir çaba gerçekten tebrikler.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • MSN Messenger - rrr__mert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2013, 00:12:50 »
Comic Con bugün sona erecek zaten. Ne zaman yayımlanacak bilmiyorum. Normalde bir tane gameplay bir tanede horizon trailer gibi bir trailer yayımlanırdı ama hala tık yok.

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2013, 00:16:55 »
Çok iyi Michael abi :D 

:)

Vallahi ben de gün boyu belli aralıklarla youtube'a ''comic con assassin's creed'' yazıp kontrol ediyorum belki denk gelir diye ama gelmiyor. Fakat Michael haber bulma konusundaki ustalığından ödün vermemiş hatta üstüne çıkmış. Forumda görülmemiş bir çaba gerçekten tebrikler.

Estağfurullah elimden geldiğince güzel haberler eklemeye çalışıyorum. :)

Comic Con bugün sona erecek zaten. Ne zaman yayımlanacak bilmiyorum. Normalde bir tane gameplay bir tanede horizon trailer gibi bir trailer yayımlanırdı ama hala tık yok.

Trailer ile ilgili genelde yakında diyenler de var, 1-2 hafta diyenler de var ki, bu 1-2 hafta diyen kişiler de yani öyle tam olarak bilgi sahibi değil de tahmin yürütenler. Yoksa Ubisoft açıklama yapmadı, tarih de bilinmiyor. :)

Mesajda şunu da belirtmek isterim detaylardan ilkini iyice sordum ve ondan tam emin olamadığım için sildim, ama diğer 3 detay da doğrudur. :)