Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}

• 56 Yanıt
  • 10912 Gösterim
*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4640
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2013, 00:21:34 »
Eline sağlık.

Bende bir tane buldum. Edward etraftaki çoğu şeyi kavgada kullanabilecekmiş. İçki şişesi, masa, sandalye vs.

*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2013, 00:23:06 »
Gameplay'da mı olacak abi böyle birşey? Yoksa ayrıca detay olarak çok güzel birşey bence.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Temmuz 2013, 00:51:25 »
Benim anlamadığım sızıntı video olmaması. Orada oynatıyorlar demoları ama cep telefonuyla kamerayla video alan hiç mi olmuyor ?

Çok sıkı güvenlik tedbirleri almışlar anlaşılan.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı FSM1453

• *
  • 826
  • Vaktiyle bir ATSIZ varmış.
    • MSN Messenger - kss1521@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Twitter'a da beklerim mübarek :D
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 22 Temmuz 2013, 00:55:13 »
Michael söyleşilerin ardından özel haberlerinle gündeme geleceksin galiba çok iyisin :)
Kadir Popcorn'un askerleriyik bijî biji

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Temmuz 2013, 01:51:17 »
Benim anlamadığım sızıntı video olmaması. Orada oynatıyorlar demoları ama cep telefonuyla kamerayla video alan hiç mi olmuyor ?

Çok sıkı güvenlik tedbirleri almışlar anlaşılan.

Yani dediğin gibi gerçekten çok büyük bir önlem alınmış gibi. Ama şuana kadar ben de aradım bu videoyu fakat gerçekten tek bir tane bile yoktu, önceden genelde olurdu böyle videolar yayılırdı her sitede ama artık bu sefer nasıl bir önlem alınmışsa, halen yayınlanmadı.

Michael söyleşilerin ardından özel haberlerinle gündeme geleceksin galiba çok iyisin :)

Teşekkür ederim, yani elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum haber konusunda, haber gelmiyorsa ben habere gideceğim kafasındayım biraz da. :)

Bu arada yeni bir yer daha ekledim konuda, bu sefer ayrıca 13 dakikalık oynanış videosunu izleyen kişilerin yorumlarını da belirteceğim. Yine tabi kendim bizzat konuştuğum kişilerle olan yorumları ekleyeceğim. Bu sayede sadece bilgiler değil de videonun ne kadar güzel olduğunu da ilk olarak öğrenebileceksiniz.
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2013, 01:53:26 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 22 Temmuz 2013, 01:53:06 »
Yuhhhh, Michael Abi 1092 tane özel haber mi var ? ???

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
Havana Gameplay Detayı
« Yanıtla #16 : 22 Temmuz 2013, 15:26:32 »
Bulduğum bir habere göre, (Haberi buldum yalnız soruyu soran ben değildim yani özel haber gibi diyemem) Ashraf Ismail'e Havana oynanış videosunun ne zaman çıkacağı sorulmuş kendisinin de cevabı var, hatta bir zaman vermiş. Ancak Bu gerçekten uzun bana kalırsa.

Havana gameplay tarihi Ashraf Ismail'in belirttiğine göre 3-4 hafta sonra çıkacak.

« Yanıtla #17 : 22 Temmuz 2013, 15:29:15 »
Baya uzunmuş ya. 3-4 haftada napıcaksınız? Yeni oyun mu yapacaksınız? Ah Ubisoft ah yaktın bizi.  :D

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}
« Yanıtla #18 : 22 Temmuz 2013, 23:15:26 »
Yeni Gameplay detayları eklendi.

* Ezio ile görev yaparken bulunan güvercinler geri dönmüş. (Güvercin görevleri derken, Ezio ile mesaj aldığımız/yolladığımız güvercinler)
* Gameplay süresi diğer gameplaylara göre daha uzunmuş.(Zaten Ubisoft 13 dakika diye belirtmişti, ben daha iyi bir cevap bekliyordum ayrıntılı ama bu da iyi bence)

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 22 Temmuz 2013, 23:22:54 »
Yeni Gameplay detayları eklendi.

* Ezio ile görev yaparken bulunan güvercinler geri dönmüş. (Güvercin görevleri derken, Ezio ile mesaj aldığımız/yolladığımız güvercinler)
* Gameplay süresi diğer gameplaylara göre daha uzunmuş.(Zaten Ubisoft 13 dakika diye belirtmişti, ben daha iyi bir cevap bekliyordum ayrıntılı ama bu da iyi bence)
O zaman yeni suikatçi yollama işlemi farklı olacak.Teşekkürler Michael yöntemlerini merak ediyorum ::)