Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}

• 56 Yanıt
  • 10665 Gösterim
*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • MSN Messenger - aleyna.sevid@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Yeni Gameplay Hakkında Birkaç Detay {1092 Özel Haber}
« Yanıtla #30 : 24 Temmuz 2013, 13:19:14 »
Yeni bir gameplay mi çıktı yoksa bu gameplayden mi bahsediyorsun ? Eğer buysa sen ne saçmaladığının farkında değil misin ?
ezio gibi gelirse zaten elimi bile sürmücem Connor'In freerun sistemini buna eklemişer yoksa kafama silah dayayıp oynayacaksın deseler sen bir ve silahı derim önce bacağıma sonra koluma sonra kalbime sıkar ondan sonra adam derim Ezio'mu ? kafamada sık tam olsun asla oynamam ezio'yu ve ezio gibi karakterkeri.derim.

*

Çevrimdışı deckergordon

• *
  • 643
  • T4KSIM
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 24 Temmuz 2013, 13:21:39 »
Connor'ın nesini bu kadar sevdin anlamıyorum ? Ezio'nun kişiliğini bazı kızlar sevmeyebilir evet ama Ezio'nun oyunları kadar iyi oyun yok Assassin's Creed serisinde.Freerun sistemi olarak Connor'ın sistemi kesinlikle daha iyi,orada sana katılıyorum  ;)

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 24 Temmuz 2013, 13:28:34 »
Connor'ın nesini bu kadar sevdin anlamıyorum ? Ezio'nun kişiliğini bazı kızlar sevmeyebilir evet ama Ezio'nun oyunları kadar iyi oyun yok Assassin's Creed serisinde.Freerun sistemi olarak Connor'ın sistemi kesinlikle daha iyi,orada sana katılıyorum  ;)
Zaten mantıklı düşününce connor'In herşeyi iyi zamanında bende ezio en iyisi efsane ya süper ya connor kimmiş peh peh ezk biri ya suikastçi bile değil dedim.Assassin's Creed 3'ün yabancı bir fan forumuna üyeyim orda bir üyeyle tartışmıştım connor'mu eziomu diye bana söylediklerinden sonra connor'a laf söylettirmem dedim cCc Connor cCc dedim.Connor'ın olayı her yönden mantıklı ezio'yaya göre ve yabancı a.c forumunda tartışıtığım o üyeden sonra o tartıştığımız üyeye hak verip connor'ı tuttum ezio'dan nefret ettim

*

Çevrimdışı deckergordon

• *
  • 643
  • T4KSIM
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 24 Temmuz 2013, 13:35:15 »
Ezio'nun hikayesi biraz daha duygusal belki ben ondan seviyorumdur.Neyse bunu konuşacaksak özelden konuşalım kirlilik olmasın.

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 24 Temmuz 2013, 14:20:11 »
Ezio'nun hikayesi biraz daha duygusal belki ben ondan seviyorumdur.Neyse bunu konuşacaksak özelden konuşalım kirlilik olmasın.
Ezio'nunki duygsalmı ;D Connor'ınki o zaman facia kaos felaket
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2013, 14:28:55 Gönderen: Aleyna Sevid »

*

Çevrimdışı deckergordon

• *
  • 643
  • T4KSIM
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : 24 Temmuz 2013, 14:24:19 »
Ailesini ipte sallandırıyorlar.Çok sevdiği amcasını öldürüyorlar.Sevgilisini öldürüyorlar.Büyük ustasının ölüsünü görüyor,ki biz hepimiz o sahnede hayvan gibi duygulandık.

*

Çevrimdışı the doctor

• *
  • 138
  • We'll fight as long as we live
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 24 Temmuz 2013, 14:38:35 »
Ailesini ipte sallandırıyorlar.Çok sevdiği amcasını öldürüyorlar.Sevgilisini öldürüyorlar.Büyük ustasının ölüsünü görüyor,ki biz hepimiz o sahnede hayvan gibi duygulandık.
Büyük usta kim?  ???
Spoiler: Yüzük Kardeşliği • Göster

*

Çevrimdışı Aleyna Sevid

• *
  • 910
  • Suikastçi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 24 Temmuz 2013, 14:40:03 »
Connor 7 yaşında annesini yanan çatırdın altında kalarak can vermesini izledi hemde kurtarmaya çalıştı ve anne baba sevgisi olmadan büyüdü ama olmadı ezio ise 18 yaşında anne babasını kaybetti (Allah korusun ama İnsanın anne babsına ölümüne hazır olduğu en erken yaş 18'dir daha az üzülür ama gene baya bir üzülür bunlar araştırılmış sonuçlar)Ondan sonra yıllardır baba diyemediği babasını suikastçi görev yüzünden öldürmek zorunda kaldı ve zaten connor'ın Anne ve babasından başka akrabasını yok yani ezio gibi aa babam ölmüş amcamın yanına gidim aaa amcam ölmüş annemin yanına gidim aaa annem ölmüş kardeşimin yanına gidip aaa sıkıldım bari istanbula gideyim sofia ile tanışayim.Suikastçi olması zaten ayrı bir hikaye babamla kardeşlerim öldü hadi suikastçi olayim ama dur önce floransa f**işesinden gizlilik dersi alayim amcamdan dövüş dersi alayip davinci silah,araç ve zırh alayim suikastçi olayim diyip adam dünyanın en iyi suikastçisi olayim dedi en iyi suikastçi oldu.
Connor ise daha acıklı.Davinci yok amcası yok kardeşi yok annesi öldü babasını öldürdü(sen görevinde olsa yıllardır baba demediğin ama tanıdığın babanı öldürebilirmisin ? ) Araç yapan yok gereç yapan yok silah temin edeceği kişi yok o zamanda zırh yok achiles bile başta eğitmicekti git başımdan diyip kovdu connor'ı.oğluna benzettiği için ve En son connor ona yardım etti diye onu eğitti ama achiles dışında bazı kişilerden ihanet yedi Örneğim:Babası ve en çok güvendiği george washinghton.

*

Çevrimdışı deckergordon

• *
  • 643
  • T4KSIM
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 24 Temmuz 2013, 14:42:55 »
Büyük usta kim?  ???
Altair.Seriyi oynadığına emin misin ?

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 24 Temmuz 2013, 14:43:30 »
Connor 7 yaşında annesini yanan çatırdın altında kalarak can vermesini izledi hemde kurtarmaya çalıştı ve anne baba sevgisi olmadan büyüdü ama olmadı ezio ise 18 yaşında anne babasını kaybetti (Allah korusun ama İnsanın anne babsına ölümüne hazır olduğu en erken yaş 18'dir daha az üzülür ama gene baya bir üzülür bunlar araştırılmış sonuçlar)Ondan sonra yıllardır baba diyemediği babasını suikastçi görev yüzünden öldürmek zorunda kaldı ve zaten connor'ın Anne ve babasından başka akrabasını yok yani ezio gibi aa babam ölmüş amcamın yanına gidim aaa amcam ölmüş annemin yanına gidim aaa annem ölmüş kardeşimin yanına gidip aaa sıkıldım bari istanbula gideyim sofia ile tanışayim.Suikastçi olması zaten ayrı bir hikaye babamla kardeşlerim öldü hadi suikastçi olayim ama dur önce floransa f**işesinden gizlilik dersi alayim amcamdan dövüş dersi alayip davinci silah,araç ve zırh alayim suikastçi olayim diyip adam dünyanın en iyi suikastçisi olayim dedi en iyi suikastçi oldu.
Connor ise daha acıklı.Davinci yok amcası yok kardeşi yok annesi öldü babasını öldürdü(sen görevinde olsa yıllardır baba demediğin ama tanıdığın babanı öldürebilirmisin ? ) Araç yapan yok gereç yapan yok silah temin edeceği kişi yok o zamanda zırh yok achiles bile başta eğitmicekti git başımdan diyip kovdu connor'ı.oğluna benzettiği için ve En son connor ona yardım etti diye onu eğitti ama achiles dışında bazı kişilerden ihanet yedi Örneğim:Babası ve en çok güvendiği george washinghton.
Anket konusu açıcam ve Ezio diyecekler.